Co vše pro vás může Hummer centrum zajistit

Hummer centrum neprodává pouze legendární americké automobily Hummer, ale na zakázku pořádá také nejrůznější offroadové a outdoorové akce.

Až dosud firmy, agentury či různé společnosti využívaly pro pobavení svých zaměstnanců a jejich odreagování od starostí všedního dne především prostředí motokárových tratí nebo golfových hřišť. V poslední době se začínají stále více těšit oblibě outdoorové akce.

Co vše pro vás může Hummer centrum zajistit
Co vše pro vás může Hummer centrum zajistit
Co vše pro vás může Hummer centrum zajistit

Hummer centrum má sezónu rozdělenou na dvě poloviny – jarní (duben až červen) a podzimní (září až listopad), která je právě nyní v plném proudu. Pouze přes prázdniny je relativní klid, což však neznamená, že bychom se nudili. Náplní naší práce je rovněž poradenská činnost, při níž ochotně vysvětlíme jakou výbavu by si měli lidé k vozidlu pořídit, případně jak vylepšit jízdní vlastnosti svých miláčků, nebo jak se správně chovat v terénu.

„Po celé České republice jsme uspořádali na jaře přes čtyři desítky akcí. Kromě pražské lokality využíváme i bývalé vojenské prostory třeba v Benešově, Dobřanech, Ostravě, Šternberku, polygon Tatra apod“, říká David Levička, jeden ze spolupořadatelů zábavných akcí šitých na míru a dodává: „Záleží na tom, co si zákazník objedná. Můžeme nabídnout ledacos. Jízdy v extrémním terénu se speciálními Toyotami pod dohledem vyškolených instruktorů, jízdy na čtyřkolkách, střelbu z luků a kuší, děti si zajezdí na buginách apod. Můžeme třeba využít i vojenskou techniku. Třešničkou na dortu je pak jízda s Hummerem, po níž lidé jen uznale kývají hlavou, co všechno tento obr dokáže.


V poslední době jsou oblíbené dvou až třídenní expedice po českých zemích v těžkém terénu. Při nich si řidiči zdokonalí nejen své schopnosti, ale plní i nejrůznější úkoly. Prostě taková bojovka s offroady se vším všudy. Muži odcházejí s pocitem sebevědomí, příslušnice něžného pohlaví se zpočátku obávají a vymlouvají, že nemají správné boty, ale pak jsou nadšeny a ani od volantu se jim nechce“.


Při akcích zařídíme pochopitelně i občerstvení, pořídíme videozáznam nebo zajistíme živou hudbu. A že by se při ježdění na někoho nedostalo, nemusí mít nikdo strach. K dispozici máme tři Hummery H1, zpravidla pět až osm upravených vozů Toyota Land Cruiser 100, čtyřkolky atd.


Ačkoliv podzimní sezóna končí v listopadu, zájem roste také o zimní akce, které pokud počasí přeje, a mrzne až praští, mohou být mnohem zajímavější. Vždyť na sněhu a ledu se offroad chová úplně jinak.


Na třetím kilometru „hradecké“ dálnice D11, u benzinové stanice Benzina, jsme v pobočce Hummer centra otevřeli v pátek 21.září prodejnu s kompletním doplňkovým sortimentem na vozy Hummer. V showroomu si mohou zájemci také prohlédnout vůz Hummer H2 a získat všechny potřebné informace. Zkušení odborníci tam každému ochotně zodpoví jakékoliv otázky týkající se offroadových záležitostí.


Naše adresa: Hummer centrum s.r.o., Českobrodská 345, Praha 9 – Kyje, Tel.: 272 700 757, Fax: 281 933 074, E-mail: prodej@hummer.cz a naše internetové stránky: www.hummer.cz.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
CARNOVA s.r.o.
Hněvkovského 603/81, 617 00 - Brno
543 420 720
brno@carnova.cz

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ VIDEO POŘAD – AutoPeriskop

NOVÝ VIDEO POŘAD – AutoPeriskop

Opět jsme pro vás připravili speciální přehled novinek, doporučení a testů tentokrát i se známými osobnostmi v motoristickém pořadu AutoPeriskop. V pořadu uvidíte a uslyšíte komentáře...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...