Nový speciální model smart fortwo „edition greystyle”

Automobilová individualita se stylovým sportovním nábojem.

S novým smart fortwo „edition greystyle“ pokračuje kultovní značka smart se svojí řadou speciálních modelů.

Nový speciální model smart fortwo „edition greystyle”

Markantní a přesto stylové prvky dávají nové jarní edici 2010 značky smart moderní, dynamický projev. Sportovně nainscenované kontrasty spolu s ušlechtilými a pečlivě zpracovanými materiály zdobí výrazně uspořádaný interiér. Nápadnými vnějšími znaky nového smart fortwo „edition greystyle“ je matné lakování v exkluzivním barevném provedení dark grey a žluté kryty zpětných zrcátek s označením edice. Sportovní vzhled nového speciálního modelu doplňují šestipaprsková lehká kola v barvě podlahového panelu. Smart fortwo „edition greystyle“ je v provedení Coupé i Cabrio poháněný buďto motorem s výkonem 52 kW (71 k) a technologií micro hybrid drive (mhd) nebo s výkonem 62 kW (84 k). Se svojí technikou šetrnou k životnímu prostředí ukazuje tato sportovně vyhlížející speciální edice modelu smart fortwo, že ekologická ohleduplnost, náročný individuální styl a radost ze života nejsou v žádném případě v protikladu.

Lifestylová značka smart je zaměřena na nekonvenční myšlení, šetrnost k životnímu prostředí, radost ze života a náročné sebevědomí z hlediska stylu. Tyto atributy vozu smart fortwo ho dovedly k avantgardnímu a úspěšnému průkopníku městské mobility. Také ve speciálním modelu „edition greystyle“ kombinuje tento kultovní dvousedadlový vůz moderní ekologické technologie a funkčnost s extravagantním svěžím vkusem.

Již na první pohled dává nový ediční model najevo své ambice. Sériově kombinuje exkluzivní lakování v matné šedi s bezpečnostním skeletem tridion, který je černý. Tomuto modelu jsou vyhrazena 15tipalcová šestipaprsková kola z lehké slitiny provedená v barvě podlahového panelu a žluté kryty zpětných zrcátek s označením edice. Sportovní charakter tohoto vozu ještě dále zvýrazňují mlhovky a doplňují tak mimořádnou optiku jeho exteriéru.

Sportovní duch a náročný styl vládne také v interiéru.

Exkluzivní mix látky a kůže s důrazem na žlutou barvu a ve žluté barvě a matném chromu provedené ozdobné díly vytvářejí příjemné prostředí. Velice atraktivní jsou sedadla provedená v nappa-kůži se zdvojenými švy, která bychom našli v prémiových modelech značky Mercedes-Benz. Obdobně v kůži a se žlutými ozdobnými švy je také hlavice řadící páky a třípaprskový sportovní volant. Do sériové výbavy patří kromě jiného ještě exkluzivní podlahové podložky s logem edice a CD rádio s možností MP3. Na přání lze získat elektrický posilovač řízení, vyhřívání sedadel, uzamykatelnou čelní přihrádku a smart soundsystém s rozhraním MP3.

Základem nového modelu smart fortwo „edition greystyle“ je podle přání passion Coupé nebo passion Cabrio s benzínovým motorem s výkonem 52 kW (71 k) a technologií micro hybrid drive nebo o výkonu 62 kW (84 k). Výbavová verze passion obsahuje kromě jiného automatický program řazení softtouch, elektricky ovládaná okna dveří, klimatizaci s automatickou regulací nebo panoramatickou střechu se sluneční clonou.

Nový smart splňuje nejen přísnou ekologickou normu EU 5, provedení s 52 kW motorem je kromě toho sériově vybaveno technologií micro hybrid drive. Tato důmyslná a komfortní start-stop automatika vypíná chod motoru jakmile řidič brzdí a rychlost vozu klesne pod 8 km/h – například když se vůz blíží ke křižovatce se signalizací. Pokud řidič sundá nohu z brzdového pedálu, motor se ve zlomcích sekundy znovu nastartuje. Systém pracuje plně automaticky, řidič se nemusí o nic starat.

V městském provozu s jeho častým zastavováním je u technologie mhd možné ušetřit až 20 % na spotřebě.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PYRAMIDA Centrum
U Pyramidy 721, 252 43 Praha – Průhonice
267 751 006, NONSTOP HELP SERVIS 602 182 424
prodej@pyramidacentrum.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autoklíče jedině z autoservisu? Nyní už ne!

Autoklíče jedině z autoservisu? Nyní...

Pokud jste majitelem automobilu, pak se i Vás týká problém pořizování autoklíčů a jejich duplikátů. Prodejem autoklíčů se v současnosti zabývají nejen autoservisy, ale také mnohé...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Opatrnost při pořizování autoklíče se vyplatí

Opatrnost při pořizování autoklíče...

Spolu s rozvojem automobilového průmyslu dochází i k růstu nabídky autoklíčů na trhu. Ve skutečnosti tato oblast patří k nejrychleji se rozvíjejícím v klíčařském odvětví. Na trhu se v...