Autosalón v Paříži – Nový koncept Toyota Auris

Nový koncept automobilky Toyota přináší maximální vnitřní prostor, komfort interiéru a zároveň je příslibem vzrušujících jízdních zážitků.

Koncept Auris ztělesňuje filozofii designu společnosti Toyota nazvanou Vibrant Clarity – hledící do budoucnosti, vysoce energickou a zachovávající si jasné cíle a racionalitu.

Autosalón v Paříži - Nový koncept Toyota Auris
Autosalón v Paříži - Nový koncept Toyota Auris
Autosalón v Paříži - Nový koncept Toyota Auris

“Auris je koncept vysokého a velmi prostorného vozu. Horní linie oken, krátké převisy a dopředu orientovaná architektura kabiny podtrhují dynamiku a agilnost automobilu. Nazýváme to perfektní nevyváženost”, říká Wahei Hirai, vedoucí oddělení Toyota Global Design.

Koncept Auris přináší špičkový design interiéru, který řidiči a všem cestujícím poskytuje dokonalé splynutí s vozem. Avantgardně tvarovaný středový panel je velmi elegantní a praktický, řadicí páka a ostatní ovladače se mohou pochlubit perfektní ergonomií. Otevřená spodní část interiéru navozuje u všech cestujících pocit volnosti a vzdušnosti.

Prostornost konceptu Auris podtrhuje panoramatické střešní okno, zcela rovná podlaha vzadu a bohatě prosklená plocha – to vše navozuje ohromující pocit prosvětlenosti a prostornosti interiéru.

Koncept Auris se vyznačuje výrazným dynamickým designem. Mohutná a kolmá příď je velmi noblesní, zatímco rozšířené boky vozu a krátké převisy jsou příslibem radosti z jízdy. Sportovní styl vozu zvýrazňují 19-ti palcová kola z lehké slitiny, nekonvenční světla, rozměrné brzdové třmeny a hluboký zadní nárazník s integrovanými chromovanými koncovkami výfuku.

Konceptem Auris by si Toyota chtěla ověřit reakci zákazníků, jakož i reakci na optimistický přístup značky.

Koncept Auris, odrážející svými zlatými lištami v interiéru i exteriéru svůj název – Aurum latinsky zlato, přináší nadčasové sdělení, které vyvolává silné emoce komfortu, noblesnosti a sofistikovanosti.

Rozměry vozu:Délka 423 cm, šířka 176 cm a výška 153 cm.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Dvořákova 304, 346 01 - Horšovský Týn
379 412 279
plzen@smucler.cz

Související články

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota GT86 2017

Toyota GT86 2017

Jako jedni z prvních jsme mohli otestovat novou Toyotu GT86. A bez zbytečných řečí musíme říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. Ale má přeci jen jeden problém. O něm ale až na konci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nejpraktičtějším užitkovým vozem roku 2016 je Citroën JUMPY, Peugeot EXPERT a Toyota PROACE

Nejpraktičtějším užitkovým vozem...

V rámci výstavy Transport Expo byly ve středu 23. 11. 2016 vyhlášeny výsledky ankety o „Nejpraktičtější užitkový vůz roku 2016“ : Citroën Jumpy, Peugeot Expert i Toyota Proace:  Cílem...