Sezóna letních slev 5 automobilových značek začíná již nyní v Auto Palace

Dealerská síť Auto Palace chystá pro své zákazníky léto plné velmi zajímavých akčních nabídek.

1aupaladef1000

Od pondělí 18. do soboty 23.května ptobíhá Hvězdný týden Auto Palace Spořilov s mimořádnými slevami hned na 5 značek

Výrazné akční nabídky z portfolia firmy čekají na zájemce ale již nyní. Příznivci ŠKODA Fabia Combi si ho mohou pořídit za 262 900 Kč. Rovněž pro milovníky vozů Opel je připraveno několik zajímavých nabídek, jako např. na právě prodávaný nový model Corsa či Astra financovaný na třetinky. Ani Ford v nadcházející sezóně nezůstane pozadu. Auto Palace nabídne zájemcům o tuto značku hned několik zajímavých akcí, z nichž kampaň na užitkové vozy Ford Transit, právě oslavující 50. narozeniny, se rozjela před několika málo dny. A nabídek v Auto Palace je ještě mnohem více.

Auto Palace svou razantní cenovou politikou vzbuzuje zájem o své vozy napříč všemi cílovými skupinami. Z nabídky vozů si vybere prakticky každý, zejména proto, že společnost nabízí z výběru až 9 značek automobilů. Zároveň firma velmi pečlivě plánuje nejrůznější akce podporující prodej, jako je tomu například i v tomto a nadcházejícím období. Pro léto si Auto Palace připravila pro své zákazníky hned několik zajímavých akcí, které nenechají jednoho zájemce o nový vůz v klidu.

Během Hvězdného týdne, který proběhne na Spořilově ve dnech 18. – 23. května 2015

– nabídne Auto Palace za zcela mimořádných podmínek vybrané nové vozy značek Ford, Mazda, Mitsubishi, ŠKODA a Volvo. Kompletní nabídku všech vozů naleznou zájemci již brzy na www.hvezdnytyden.cz nebo přímo u prodejců v showroomech Auto Palace Spořilov.

Akce v Auto Palace ale Hvězdným týdnem nekončí

Příznivci „českých vozů“ si v Auto Palace mohou např. již nyní koupit novou ŠKODU Fabia, absolutního vítěze ankety Auto roku, a to ve verzi Combi, za 262 900 Kč. Na začátek června pak Auto Palace Spořilov plánuje pro všechny dlouho očekávané představení novinky ŠKODA SUPERB.

V současnosti Auto Palace – jeden z největších dealerů v ČR – nabízí zákazníkům také hned několik akčních nabídek na vozy značky Opel. Konkrétně se jedná o akci na model Corsa, který si zájemci mohou pořídit za 219 900 Kč, nebo model Astra za 99 900 Kč s financováním na třetinky. Auto Palace se i letos znovu stane součástí Bleskového týdne Opel, který začíná rovněž 18.května, a který nabídne širokou škálu modelů této značky až s 25% slevou a navíc dalšími bonusy.

V showroomu Ford se to lákavými nabídkami také hemží. Ford Mondeo s adaptivními LED světlomety si zde mohou příznivci modrého oválu pořídit již za 562 900 Kč. Ford Focus s aktivním parkovacím systémem je pak k dostání za 321 990 Kč. Auto Palace nedávno také odstartoval na počest 50. narozenin tohoto modelu speciální „zlatou nabídku“ užitkových vozů Ford Transit. Na 12. a 13. června pak Auto Palace plánuje Den otevřených Fordů zastoupený Zlatou flotilou.

Auto Palace nezapomíná ani na obdivovatele vozů VOLVO

– kteří mohou při nákupu posledních modelů nových vozů VOLVO z limitované edice VOLVO VOLCANO ušetřit mimořádné finanční prostředky a ještě dostat jako bonus střešní box, střešní nosič VOLVO, sadu pneumatik, prodlouženou záruku a wellness balíček do pražského Volcano Complexu v hodnotě 12 000 Kč. Ve dnech 12. a 13. června se rovněž v Auto Palace představí dlouho očekávaný a legendární model VOLVO XC90. Pro příznivce modelu VOLVO XC60 pak firma chystá dvě velmi atraktivní nabídky.

Nabídku slev uzavírají vozy značky Mitsubishi

– na které v Auto Palace Spořilov a Brno mohou zákazníci dostat jedinečnou, prodlouženou a bezplatnou záruku 7 let.

A protože léto si jen težko můžeme představit bez klimatizace, servisní střediska Auto Palace nabízejí její kompletní servis za 599 Kč a to i se zdravotní prohlídkou vozu zdarma.

Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace zdůrazňuje:

„S nadcházejícím létem přicházíme znovu s velkým množstvím cenových zvýhodnění na značky v našem portfoliu. Věřím, že každý zájemce o nový vůz si u nás bez problémů vybere.“

Auto Palace Group

Skupina Auto Palace je součástí holandského holdingu AutoBinck založeného v roce 1907 v Haagu – jedné z nejstarších automobilových společností na světě. V současnosti působí v 7 zemích Evropy včetně Holandska, České republiky, Slovenska, Belgie, Maďarska, Rumunska a na Slovinsku. V roce 2014 dosáhla skupina AutoBinck obratu 924 mil. EUR. Holding společnosti AutoBinck je rozdělena do 4 divizí: 1) Distribuce aut a prodej, 2) Finanční operace (Business Lease), 3) Prodej náhradních dílů, 4) Reality & Služby. Skupina Auto Palace zahájila svou činnost na našem území v roce 1991 jako importér a prodejce automobilů značky Mazda a dnes patří mezi tři nejvýznamnější automobilové dealery na trhu.

V České republice Auto Palace nabízí zákazníkům

– ve svých čtyřech prodejních centrech v Praze a jednom v Brně prodej automobilů celkem devíti značek – Ford, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Škoda, Opel, Volvo, Peugeot a Infiniti. Zároveň vlastní dvě pobočky v Bratislavě na Slovensku, kde je prodej a servis zaměřen na vozy značek BMW, Mazda, MINI a Mitsubishi.

Auto Palace nabízí širokou škálu služeb na každé pobočce

Pod jednou střechou zde zákazníci naleznou zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetin (Auto Point), servisní zázemí, karosárnu, prodej náhradních dílů a autopůjčovnu (RentPoint). Součástí všech prodejních center jsou autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Auto Palace je rovněž ekologicky velmi zodpovědná, proto podporuje prodej elektromobilů a vlastní i dvě nabíjecí stanice.

Pro další informace:

www.autopalace.cz

 

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ford Mustang Mach-E má nové baterky a prodloužený dojezd

Ford Mustang Mach-E má nové baterky a...

Jmenuje se Mach-E a před čtyřmi lety přijel jako elektrická obdoba slavného Mustangu s majestátním předkem a specifickým zadkem. Nicméně s Mustangem toho má společného asi jako petrolejka a...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Prokop s Chytkou drží i po osmé etapě Dakaru osmé místo

Prokop s Chytkou drží i po osmé etapě...

Pracovní týden začal pro závodníky 44. ročníku Dakaru pěkně zostra. Pořadatelé jim nachystali nejdelší kilometráž v podobě 830 kilometrů z nichž 395 bylo měřených. Šokem pro Martina...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Martin Prokop se i po třetí etapě Dakaru drží v TOP 10

Martin Prokop se i po třetí etapě...

Krátká a rychlá třetí etapa letošního Dakaru obnášela 255 měřených kilometrů v okolí bivaku v Al Qaisumah, když pořadatel musel kvůli zaplavenému maratonskému bivaku v Al Artawiyah změnit...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nikdy není pozdě. Řidič přesedlal na elektromobil v 87 letech, pořídil si Ford Mustang Mach-E

Nikdy není pozdě. Řidič přesedlal na...

Pedro García (87), který celý život jezdil s auty poháněnými spalovacím motorem, dokazuje, že na budoucnost není nikdy pozdě. Rozhodl se totiž přejít na elektrický pohon a pořídil si Mustang...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Prokopovi v druhé etapě Dakaru chyběla rychlost, průběžně je šestý

Prokopovi v druhé etapě Dakaru chyběla...

Do druhé etapy 44. ročníku Dakarské rally vstupovali Martin Prokop s Viktorem Chytkou z Benzina Orlen Teamu po excelentním vstupu do soutěže jako třetí nejlepší posádka celkové klasifikace...