Divise Lexus společnosti Toyota Motor Czech spol. s r. o. posílena o pracovníky

Antonín Tulach – Field Manager Sales & After Sales a Petr Žemlička – PR Manager

„Naši zákazníci řadí již několik let prémiovou značku Lexus na nejvyšší příčku v hodnocení své spokojenosti s poskytovanými službami, což dokazuje například prestižní studie J.D.Power. A protože si tohoto ocenění jako značka nesmírně vážíme a vnímáme ho především v souvislosti s kvalitními lidskými zdroji na všech úrovních, chceme i nadále odborně posilovat náš tým v personální oblasti.“ říká Tomáš Velek, Senior Manager – Head of Lexus Czech & Slovak Republic.

Divise Lexus společnosti Toyota Motor Czech spol. s r. o. posílena o pracovníky

Antonín Tulach (34) byl jmenován na nově vytvořenou pozici Field Manager Sales & After Sales v divizi Lexus společnosti Toyota Motor Czech spol. s r. o. Bude mít na starosti prodej a veškeré aktivity související s obchodními partnery Lexus v ČR a SR. V letech 2000-2008 pracoval ve stejné společnosti pro značku Toyota, kde byl odpovědný za rozvoj prodejní sítě Toyota a specielní projekty jako například certifikaci prodeje ojetých vozů Toyota.

Divise Lexus společnosti Toyota Motor Czech spol. s r. o. posílena o pracovníky

Do nové pozice PR Manažera značky Lexus pro ČR a SR společnosti Toyota Motor Czech spol. s r. o. byl jmenován Petr Žemlička (31), který zároveň nadále zastává pozici Project Manažera lifestylového centra LEXUS LOUNGE by L´Angolo, které se stalo unikátním nástrojem v komunikaci značky se stávající či budoucí klientelou a s odbornými médii. V letech 2002-2005 působil v marketingovém oddělení divize Audi, kde měl na starosti koordinaci marketingových aktivit prodejní sítě. K Lexusu přešel v roce 2007 od značky Vertu, výrobce luxusních mobilních telefonů, kde od roku 2005 působil na pozici Marketingového Manažera.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Největší obchodní dům

automobilů v ČR

 

Motto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí...”

Kontakt:
AUTO JAROV, s.r.o.
130 00 Praha 3, Osiková 2
251 002 111
autojarov@autojarov.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

VIDEO – Lexus UX, RX – Ženeva...

Co je nového u automobilky Lexus se na ženevském autosalonu ptal moderátor Viktor Tamayo ředitele zastoupení Lexus ČR, pana Martina Pelešky.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Lexus NX, Lexus CT 200h...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Lexus přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.