Peugeot 207 SW v nové verzi Outdoor je stvořený pro cesty za dobrodružstvím

Uvedený nový model je již možné objednávat, dodávky budou realizovány od počátku ledna 2008, cena od 428 900 Kč včetně DPH.

V červnu 2006 byl v České republice uveden model Peugeot 207 v tří a pětidveřové verzi. V roce 2007 byla tato řada posílena o další atraktivní verze: ušlechtilou 207 CC, sportovní 207 RC a prostornou 207 SW. A nyní do hry vstupuje ještě další silný hráč – Peugeot 207 SW Outdoor.

Peugeot 207 SW v nové verzi Outdoor je stvořený pro cesty za dobrodružstvím

Nová verze 207 SW Outdoor vyniká výrazným stylem a odráží soudobé trendy, které se zaměřují na netradiční a sportovní jízdní zážitky a snahu o všestranné aktivní vyžití. Mírně zvýšený podvozek s velkými koly, střešní „aero“ lišty v avantgardním stylu, ochranné lišty karoserie a sportovní maska s mřížkou udávají tón provedení exteriéru. Specifické materiály, variabilita a praktičnost jsou poznávací znaky interiéru.

Verze 207 SW Outdoor jsou poháněny benzínovými a dieslovými motory, které vynikají svou hospodárností a ohleduplností k životnímu prostředí (snížené emise skleníkových plynů CO2).

Benzínové motory:

  • 1.4 16V VTi: 70 kW ( 95 k), 136 Nm
  • 1.6 16V VTi: 88 kW (120 k), 160 Nm

Dieslové motory:

  • 1.6 16V HDI: 66 kW ( 90 k), 215 Nm
  • 1.6 16V HDI FAP: 80 kW ( 110 k), 240 Nm

Převodovka: 5ti stupňová manuální

Aktivní bezpečnost modelu 207 SW Outdoor zajišťuje u všech verzí systém ABS, elektronický rozdělovač brzdných sil a systém podpory brzdění v kritických situacích. Systém kontroly stability ESP je k dispozici na přání. Podobně jako současný model 207 SW má i verze Outdoor 1.6 HDI 80KW ( 110 k) vybavená systémem ESP funkci SSP (steering stability programme).

Z hlediska pasivní bezpečnosti má Peugeot 207 SW Outdoor bezpečnostní strukturu převzatou z modelu 207 se dvěma absorpčními kanály v případě čelního nárazu, aktivní opěrku nohy u řidiče a specifické výztuže uzpůsobené siluetě SW pro případ bočního nárazu. Tento ochranný celek doplňuje šest airbagů: dva přední adaptivní airbagy, dva boční, a na přání dva hlavové, pět tříbodových bezpečnostních pásů s navíječi a zvukovou i vizuální indikací nezapnutí (nebo odepnutí na zadních místech), zadní opěrky hlavy a tříbodové úchyty Isofix na zadních bočních sedadlech.

Provedení interiéru přebírá exkluzivní znaky vnějšího designu vozu 207 SW Outdoor orientované na cestování a volný čas. Zavazadlový prostor se vyznačuje praktičností a množstvím důvtipných řešení pro jeho optimální využití. Jeho objem představuje 428 l (metodou objemu tekutin). Se sklopenými zadními sedadly je celkový objem zavazadlového prostoru až po střechu 1 433 l.

Peugeot 207 SW Outdoor může být vybaven doplňky na přání z nabídky řady 207 jako je například alarm, osvěžovač vzduchu, systém hi-fi JBL nebo vyhřívaná sedadla jako doplněk v kombinaci s ostřikovači světlometů. Výbavu lze rozšířit o systém RT4, který spojuje audio a multimediální funkce. Zákazník má tak možnost připojit MP3 přehrávač prostřednictvím vstupů RCA a poslouchat vlastní hudbu nebo na zabudované obrazovce prohlížet fotky či přehrávat filmy. Tento systém dále obsahuje GSM telefon s hands free sadou a navigační systém GPS.

Barevná škála se skládá z 11 odstínů, z nichž jeden nový je vyhrazen exkluzivně pro model 207 SW Outdoor – šedá  Moondust. 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum BARTH a.s.
Bratří Štefanů 985, 500 03 - Hradec Králové
494 945 105
autocentrum@autocentrum.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 208: Mini-ikona v novém

Nový Peugeot 208: Mini-ikona v novém

Peugeot 208, ikonický drobek a nejprodávanější vůz v Evropě v roce 2022, dostal nový outfit. Modernizací se stává ještě neodolatelnějším, zejména pak jeho elektrická verze E-208, která...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ PEUGEOT 5008: Sedmimístné SUV pro cestování první třídou

NOVÝ PEUGEOT 5008: Sedmimístné SUV pro...

Už za pár měsíců dorazí na evropské trhy jako postrach konkurence. Jako inovativní záležitost nastavující v segmentu C-SUV tak trochu nová měřítka. Nový Peugeot E-5008 se stane jediným...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 3008 SUV fastback už má českou cenu

Nový Peugeot 3008 SUV fastback už má...

Už příští rok bude mít Peugeot nejširší nabídku elektromobilů ze všech evropských mainstreamových výrobců automobilů. Velký krok k této metě udělal tím, když nahradil svůj bestseller...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot i-Cockpit vyfasuje umělou inteligenci ChatGPT

Peugeot i-Cockpit vyfasuje umělou...

Peugeot je jedním z prvních výrobců automobilů, který poskytl svým zákazníkům umělou inteligenci ChatGPT . Tento chatbot je začleněný do systému i-Cockpit® a aktivuje se zde prostřednictvím...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Z letošní Green Rally si Peugeot potřetí v řadě odvezl zlatý pohár

Z letošní Green Rally si Peugeot...

V rámci Barum Czech Rally Zlín se už šestým rokem odehrála doprovodná soutěž Green Rally pro vozy s elektrickým a hybridním pohonem. Tato ecoRally sice není zařazena do národního...