Audi & Völkl Cup 2004 jako obvykle ve Svatém Petru! Prize-money pro amatérské lyžaře 100 000 Kč!

Sobota 13. března dobrým tipem pro sportovce i zábavu pro celou rodinu.

Audi a zimní sporty – to se rýmuje! Prestižní automobilka Audi podporuje už mnoho let řadu světových lyžařů, týmů i sportovních podniků a v roce 2002 dokonce podepsala smlouvu o tříletém generálním sponzorinku Světového poháru v alpských disciplínách.


Audi & Völkl Cup 2004 jako obvykle ve Svatém Petru! Prize-money pro amatérské lyžaře 100 000 Kč!

Vyznavači zimních sportů v ČR mají reklamní plochy Audi na očích ve všech významných lyžařských střediscích, ovšem sportovně založená veřejnost si jméno automobilky Audi už řadu let spojuje především s tradičním závodem amatérů v paralelním slalomu „Audi & Völkl Cup“. „Ani v letošní sezoně příznivci tohoto populárního závodu nepřijdou zkrátka – Audi & Völkl Cup 2004 se pojede v sobotu 13. března jako obvykle ve Svatém Petru,“ říká David Liška, vedoucí Divize Audi společnosti Import Volkswagen Group.

čtvrtý ročník závodu amatérů Audi & Völkl Cup 2004 si tradičně klade za cíl zpestření života na svazích tuzemských lyžařských středisek. Do závodu se totiž může registrovat jakýkoli lyžař-amatér přímo na startu. Z kvalifikačních jízd (zahájení v 9.00 hodin) vzejde šestnáct nejlepších borců a ti si potom v K.O. finále závodu (které startuje 17.30 a pojede se na zapůjčených lyžích Völkl SUPERSPEED) rozdělí finanční prémii v celkové výši 100 000 Kč a nejlepší si navíc odnesou hodnotné ceny od Audi.


Na své si při závodech Audi & Völkl Cup přijdou nejenom aktivní lyžaři, ale sobota 13. března a Skiareál Svatý Petr se může stát i příjemným tipem na víkendový výlet pro celé rodiny – na všechny totiž čeká bohatý zábavný program, který vyvrcholí v 16:30 „open-air“ koncertem populárního zpěváka Mira „Meky“ Žbirky. Po celý den pak na návštěvníky Skiareálu Svatý Petr čeká vyhlášený Audi Ski Bar, stojící přímo na dojezdu sjezdovek. Jeho specialitou jsou originální „Audi“ míchané drinky.


Víkend ve Svatém Petru by si neměl nechat ujít žádný vyznavač zimních sportů mj. také proto, že právě zde značka Völkl představí svoji novinku pro příští zimní sezonu – lyži SUPERSPEED. Sveze se na nich ale zatím pouze šestnáct finalistů závodu Audi & Völkl Cup, servismeni firmy Völkl ovšem rádi zájemcům vysvětlí, v čem spočívá unikátní konstrukce těchto lyží, které se na trhu objeví až v nové sezóně 2004/2005.


Po letech, kdy se každý lyžař snažil vykroužit oblouk s co nejmenším poloměrem, čemuž odpovídaly i poměrně krátké délky lyží, se začíná vracet trend rychlé, agresivní jízdy a dlouhých vykrojených oblouků. A právě pro tento styl je určena nová lyže Völkl SUPERSPEED. Její zesílená konstrukce Double Grip Carbon, nové kolejnice pro uchycení vázání Aluminium Motion Rail, nový typ vázání Motion AT Racing a speciální tlumič vibrací Piston Control Oil Suspension v souhrnu zaručují nebývalou torzní tuhost, fascinující stabilitu i ve vysokých rychlostech a dokonalý podélný průhyb pro lepší průjezd obloukem.

KIA Motors Czech za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem.

Kontakt:
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128 Čestlice, Praha - východ 252 43 Průhonice
INFOLINKA KIA 222 999 333
kia-info@kia.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Celosvětové prodeje modelu Kia Sportage dosáhly pěti milionů

Celosvětové prodeje modelu Kia Sportage...

Milník dosažen během 25. výročí modelu Sportage Kia Sportage spotřebitelům již v roce 1991 poprvé vnukla myšlenku ‚městského SUV‘ Nejlépe prodávaný model Kia již dva roky po sobě (2016...

VIDEO – Kia Cee’d, Kia...

S generálním ředitelem KIA MOTROS ČR, panem Arnoštem Barnem, jsme mluvili o novinkách automobilky KIA.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nová technicky vyspělejší Kia Ceed odhalena

Nová technicky vyspělejší Kia Ceed...

Kompaktní hatchback značky Kia s novým sportovnějším designem Pokrokové technologie na podporu pohodlí, funkčnosti a bezpečnosti První model Kia, který nabídne technologii sledování vozidla v...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hattrick pro značku Kia na iF Design Awards 2018

Hattrick pro značku Kia na iF Design...

Ocenění ‘iF design’ pro nový Kia Stinger, Stonic a Picanto Ziskem nejnovějších trofejí se celkový počet ocenění automobilky Kia v soutěži iF Design Awards vyšplhal na 15 O udělení...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai jako první nabídne kompaktní SUV s elektrickým pohonem

Hyundai jako první nabídne kompaktní...

Hyundai Motor uvedením zcela nového modelu Kona Electric nabízí první kompaktní SUV s elektrickým pohonem Nový model kombinuje dva nejdynamičtěji rostoucí automobilové trendy: SUV a...