Autosalón v Paříži – Nový koncept Toyota Auris

Nový koncept automobilky Toyota přináší maximální vnitřní prostor, komfort interiéru a zároveň je příslibem vzrušujících jízdních zážitků.

Koncept Auris ztělesňuje filozofii designu společnosti Toyota nazvanou Vibrant Clarity – hledící do budoucnosti, vysoce energickou a zachovávající si jasné cíle a racionalitu.

Autosalón v Paříži - Nový koncept Toyota Auris
Autosalón v Paříži - Nový koncept Toyota Auris
Autosalón v Paříži - Nový koncept Toyota Auris

“Auris je koncept vysokého a velmi prostorného vozu. Horní linie oken, krátké převisy a dopředu orientovaná architektura kabiny podtrhují dynamiku a agilnost automobilu. Nazýváme to perfektní nevyváženost”, říká Wahei Hirai, vedoucí oddělení Toyota Global Design.

Koncept Auris přináší špičkový design interiéru, který řidiči a všem cestujícím poskytuje dokonalé splynutí s vozem. Avantgardně tvarovaný středový panel je velmi elegantní a praktický, řadicí páka a ostatní ovladače se mohou pochlubit perfektní ergonomií. Otevřená spodní část interiéru navozuje u všech cestujících pocit volnosti a vzdušnosti.

Prostornost konceptu Auris podtrhuje panoramatické střešní okno, zcela rovná podlaha vzadu a bohatě prosklená plocha – to vše navozuje ohromující pocit prosvětlenosti a prostornosti interiéru.

Koncept Auris se vyznačuje výrazným dynamickým designem. Mohutná a kolmá příď je velmi noblesní, zatímco rozšířené boky vozu a krátké převisy jsou příslibem radosti z jízdy. Sportovní styl vozu zvýrazňují 19-ti palcová kola z lehké slitiny, nekonvenční světla, rozměrné brzdové třmeny a hluboký zadní nárazník s integrovanými chromovanými koncovkami výfuku.

Konceptem Auris by si Toyota chtěla ověřit reakci zákazníků, jakož i reakci na optimistický přístup značky.

Koncept Auris, odrážející svými zlatými lištami v interiéru i exteriéru svůj název – Aurum latinsky zlato, přináší nadčasové sdělení, které vyvolává silné emoce komfortu, noblesnosti a sofistikovanosti.

Rozměry vozu:Délka 423 cm, šířka 176 cm a výška 153 cm.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.