Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz

Rodinný vůz patřící do třídy malých vozů s velkým vnitřním prostorem a s příznivou cenou od 239 900 Kč.

Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz
Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz
Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz

Hyundai Getz po letošní premiéře na ženevském autosalonu přichází na náš trh do silně obsazené třídy malých vozů, v které je v současné době nabízeno 21 modelů různých výrobních značek. Dá se předpokládat, že Hyundai Getz v této silné konkurenci důstojně obstojí a najde své kupce především v pěti ale i třídveřové verzi. Podnikatelé budou moci při nákupu vozu využit odpočet DPH: Hyundai Getz je k dodání též jako pětisedadlový s pohyblivou přepážkou anebo jako dvoumístná dodávka.

Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz
Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz
Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz

Na fotografiích z jeho představení novinářům je patrný jeho osobitý, elegantní a přívětivý design. Přes malou délku vozu (381 cm) je interiér vozu prostorný, s dobrým výhledem a s pohodlnými sedadly, které je možné variabilně upravovat podle množství převážených zavazadel a nákladu. Působivá palubní deska má umístěny sdělovače i ovládače podle všech ergonomických zásad. Vůz je dodáván v základním provedení s pětistupňovou manuální převodovkou.

Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz
Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz
Hyundai zahájil prodej nového modelu Getz

Hyundai Getz je dodáván se třemi benzinovými čtyřválcovými motory s 16 ventily:

 • Motor objemu 1,1 l má nejvyšší výkon 46,4 kW (63 k), maximální dosahovanou rychlost uvádí výrobce 150 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 16,1 sekundy a kombinovanou spotřebu 5,8 l/100 km.
 • Motor objemu 1,3 l má nejvyšší výkon 60,3 kW (82 k), maximální dosahovanou rychlost uvádí výrobce 164 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 11,5 sekundy a kombinovanou spotřebu 6,2 l/100 km.
 • Motor objemu 1,6 l má nejvyšší výkon 77,2 kW (105 k), maximální dosahovanou rychlost uvádí výrobce 176 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 9,6 sekund a kombinovanou spotřebu 6,5 l/100 km.

Dále bude možné v prvním čtvrtletí příštího roku i dodání Getze s naftovým turbodmychadlem přeplňovaným motorem se vstřikováním Common-Rail o objemu 1,5 litru s výkonem 58 kW (80 k), který je pro svou nízkou spotřebu a příznivou hodnotu točivého momentu velmi oblíben mezi zákazníky, kteří si vybrali tento motor při zakoupení modelu Hyundai Accent nebo Hyundai Matrix. Maximální dosahovanou rychlost s tímto naftovým motorem uvádí výrobce 170 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 14 sekund a kombinovanou spotřebu pouze 5 l/100 km.

 • Hyundai Getz s benzinovým motorem 1,1 litru je dodáván v základní výbavě, která obsahuje mimo jiné airbag řidiče, posilovač řízení, výškově nastavitelný volant, elektrické ovládání předních oken, stěrač zadního okna s ostřikovačem, vyhřívání zadního okna, 4 reproduktory a imobilizér. Jeho cena ve třídveřovém provedení je 239 900 Kč, v  pětidveřovém o 10 000 Kč vyšší.
 • Hyundai Getz s benzinovým motorem 1,3 litru je dodáván ve výbavě Comfort, která obsahuje mimo výše uvedené airbag i spolujezdce, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, obložení palubní desky imitací karbonu a 6 reproduktorů. Jeho cena ve třídveřovém provedení je 269 900 Kč, v  pětidveřovém o 10 000 Kč vyšší. Čtyřstupňová automatická převodovka je za příplatek 34 900 Kč.
 • Hyundai Getz s benzinovým motorem 1,3 litru je dodáván i ve vyšší výbavě Elegance, která obsahuje navíc antiblokovací systém ABS + EBD, výškově nastavitelné sedadlo řidiče s bederní opěrkou, boční airbagy, otáčkoměr, elektrické ovládání i zadních oken, přední mlhová světla, kůží potažený volant a hlavici řadící páky a zadní spoiler. Jeho cena ve třídveřovém provedení je 329 900 Kč, v  pětidveřovém o 10 000 Kč vyšší. Čtyřstupňová automatická převodovka je za příplatek 34 900 Kč.
 • Hyundai Getz s nejvýkonnějším benzinovým motorem 1,6 litru je dodáván ve výbavě Sport, která obsahuje navíc disky kol z lehkých slitin a manuální klimatizaci. Jeho cena ve třídveřovém provedení je 369 900 Kč, v  pětidveřovém o 10 000 Kč vyšší.

Seznam příplatkové výbavy obsahuje: metalický lak (8 500 Kč), praktické dvojité dno zavazadlového prostoru (3 990 Kč), disky kol z lehkých slitin pro nižší stupně výbavy, alarm atd.


Ceny bez DPH v pětidveřovém provedení s pohyblivou přepážkou pro podnikatele v úpravě M1 jsou od 219 826 Kč do 326 383 Kč podle zvoleného motoru a stupně výbavy.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Hyundai Motor Europe uzavřel první pololetí s novým prodejním rekordem

Hyundai Motor Europe uzavřel první...

Hyundai Motor dosáhl v letošním roce svého nejlepšího výsledku za první pololetí s 291 052 evropskými registracemi Nárůst o 7,5 % v porovnání s předchozím nejlepším prvním pololetím...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Akce „Hyundai odměňuje české řidiče“ oslovila Česko

Akce „Hyundai odměňuje české...

Hyundai je dlouhodobě jediným opravdovým partnerem českých řidičů, nabízejícím za nedostižné ceny špičkové služby a produkty, vynikající výbavu, inovativní technologie, vrcholnou kvalitu...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Hyundai je podle J.D. Power nejspolehlivější značkou v automobilovém průmyslu

Hyundai je podle J.D. Power...

Nezávislá organizace J.D. Power zveřejnila studii spolehlivosti automobilů na území Velké Británie. Výzkum označil Hyundai jako nejspolehlivější značku na trhu. Automobilka v provedeném...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Ekologické vozy Hyundai zvítězily ve dvou kategoriích „New Car Awards“

Ekologické vozy Hyundai zvítězily ve...

Hyundai Kona Electric se stal „Cenově dostupným elektromobilem roku“ (Affordable Electric Car of the Year) a IONIQ Plug-In je nositelem titulu „Cenově dostupný hybridní vůz roku“ (Affordable...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Vozy značky Hyundai zvítězily ve výběrovém řízení společnosti Bohemia Energy

Vozy značky Hyundai zvítězily ve...

Obchodní partner Hyundai, Auto Palace Butovice s.r.o., se stal vítězem výběrového řízení společnosti Bohemia Energy. Stěžejním kritériem bylo hodnocení TCO (Total Cost Overview), při kterém...