Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy

Milovníci automobilového potěšení se mohou těšit na léto, kdy bude nový, stále přitažlivější model 407 v provedení sedan i SW představen veřejnosti.

Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy

Model Peugeot 407 v provedení sedan a SW svým odvážným i elegantním designem a dynamickými vlastnostmi vyniká v segmentu, kde se často uplatňuje spíše tradiční pojetí a zaměření na objem a funkčnost.

Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy
Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy
Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy

Značka Peugeot stvořila vůz 407 pro náročnou klientelu, kterou oslovují trvalé automobilové hodnoty, estetika, špičkové technologie a jízdní potěšení, což jsou přednosti, které obě verze nabízejí. Verze SW, určená pro volný čas i k profesnímu použití, navíc zákazníkům dává větší svobodu a rozšiřuje možnosti využití.

Peugeot 407 … šelma tělem i duší …

Atraktivní předností verzí 407 sedan a SW je jejich vzhled „šelmy“ a originální estetická vyváženost celé siluety – předsazené a zkosené čelní sklo, mohutná zadní část, velká a výrazná kola…

Přední část s pronikavým pohledem protáhlých světlometů a širokým otvorem sání motoru, který představuje dokonalou symbiózu technických požadavků a odvážného stylového provedení, zavádí nový estetický rukopis, který dnes nalezneme i u dalších modelů značky.

Duše šelmy se projevuje výjimečnými jízdními kvalitami, které vycházejí z perfektně volených technických řešení a přesného nastavení nápravových celků, což se odráží na jejich vynikající účinnosti i komfortu jízdy.

Od samého začátku vyniká Peugeot 407 ušlechtilou estetikou, která ho odlišuje od ostatních vozů v tomto segmentu, a na níž navazují i generace vozů 207 a 308.

Je excelentní z pohledu jízdního projevu – umí sladit aktivní bezpečnost, jízdní potěšení a komfort, vše na té nejvyšší úrovni.

Snahou značky Peugeot je uspokojovat stále náročnější požadavky zákazníků této kategorie vozů, a proto bude v létě uvedena novinka s cílem podpořit atraktivitu tohoto modelu:

  • Nový Peugeot 407 vychází ze všech předností původního modelu, které jsou zákazníky velmi oceňovány, a dále je rozvíjí.
  • Citlivé estetické úpravy oživují styl, jenž stále zůstává velmi dynamický a odvážný, ale současně získává na eleganci, robustnosti a z hlediska exteriéru i interiéru vozu působí kvalitnějším dojmem.
  • Nové komfortní funkce zvyšují atraktivitu jednotlivých verzí a poskytují cestujícím ještě větší pohodlí. Jedná se zejména o tepelný komfort a novou nabídku telematické výbavy.
  • Nové prvky výbavy, jako například přední parkovací asistent, zvyšují jízdní potěšení a oceňované dynamické kvality vozu.

Zmíněný mix novinek ještě doplňuje bohatá nabídka výkonných čtyř a šestiválcových motorů a špičkových technologií dieselového HDI pohonu, u modelu 407 velmi oblíbeného.

Motor 2.0 HDI s manuální šestistupňovou převodovkou dosahuje nyní výkonu 103 kW (140 k), tedy o 3 kW více než původní verze. Vykazuje ještě nižší spotřebu 5,6 l/100 km a emise CO2 jsou omezené na 150 g/km. Motor splňuje budoucí emisní normy Euro 5 a je homologovaný v souladu s těmito limity. Tato nová nabídka je důkazem pokračující snahy značky Peugeot dosahovat u vozu 407 stále lepších ekologických parametrů.

Po rozšíření filtru pevných částic s aditivní technologií u všech verzí 407 poháněných dieselovým HDI motorem, úsporném motoru 1.6 HDI FAP 110 k, který je díky své hospodárnosti a nízkým emisím CO2 (pouhých 140 g/km u sedanu i SW) velmi zajímavý pro fleetové zákazníky, obohatil nabídku také nový motor 2.0 Bioflex na palivo E85, který bude k dispozici pro země s daňovým zvýhodněním biopaliv. (V ČR zatím není k dispozici.)

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Manfred Schöner
Jáchymovská 53, 360 04 - Karlovy Vary - Bohatice
355 329 821
autoschoner.ch@volny.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 208: Mini-ikona v novém

Nový Peugeot 208: Mini-ikona v novém

Peugeot 208, ikonický drobek a nejprodávanější vůz v Evropě v roce 2022, dostal nový outfit. Modernizací se stává ještě neodolatelnějším, zejména pak jeho elektrická verze E-208, která...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ PEUGEOT 5008: Sedmimístné SUV pro cestování první třídou

NOVÝ PEUGEOT 5008: Sedmimístné SUV pro...

Už za pár měsíců dorazí na evropské trhy jako postrach konkurence. Jako inovativní záležitost nastavující v segmentu C-SUV tak trochu nová měřítka. Nový Peugeot E-5008 se stane jediným...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 3008 SUV fastback už má českou cenu

Nový Peugeot 3008 SUV fastback už má...

Už příští rok bude mít Peugeot nejširší nabídku elektromobilů ze všech evropských mainstreamových výrobců automobilů. Velký krok k této metě udělal tím, když nahradil svůj bestseller...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot i-Cockpit vyfasuje umělou inteligenci ChatGPT

Peugeot i-Cockpit vyfasuje umělou...

Peugeot je jedním z prvních výrobců automobilů, který poskytl svým zákazníkům umělou inteligenci ChatGPT . Tento chatbot je začleněný do systému i-Cockpit® a aktivuje se zde prostřednictvím...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Z letošní Green Rally si Peugeot potřetí v řadě odvezl zlatý pohár

Z letošní Green Rally si Peugeot...

V rámci Barum Czech Rally Zlín se už šestým rokem odehrála doprovodná soutěž Green Rally pro vozy s elektrickým a hybridním pohonem. Tato ecoRally sice není zařazena do národního...