BMW 325i a BMW 530i triumfovaly ve svých kategoriích

Byly oceněny jako „Nejlepší sedany roku 2004“.

Tato ocenění jim udělila on-line publikace na serveru forbes.com.


Vůz BMW 325i byl označen za „nejlepší luxusní vůz s cenou do $30,000,“ a vůz BMW 530i byl oceněn jako „nejlepší luxusní sedan s cenou do $50,000.” Bylo uděleno celkem deset cen, z nichž BMW získalo dvě.


Současné BMW 3 řady, nyní ve svém šestém roce existence, stále získává skvělé ceny včetně ceny časopisu Car and Driver 2004 nazvané „10Best” a ceny časopisu Automobile 2004 s označením „All-Star Awards”.


Redaktor Dan Lienert z Forbes.com napsal v komentáři k oceněnému vozu BMW 325i: „…jakmile jedno získáte…měli byste se cítit, že je váš život v naprostém pořádku. Jde stále o standard mezi luxusními vozy pro svůj styl, potěšení z jízdy a krásný interiér. Jedná se rovněž o nejprodávanější BMW. Je to rovněž BMW, které stojí méně než $30,000. Na co ještě čekáte?”


Při popisu BMW 530i Dan Lienert uvedl: „BMW 530i budete absolutně milovat. Jeho podvozek, ovládání a pedály jsou vyladěny více pro dálnici než pro předměstí.”


Nová řada 5 představená před rokem v září vykazuje rekordní prodeje a skvělý podíl na trhu. Časopis Money opět vybral řadu 5 jako nejluxusnější auto (Best Luxury Car) ve svém každoročním průvodci po trhu automobilů – Annual Car Guide – a nová 5 je vítězem ceny Auto Guide v kategorii od $35,000 do $40,000 v každoročním průvodci AAA Auto Guide: 2004 New Cars and Trucks.

BMW Group v Americe


Společnost BMW Severní Amerika, LLC je ve Spojených Státech přítomna od roku 1975. ROLLS-ROYCE Motor Cars NA, LLC začala s distribucí automobilů v roce 2003.


BMW Group ve Spojených Státech se rozrostla a to včetně marketinku, prodejů, finančních servisních organizací pro značky BMW, MINI, ROLLS-ROYCE Motor Cars; a nevyjímaje ani DesignworksUSA, návrhářské firmy v Kalifornii, technologických kanceláří Silicon Valley a různých jiných operací v zemi.


BMW Manufacturing Co., LLC v Jižní Karolíně je součástí celosvětové výrobní sítě BMW Group a je exklusivním výrobním závodem pro všechny Z4 roadstery a X5 Sports Activity Vehicles.


Prodejní organizace BMW Group je reprezentována v USA prostřednictvím sítě 340 automobilových center BMW pro osobní automobily, 327 centry pro BMW Sports Activity Vehicle, 148 prodejci motocyklů BMW, 76 prodejci vozů MINI a 25 prodejci ROLLS-ROYCE Motor Car. BMW (US) Holding Corp., ústředí BMW Group pro Severní, Střední a Jižní Ameriku je umístěno v Woodcliff Lake, New Jersey.


Informace o produktech BMW Group jsou pro dostupné na internetu na: www.bmwusa.com, www.bmwmotorradusa.com, www.miniusa.com, www.rolls-roycemotorcars.com.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Máca s.r.o.
Znojemská 86, 586 01 - Jihlava
567 302 971
jsedlak@automaca.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Cena čtyřletých ojetin začíná stagnovat. Nová auta však stále zdražují

Cena čtyřletých ojetin začíná...

Ceny ojetých vozidel rostly v posledním roce rychleji než ceny nových. Zatímco nové vozy zdražily o 3,57 %, cena čtyřletých ojetin se v posledních čtyřech kvartálech zvýšila o 9,14 %. V...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové crashtesty s nepříjemným překvapením

Nové crashtesty s nepříjemným...

Nové výsledky nezávislých bezpečnostních zkoušek aut přinesly nepříjemné překvapení. Zcela propadl vůz Fiat Panda. Zklamala také nová verze off-roadu Jeep Wrangler. Naopak modely Audi Q3, BMW...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Jezdci týmu Šenkýř Motorsport dojeli první závod pod stupni vítězů

Jezdci týmu Šenkýř Motorsport dojeli...

Richard Gonda a Mikkel Jensen vybojovali v prvním závodě šampionátu GT Open na okruhu v Barceloně skvělé páté místo s vteřinovým odstupem za stupni vítězů. Zítřejší závod pojede již...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stará auta do šrotu? Lidé do nich naopak začínají více investovat

Stará auta do šrotu? Lidé do nich...

Akcie, virtuální měny, dluhopisy nebo třeba zlato. To všechno jsou produkty, které investoři hojně využívají. Posledních několik let se jako jedna z nejlepších možností, kam uložit...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Flexiauto: nový projekt sdílení elektromobilů pro firmy

Flexiauto: nový projekt sdílení...

Innogy a skupina Auto Palace otestují sdílení 15 elektromobilů Elektromobil jako netradiční zaměstnanecký benefit i mobilní prostředek propagace firmy Pilotní projekt je určený pro firmy z...