První tři měsíce roku 2003 byly pro značku Citroën na českém trhu mimořádně úspěšné. Značný podíl na tom má novinka minulého roku – Citroën C3, který je v modelové řadě leaderem



zákaznického zájmu. V dubnu se u autorizovaných prodejců Citroënu očekává budoucí majitel C3 s pořadovým číslem 1500!
Celkem Citroen na našem trhu prodal v prvním čtvrtletí 1625 osobních a užitkových citroënů. Největší přírůstek proti roku 2002 je u srovnatelného období v kategorii osobních vozů, kde se prodej zvýšil o 85 %. Užitkových vozů se za porovnávanou etapu prodalo letos o 14,5 % více. Citroën C3 je předmětem stále většího zájmu zákazníků. Od ledna do března už nalezl 500 nových majitelů a prodej stoupá měsíc od měsíce. Poměrně vyrovnaný je co do zájmu veřejnosti prodej modelů Berlingo v osobní verzi a Xsary Picasso.
Příznivci modelu C3 mají další možnost se rozhodnout. Nahrává jim k tomu zajímavá nabídka akčních verzí Citroënu C3. Model C3 Desire představuje symbiózu bezpečnosti a komfortu, a to vše za mimořádně výhodnou cenu. Limitovaná série je vybavena výkonným audiosystémem s přehrávačem CD a dálkovým ovládáním pod volantem, sedadly s velurovým čalouněním, sklopnými loketními opěrkami pro řidiče i spolujezdce. Dále se mohou řidiči těšit na centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické ovládání oken vpředu a elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zrcátka. Bezpečnostní náboj vozu představují především čelní a boční airbagy řidiče a spolujezdce, výkonné brzdy s ABS, EBD a EBA a variabilním posilovačem a nouzovou signalizací.
Limitovaná verze C3 Desire je nabízena v cenách od 334 400 Kč (1.1i 44 kW / 61 k). Zvýhodnění tak činí až 55 000 Kč.
Akční model C3 Pack rozšiřuje širokou základní výbavu C3 o centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické ovládání předních oken a výkonný audiosystém s přehrávačem CD, odděleným displejem a ovládáním pod volantem. Standardní výbava akčního modelu dále zahrnuje variabilní posilovač řízení, čelní airbagy řidiče a spolujezdce (s deaktivačním spínačem pro airbag spolujezdce), imobilizér, výškově a podélně nastavitelný volant, výškově nastavitelné sedadlo, tónovaná skla, automatické uzamčení zavazadlového prostoru za jízdy, tři opěrky hlavy na zadních sedadlech, protipylový filtr a ozdobné kryty kol.
Akční model C3 Pack je nabízen s motory 1.1i (44 kW / 61 k) a 1.4 HDi (50 kW / 70 k) v cenách od 299 900 Kč. Zvýhodnění pro zákazníka činí 30 000 Kč.
KLÍČOVÉ CENTRUM
VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER
Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů
KIA Czech za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.
Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem.