Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)

Linie i vnitřní prostor Lancie Musa vytvářejí typicky italskou atmosféru, která je směsí elegance i neformálnosti, vyzývavosti i ladnosti, luxusu i přirozenosti.

Nová Musa je dílem designérů z Centro Stile Lancia. Na délku má jen něco málo přes čtyři metry, šířku 1,70 metru, výšku 1,66 metru a rozvor náprav 2,5 metru.

Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)
Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)
Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)

Tento nový model nicméně působí dojmem většího auta, a to díky několika změnám stylingu, ve kterém se snoubí elegantní tvar s praktičností a prostorností interiéru. Například celá řada chromovaných detailů na přídi vozu podtrhuje dynamický a zároveň dává tušit, kam se bude ubírat design budoucích vozů Lancia.

Zavazadlový prostor má objem 390 litrů (460 litrů při plném posunutí zadních sedadel dopředu, což je rekordní hodnota v této třídě). Musa je prvním osobním vozem ve své kategorii, který je vybaven špičkovými zadními světly osazenými LED, které poskytují vyšší svítivost, a tudíž zajišťují lepší bezpečnost než konvenční zadní světla, a navíc nabízejí jedinečné stylingové možnosti.

Ergonomická sedadla spolu se zvýšeným sedadlem řidiče a ergonomicky uspořádanými ovládacími prvky zlepšují pohodlí v interiéru vozu a usnadňují jeho ovládání. Celkový efekt ještě zvyšuje použití mnoha exkluzivních prvků typických pro značku Lancia: od panoramatické prosklené střechy, dvouzónové klimatizace a audiosystému Bose® přes převodovku DFN až po systém Blue & Me®, který umožňuje jednoduše a snadno za jízdy telefonovat nebo poslouchat hudbu, a to díky systému handsfree opatřenému funkcí rozeznávání hlasu a technologii Bluetooth® (včetně portu USB umístěného na středovém tunelu, do kterého lze zapojit všechny typy digitálních zařízení).

Pro maximální pohodu uvnitř vozu je nová Musa vybavena nejmodernější zvukovou izolací, jaká je v současnosti k dispozici; nový strop z inovativního polyesterového materiálu pohlcuje zvuk a snižuje tak hladinu hluku uvnitř prostoru pro cestující přibližně o 2 dB, což je velmi znatelné zlepšení.

Modelová řada nabízí přes 80 možných variant, kterých lze dosáhnout kombinací pěti barev interiéru se 14 barvami karoserie nebo se čtyřmi novými variantami karoserie B-colore.

Nová Musa je elegantní, praktická a bohatě vybavená a zaručuje předvídatelné, ale přitom dynamické a příjemné jízdní chování za všech podmínek, k čemuž přispívá také dostatečný výkon, který tomuto vozu poskytují motory, které jsou všechny velmi pružné, silné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. V nabídce je celkem pět motorů. Dieselové motory 1,9 JTD a dále dvojice motorů 1,3 JTD a dva benzinové motory 1,4 8v a 1,4 16v.

Cena pro základní verzi Argento začíná na 389 000 Kč. Obsahuje například autorádio s CD, manuální klimatizaci, elektricky ovládáná přední okna, zadní opěrky hlavy, dojezdové rezervní kolo, dálkové ovládání , ABS, posilovač řízení, 2 airbagy (řidiče a spolujezdce), posuvnou zadní lavici, nastavitelný volant, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, nárazníky a zpětná zrcátka v barvě karoserie.

Lancii Musu je možné objednat i ve verzi N1 s odpočtem DPH.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
CB Auto a.s.
Dr. Milady Horákové 1477, 370 05 - České Budějovice
385 102 421
seat@cb-auto.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
KONTAKT spol. s r.o.
Svobodova 2050, 511 01 - Turnov
481 325 726
oztu@havex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Lancia Kappa po prezidentu Václavu Havlovi má nového majitele

Lancia Kappa po prezidentu Václavu...

Soukromý vůz Václava Havla mění vlastníka po dvanácti letech, kdy byl ve sbírce zakladatele AAA AUTO Tmavě modrou Lancii Kappa koupil Václav Havel den před svatbou s herečkou Dagmar Veškrnovou....

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...