ČSOB Leasing myslí na své zákazníky

Společnost ČSOB Leasing, jednička českého leasingového trhu, uvedla na trh výhodné akce pro financování nových a ojetých automobilů.

Zákazníci, kteří do konce roku uzavřou leasing na nový osobní nebo užitkový automobil získávají satelitní navigační přístroj.

Pokud se zákazník rozhodne pro financování ojetého automobilu formou úvěru HitKredit, má na výběr mezi třemi špičkovými dárky v hodnotě až 7 000 korun. Obě akce jsou zákazníkům k dispozici v široké síti dealerů nových vozů všech značek a v autobazarech v celé České republice.

ČSOB Leasing přichází s atraktivní akční nabídkou, která má podpořit prodej nových osobních a užitkových vozidel prostřednictvím leasingu. V akci je nabízen výhodný a variabilní finanční leasing s akontací 0 až 60 procent s délkou smlouvy 36 až 84 měsíců a bez omezení výběru pojišťovny. Satelitní navigační přístroj Clarion MAP 360 PLUS obdrží zákazník jako bonus ke smlouvě současně s novým vozem přímo v provozovně dealera.

„Satelitní navigace je moderním a žádaným doplňkem každého nového automobilu. Navigace zvyšuje užitnou hodnotu automobilu, šetří čas i pohonné hmoty na cestách, poskytuje aktuální informace o dopravní situaci a umožňuje například i možnost prohlížení fotek a poslechu hudby,“ řekl marketingový ředitel ČSOB Leasing Bohdan Suchánek.

Pro financování ojetých vozů ČSOB Leasing nabízí zákazníkům v nové akci spotřebitelský úvěr HitKredit s podílem na kupní ceně 10 až 70 procent, délkou smlouvy 12 až 84 měsíců, bez omezení výběru pojišťovny a nulovým poplatkem za uzavření smlouvy. K úvěru získá zákazník jako bonus vysoce kvalitní dárek podle svého výběru – fotoaparát SONY DSC-W40, mobilní telefon NOKIA 6230i nebo MP3 přehrávač TEAC MP 500.

„Všechny věcné bonusy, které nabízíme našim zákazníkům k  úvěrové smlouvě, představují špičková řešení. Pro ty, co rádi fotografují máme fotoaparát s rozlišením 6 megapixelů, pro poslech hudby MP3 přehrávač s kapacitou 2 GB a dárek opravdu pro všechny – multimediální mobilní telefon. Z naší nabídky si vybere každý,“ komentoval novou akci Bohdan Suchánek.

Společnost ČSOB Leasing zvítězila v letošním ročníku soutěže o nejlepší finanční produkty Zlatá koruna a získala nejvyšší ocenění – Zlatou korunu za produkt Značkové financování automobilů v kategorii Leasing. V kategorii Leasing pro podnikatele obdržela společnost Bronzovou korunu za produkt exkluzivního financování traktorů Valtra Finance. ČSOB Leasing je jedinou leasingovou společností, která získala ocenění v obou leasingových kategoriích, což svědčí o univerzálnosti produktové nabídky jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele.

ČSOB Leasing, a.s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem Skupiny ČSOB a mezinárodní finanční skupiny KBC Group. ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost a již od roku 2001 zaujímá první místo mezi leasingovými společnostmi. Prostřednictvím 14 poboček poskytuje finanční služby pro všechny podnikatelské subjekty i pro fyzické osoby nepodnikatele v oblasti financování dopravní techniky, strojů, zařízení, investičních celků a výpočetní techniky. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2000. Kvalitu služeb dokládá ČSOB Leasing certifikátem podle norem jakosti ISO již od roku 1999.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017

TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ford GT bude  v omezeném množství nabízen v rámci nadcházejícího modelového roku k dispozici v nové limitované edici ’67 Heritage

Ford GT bude v omezeném množství...

Ford Performance tak skládá poctu závodnímu vozu Ford GT40 Mk IV, s nímž Dan Gurney a A. J. Foyt v roce 1967 zvítězili v závodě 24 hodin Le Mans. Limitovaná edice se vyznačuje speciálním...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Volkswagen představí již 28.srpna ve světové premiéře nové SUV T-Roc

Volkswagen představí již 28.srpna ve...

Předprodej zcela nově vyvinutého Volkswagenu T-Roc je  u nás plánovaný již na letošní říjen, uvedení na český trh pak začátkem roku 2018. Nový T-Roc kombinuje – suverénní charakter...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai nabízí řidičům týdenní testování nového kombíku i30 nové generace

Hyundai nabízí řidičům týdenní...

Automobilka Hyundai startuje nový projekt s názvem “Týden s i30 kombi“. Od 15. září mají všichni majitelé vozů kombi a majitelé jakéhokoli vozu Hyundai – možnost otestovat si na sedm...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda představuje novou verzi Dynamic modelu Jazz Supermini s novým motorem a se sportovněji stylizovanou karoserií

Honda představuje novou verzi Dynamic...

Nový model si uchovává bezkonkurenční všestrannost a špičkový prostor pro cestující ve své třídě. Nová Honda Jazz s novým vzhledem byl představen – před frankfurtským autosalonem...