Nový vrcholový otevřený Bentley byl včera 19.listopadu představen na autosalonu v Los Angeles

Zájemci o Bentley Grand Convertible mohou kontaktovat prodejní tým Bentley Praha společnosti Porsche Inter Auto CZ, výhradního dovozce vozů značky Bentley do ČR již nyní.

1bentlebezvstrechy

Bentley Grand Convertible

– je ztělesněním největšího možného britského luxusu, je to nejpropracovanější otevřený vůz, jaký kdy značka Bentley vyrobila. Kultovní a nezaměnitelný vzhled je vytvořen kromě jiného i ručně zpracovávanými materiály nejvyšší kvality. Vznikl tak ojedinělý luxusní výkonný automobil beze střechy.

Výkonný, propracovaný a znamenitý

Zářivě modrá barva Sequin Blue byla původně navržena podle třpytivých exkluzivních šatů jednoho zákazníka. Na konceptu Grand Convertible je doplněna stříbrnou barvou „tekutého kovu“, použitou na kapotě motoru a rámech čelního skla. S jasně modrou barvou dokonale korespondují kola se směrovým designem, která jsou určena zvlášť pro levou a pravou stranu vozu. Jsou vyráběna ručně a následně také ručně leštěna.

Kola přenášejí na silnici enormní sílu, jež vzniká pod kapotou. Legendární osmiválec 6,75 litru s dvojicí turbodmychadel má původ v modelu Mulsanne, disponuje nejvyšším výkonem 395 kW a točivým momentem 1100 Nm. Tím je zaručena pro Grand Convertible luxusní dynamika nezaměnitelného charakteru.

Interiér

Provedení interiéru Grand Convertible doslova bere dech a je další ukázkou výjimečných schopností mistrů společnosti Bentley. Použito je 14 pečlivě vyčiněných a barvených kůží, které jsou vzájemně spojené pokročilým dvojitým diamantovým prošíváním, jež mění svoji podobu a velikost podle toho, zda je použito na sedadlech, nebo dveřních výplních. Interiér je navržen pro čtyři osoby. Um specialistů na zpracování kůže se ukazuje například na prošívání koženého čalounění modrou barvou Sequin Blue, která vnitřní prostor propojuje s exteriérem. Světlý odstín kůže jemně kontrastuje s elegancí kůže Beluga, použité na horní části dveřních výplní a plynule přecházející do zadního krytu složené střechy, jehož rám je pochromovaný.

Právě kryt složené střechy

– je další dokonalou ukázkou schopností specialistů společnosti Bentley. Celý kryt je tvořen jedním zrcadlově uspořádaným dílem z tmavého dřeva kořene ořechu. Je to vůbec největší díl svého druhu, který byl kdy ve voze Bentley použit. Celý kryt se vyrábí ručně a jediným odvětvím, kde se pracuje s podobně velkými díly, je výroba nejluxusnějšího nábytku. Celek je doplněn elegantními rovnoběžnými chromovanými linkami.

Bentley Grand Convertible

– se po autosalonu v Los Angeles přesune v prosinci do Miami na výstavu Art Basel, která je jednou z hlavních mezinárodních výstav moderního umění na světě.

Porsche Inter Auto CZ spol. s r. o.

– je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto GmbH se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg. Rakouská společnost Porsche Inter Auto patří mezi nejúspěšnější a nejvýznamnější maloobchodní skupiny v Evropě.

– je největším prodejcem vozů Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi, Škoda a importérem a prodejcem značky Porsche v České republice. Je také servisním a prodejním místem vozů značky Bentley na českém trhu. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá více než 10 000 kusů nových a 3000 ojetých automobilů. Zároveň Porsche Inter Auto CZ poskytuje přes 400 000 servisních hodin ročně.

– zaměstnává v České republice 730 zaměstnanců v osmi pobočkách – v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Všechny pobočky disponují moderním, vysoce kvalitním vybavením i know-how mezinárodní společnosti. Za účelem udržení vysokého standardu kvality poskytovaných služeb procházejí zaměstnanci prodeje i servisu pravidelně odborným školením.

Společnost Porsche Inter Auto GmbH

– má aktivní maloobchodní zastoupení pro značky koncernu Volkswagen nejen v České republice, ale také v Rakousku, Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku, na Slovensku, v Albánii a Itálii.

Více na: www.porsche.cz

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche Inter Auto CZ, importér automobilů Porsche do České republiky, přivítala na zámku Liblice skalní fanoušky značky Porsche.

Společnost Porsche Inter Auto CZ,...

Na zámek Liblice přijelo 154 vozů Porsche. Druhý ročník setkání vozů Youngtimer se uskutečnil za krásného počasí v neděli 21. května 2017 Přilákal velký počet majitelů i příznivců...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Personální změny ve společnosti Porsche Inter Auto CZ, spol. s r. o. provedené 1.ledna 2017

Personální změny ve společnosti...

Společnost Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., největší prodejce vozů značek koncernu Volkswagen Group, importér automobilů Porsche a obchodní zastoupení značek Bentley a Lamborghini v České...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Bentley v lednu představil svůj dosud nejrychlejší a nejsilnější výrobní model: nové Bentley Continental Supersports

Bentley v lednu představil svůj dosud...

Úžasné schopnosti se snoubí s vytříbeností a luxusním pocitem z jízdy, k dispozici jako coupé nebo kabriolet. Díky maximální dosahované rychlosti 336 km/h a zrychlení – z 0-100 km/h za...