Peugeot e-208 hvězdou French Open 2019

Peugeot je partnerem French Open již 35 let. V zákulisí prestižního turnaje, který se bude konat v Paříži od 26. května do 9. června 2019, bude tedy Peugeot i letos. Na antuce zrekonstruovaných kurtů Roland Garros se objeví jedenáct tenisových velvyslanců značky.

Peugeot bude s flotilou čítající 226 vozů zajišťovat oficiální dopravu hráčů, VIP hostů, novinářů a široké veřejnosti. Značka u příležitosti turnaje představuje novou mezinárodní komunikační kampaň zaměřenou na svět tenisu. V letošním roce budou rovněž ve spolupráci s French Open zveřejněny nové díly internetového seriálu Road To Roland Garros, kde se objeví nový Peugeot 508 SW.

Jedenáct velvyslanců značky na French Open

Na turnaji French Open bude od 26. května do 9. června přítomen tým jedenácti velvyslanců značky Peugeot:

  • V dvouhře: Alexander Zverev (Německo – 5. místo v žebříčku ATP), Juan Martin Del Potro (Argentina – č. 9), Diego Schwartzman (Argentina – č. 20), Lucas Pouille (Francie – č. 25), Fernando Verdasco (Španělsko – č. 26), Pablo Carreño Busta (Španělsko – č. 56), Robin Haase (Nizozemsko – č. 67) a Leonardo Mayer (Argentina – č. 68).
  • Ve čtyřhře: Jamie Murray (Velká Británie), Robert Farah (Kolumbie) a Juan Sebastian Cabal (Kolumbie).

Robert Farah a Juan Sebastian Cabal zvítězili před několika dny ve čtyřhře v Italian Open v Římě a posunuli se na 10. místo ve světovém žebříčku.

Nová mezinárodní komunikační kampaň

Peugeot spouští u příležitosti turnaje French Open novou mezinárodní komunikační kampaň zdůrazňující strategii elektrifikace značky. Tvářemi této kampaně se stali Alexander Zverev, Lucas Pouille a Pablo Carreño Busta.  Je zaměřena na Peugeot e-208 a strategii značky Peugeot vstupující do nové éry automobilového odvětví poznamenané přechodem na nové zdroje energií. Reklamní film, natáčený v Nice a Monaku, produkovala agentura Willie Beamen.

Kampaň je již nyní k dispozici na Facebooku, Twitteru a Youtube.

#UNBORINGTHEFUTURE

Oficiální vozy turnaje jsou značky Peugeot

Peugeot připravil pro turnaj flotilu 226 vozů. Především jde o Peugeot 508 a Peugeot 508 SW, Peugeot 5008 a Peugeot Travelle. Během dvou týdnů trvání turnaje budou zajišťovat oficiální dopravu hráčů, VIP hostů, novinářů, ale i široké veřejnosti.

Nový Peugeot 508 SW bude hlavní hvězdou programu Road To Roland Garros, což je obnovený internetový seriál s několika novými epizodami, v němž bude účinkovat 7 velvyslanců značky: Alexander Zverev, Juan Martin Del Potro, Lucas Pouille, Diego Schwartzman, Pablo Carreño Busta, Fernando Verdasco a Robin Haase. Budou odpovídat na otázky, jež během cesty na Roland Garros zazní jako voice-over nebo z úst herce Guillaume Dolmanse. Cílem je představit tenisty tak, jak je veřejnost nezná.

Značka letos během turnaje French Open vystavuje nový Peugeot e-208 v odstínu Modrá Vertigo. Vzhledem k tomu, že přechod na nové zdroje energií je pro značku velmi důležitý, je nový Peugeot 208 od okamžiku svého uvedení na trh k dispozici s elektrickým, benzínovým nebo naftovým motorem. Tato nová generace vozu Peugeot 208 je součástí posunu značky Peugeot směrem k luxusnějším kategoriím produktů. Je pro ni typický výrazný design, z něhož čiší mládí a energie. Nový Peugeot 208 je inovativní nejen svým osobitým stylem, ale také řadou podpůrných prvků řízení z vyšších segmentů a novou generací kabiny Peugeot i-Cockpit® představující ve světové premiéře 3D vyvýšený panel.

Vystaven bude rovněž koncepční vůz 508 Peugeot Sport Engineered, který vychází z fastbacku Peugeot 508 Hybrid. Vývojem konceptu byl pověřen tým inženýrů divize Peugeot Sport. Tento vůz s označením „high performances / low emission“ nabízí mimořádné výkony, jakých dosud žádný Peugeot nedosáhl, a současně se pyšní elegantním sportovním vzhledem. 508 Peugeot Sport Engineered dokazuje, že elektrifikovaná motorizace může být synonymem čistého potěšení, že elektrický zdroj je zdrojem inteligentního výkonu, který kombinuje intenzitu a efektivitu.

Nové kurty v Roland Garros

Pro turnaj 2019 získal legendární kurt Philippe-Chatrier nové hlediště s kapacitou 15 000 míst. To divákům poskytne větší pohodlí a výhled. Hráči budou mít pod tribunami nové prostory. V roce 2020 bude kurt Philippe-Chatrier opatřen zatahovací střechou umožňující hrát zápasy i v dešti.

Během French Open 2019 se také otevírají nové skleníky Auteuil a tenisový kurt Simonne Mathieu.

Tyto moderní skleníky mají chránit jedinečné druhy rostlin, být prostorem pro relaxaci a současně zde bude umístěn nový tenisový kurt pojmenovaný po tenistce Simonne Mathieuové. Tato členka francouzského odboje a kapitánka ozbrojené složky Forces françaises libres vyhrála French Open dvakrát v roce 1938 a 1939 a dalších 11 titulů v Grand Slamu. Je druhou nejúspěšnější francouzskou hráčkou po Suzanne Lenglenové.

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
CARNOVA s.r.o.
Hněvkovského 603/81, 617 00 - Brno
543 420 720
brno@carnova.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Logo znázorňující podstatu jména

Logo znázorňující podstatu jména

Peugeot S.A. („Skupina PSA“) a Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA“) (NYSE: FCAU / MTA: FCA) dnes představily logo skupiny Stellantis, nového subjektu, který vzejde z jejich fúze 50:50. Logo...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ PEUGEOT e-BOXER

NOVÝ PEUGEOT e-BOXER

Poté, co značka Peugeot prodala v roce 2019 téměř 274 000 lehkých užitkových vozů a dosáhla tak rekordu, zintenzivňuje svoji ofenzívu v těchto segmentech a činí další krok k elektrifikaci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - V Argentině byla zahájena sériová výroba vozu nový Peugeot 208

V Argentině byla zahájena sériová...

První vůz vyráběný po dokončení velké přestavby továrny v El Palomar (Argentina). Tento výrobní závod se nyní řadí mezi nejvíce inovativní podniky skupiny PSA. První vůz postavený na...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot slaví 210. narozeniny

Peugeot slaví 210. narozeniny

210 let odvahy, inovací a nadšení Společnost Peugeot Frères Aînés byla oficiálně založena 26. září 1810 vkladem v hotovosti a zápisem v rejstříku, o němž stále existuje záznam v archivu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot v ČR přechází na WLTP

Peugeot v ČR přechází na WLTP

Definice protokolů NEDC a WLTP Protokoly NEDC a WLTP mají stejný cíl: měřit u nového vozidla regulované emise znečišťujících látek (CO / HC / NOx / částice), emise CO2 a spotřebu...