Značka překročila novou hranici a představila svůj poslední výtvor, CITROEN C4 CACTUS, který ztělesňuje novou nabídku vozů CITROËN na trhu.

CITROËN po úspěšném uvedení prémiové řady DS přechází do útoku v rámci své základní řady – představuje CITROËN C4 CACTUS.

1ccfacpr730 1ccfaczad730

(Velmi podrobný popis nového modelu přineseme zítra.)

Nové modely nabízejí

– více designu, více komfortu, více užitečných technologií, a to vše s nižšími náklady. A také nové způsoby používání automobilu, jako je nabídka nákupu podle počtu ujetých kilometrů, a konečně nová zákaznická zkušenost opírající se o stále větší transparentnost díky nové digitální platformě CITROËN Advisor.

CITROËN odhaluje CITROËN C4 CACTUS. „Více designu, více komfortu, více užitečné technologie a to vše pro nižší náklady“ – těmito slovy shrnul generální ředitel značky CITROËN Frédéric Banzet nové postavení řady CITROËN na trhu.

C4 CACTUS ztělesňuje mezník v základní nabídce značky CITROËN, představující 80 % prodejů. Zračí se v něm vše, co od samého počátku zajišťuje sílu značky: spojení kreativity a technologie pro větší pohodu.

 CITROËN doplní uvedení tohoto nového modelu na trh, k němuž má dojít na konci 1. pololetí roku 2014, dvěma novými způsoby nákupu aut:

  • nabídka na míru, kdy si zákazník může zvolit měsíční paušál podle svých finančních možností a skutečných potřeb,
  • nabídka nákupu podle počtu ujetých kilometrů (jen v některých zemích), kdy zákazník získá příslib, že zaplatí jen to, co skutečně spotřebuje, podle počtu ujetých kilometrů.

CITROËN díky těmto dvěma nabídkám, které zahrnují nákup, údržbu a pojištění, svým zákazníkům umožňuje velmi transparentním způsobem v průběhu času, měsíc po měsíci, řídit svůj rozpočet.

 Nová zákaznická zkušenost „CITROËN & VY“ pro větší transparentnost

Značka CITROËN se rozhodla posílit svůj vztah se zákazníkem, a proto spouští systém závazků „CITROËN & VY“, jejichž leitmotivem je „transparentnost“: závazek zavolat zpět nespokojenému zákazníkovi do 24 hodin, závazek vrátit auto po zásahu v servisu vždy umyté,… Tyto závazky – které se budou v prodejní a servisní síti postupně zavádět ve 2. pololetí – doplňuje nový nástroj nazvaný CITROËN Advisor. Jde o webovou stránku, na které budou mít zákazníci možnost zanechávat své názory po návštěvě prodejny značky. Jde o nástroj přizpůsobený potřebám dneška, protože 70 % zákazníků spoléhá na názory ostatních zákazníků uvedené na internetu*.

„Díky tomuto novému přístupu zahrnujícímu produkt i služby, vrátíme naší základní nabídce její svébytné místo vedle řady DS, její sílu a výkonnost. Máme nyní dvě nabídky, obě stejně silné a výrazné, obě se svou vlastní cílovou klientelou, obě se svým vlastním výrazem. CITROËN bude tedy dál zanechávat svou stopu v historii automobilového průmyslu,“ dodal Frédéric Banzet.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autorizovaný dealer a opravce VOLVO

Člen koncernu TUkas

 

Kontakt:
AUTO-STAIGER CZ A.S.
Praha 10, Černokostelecká 621/122
+420 271 009 111
servis.volvo@auto-staiger.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Citroën C4 Picasso. Dámy testují velkoprostorového francouze

Citroën C4 Picasso. Dámy testují...

Dámám řidičkám tohle auto sluší ještě víc než mužům. A dokáží naplno ocenit jeho praktičnost i vychytávky ukryté v interiéru. Pojďme se tedy na ušlechtilý kousek francouzského...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Citroën Grand C4 Picasso. Nejlepší videorecenze

Citroën Grand C4 Picasso. Nejlepší...

Představení systému Vision 360 zajišťujícího přehled o dění kolem vozu při parkování.   Prohlídka interiéru a palubní výbavy v podobě desítek elektronických pomocníků  ...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Citroën Grand C4 Picasso. Kosmický prostor.

Citroën Grand C4 Picasso. Kosmický prostor.

Vesmírná odysea v podání reklamní agentury pracující pro společnost Citroën. Klip má podle všeho naznačovat volný pohyb a spoustu prostoru, kterou si v tomhle autě opravdu užijete dosyta.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Citroën Grand C4 Picasso. Výroba během 2 minut.

Citroën Grand C4 Picasso. Výroba během...

Jak probíhá výroba nejlepšího kompaktního velkoprostorového vozu současnosti? Následující video vám odhalí její tajemství během necelých dvou minut. Stejně jako v každé jiné...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Citroën Grand C4 Picasso. Fanoušek fotbalu.

Citroën Grand C4 Picasso. Fanoušek fotbalu.

Videí je plný internet. Občas se nějaké povede více než hodně. Dnešní zařazené video k nim patří. Pojďme na chvíli zaskočit na trénink fotbalistů Arsenalu ve společnosti velkoprostorové...