Hyundai představil světu novou dodávku a minibus H350, které jsou určeny pro evropský trh (podrobná informace)

Víceúčelový lehký užitkový Hyundai H350 nabídne především praktičnost a variabilitu.

1hyudodavnova21000

H350 je postavený na flexibilní platformě

– která nabízí tři různé úpravy karoserie – nákladní vůz, minibus a dodávku s korbou. Konstruktéři Hyundai se podle vyjádření automobilky při výrobě vozu soustředili na šest klíčových oblastí. Úspornost, hodnotu, kapacitu nákladového prostoru, bezpečnost, spolehlivost a výkon. H350 se tak má stát konkurencí pro zavedené výrobce užitkových vozů v Evropě.

Použití vysokopevnostní oceli a pokročilé konstrukční technologie dávají vozu značnou užitnou hodnotu a pevnou karoserii. Hyundai zužitkoval své bohaté zkušenosti z výroby osobních aut a výzkumu v oblasti bezpečnostních prvků. Na trh tak přichází užitkový automobil s velmi propracovanými bezpečnostními prvky srovnatelnými s osobními vozy. Může tak fungovat jako efektivní pracovní nástroj a zároveň jako pohodlný dopravní prostředek pro privátní využití.

H350 pohání výkonný a zároveň úsporný turbodiesel propojený s šestistupňovou manuální převodovkou a poskytující dostatečný točivý moment pro přepravu opravdu těžkých nákladů (až 1.400 kg). Další zátěž, až 2.600 kg, zvládne H350 díky svému tažnému zařízení.

Inženýři značky Hyundai, kteří se specializují na lehká užitková vozidla

– se během vývoje H350 zaměřili na šest klíčových oblastí: hospodárnost, poměr cena/výkon, kapacitu pro přepravu nákladu, bezpečnost, spolehlivost a provozní vlastnosti. H350 musel obstát v porovnání s hlavními konkurenty od předních prémiových evropských výrobců užitkových vozidel.

H350 přebírá moderní estetické pojetí značky Hyundai, reprezentované jejími osobními vozy, a vyznačuje se osobitým, aerodynamickým designem. Předvídatelné chování vozidla, doprovázené pohotovými reakcemi, je kombinováno s mimořádným jízdním komfortem a stabilitou. Vůz se řídí podobně jako osobní automobily a nabízí vysokou úroveň uživatelské kultivovanosti. Hyundai s modelem H350 přenáší mnohá technická řešení osobních automobilů do segmentu užitkových vozů, aby mohl zákazníkům nabízet prémiovou úroveň komfortu a užitných vlastností.

H350 byl navržen jako robustní a spolehlivý pomocník

– který je zároveň dostatečně elegantní a kultivovaný, aby mohl fungovat také jako komfortní dopravní prostředek pro přátele a rodinu. Tato šíře schopností je zárukou spokojenosti majitelů vozidel H350. Firemní i soukromí zákazníci tím získají flexibilitu, kterou potřebují pro svůj úspěch.

Výkonné a hospodárné turbodiesely s šestistupňovou mechanickou převodovkou nabízejí velký točivý moment. H350 ve verzi dlouhé 6,2 m díky tomu snadno přepraví ve svém nákladovém prostoru (3780 x 1795 x 1955 mm) i těžký náklad (až 1,5 tuny). Kromě toho nabízí po připojení přívěsu možnost přepravy dalších 2,5 tuny nákladu.

Moderní design s nejnovějším estetickým pojetím značky Hyundaive stručném přehledu

 • Aerodynamická karoserie s nízkým součinitelem aerodynamického odporu vzduchu
 • Moderní design s nejnovějším estetickým pojetím značky Hyundai
 • Prostorná kabina s velkorysou nabídkou místa pro hlavu a nohy
 • Vynikající objem nákladového prostoru pro pět standardizovaných europalet (1200 mm x 800 mm x 900 mm)
 • Nadprůměrný přepravní prostor až 12,9 ㎥ (u verze dlouhé 6,2 m)

Vnější design modelu H350

– se vyznačuje moderním estetickým pojetím značky Hyundai a je konzistentní se sofistikovaným designem aktuální řady osobních vozů Hyundai. Navzdory evidentním aerodynamickým nevýhodám lehkých užitkových vozů, v porovnání s osobními vozy, se model H350 může pochlubit vynikající hodnotou součinitele aerodynamického odporu vzduchu Cx = 0,369.

Šestiúhelníková maska chladiče byla integrována do předního nárazníku modelu H350 a její design vykazuje nápadnou podobnost s nejnovějšími osobními vozy Hyundai. Tento design předního nárazníku je esteticky atraktivní a zároveň praktický, protože je do něj zapuštěn boční schůdek, který usnadňuje čištění čelního okna modelu H350.

Další dominantou přídě jsou elegantní světlomety, nabízené na přání s projekční technikou a diodami LED pro denní svícení. Vnější zpětná zrcátka s integrovanými ukazateli směru LED vylepšují viditelnost u ostatních účastníků silničního provozu, zatímco postranní obrysová světla s integrovanými odrazovými skly vylepšují viditelnost za tmy. Spodní část bočních stěn modelu H350 chrání boční lišty, které rozdělují plochy bočních panelů skříňové verze a snižují pravděpodobnost poškození. Praktické posuvné boční dveře otvírají vstupní otvor široký 1279 mm, výhodný pro rychlé a snadné nakládání.

Záď modelu H350 je zaměřena především na praktičnost. Dvoukřídlé zadní dveře (na přání se skleněnými okny) se otvírají s aretací v úhlech 180 a 270 stupňů. Jsou-li otevřeny obě části, je k dispozici vstupní otvor široký 1538 mm. Zadní nárazník, je nejen schopný pohlcovat nárazovou energii, ale může být doplněn, na přání dodávaným, zadním pomocným schůdkem, který usnadňuje nastupování do zadní části nákladového prostoru. Další možnosti přepravy nákladu skýtá na přání dodávané tažné zařízení, k němuž lze připojit brzděný přívěs o celkové hmotnosti až 2,5 tuny. Elegantní třetí brzdové světlo je vybaveno diodami LED s minimálními nároky na údržbu.

Interiér

Kabina modelu H350 je zaměřena na řidiče. Nabízí řidičům největší prostor pro hlavu (1414 mm) a nohy (1071 mm). Evropský styl uspořádání kabiny pro dva nebo tři cestující, včetně řidiče, umožňuje nastavování polohy sedadla v osmi směrech, které může být doplněno odpružením a funkcí vyhřívání. Výškově a podélně nastavitelný volant zaručuje řidičům modelu H350 snadné nalezení optimální polohy za volantem. Ovládací prvky, přístroje a odkládací prostory jsou v modelu H350 ve snadném dosahu ze sedadla řidiče. Výsledkem rozsáhlých ergonomických testů, které zahrnovaly i vnější zpětná zrcátka, je vynikající výhled z vozu do všech stran.

Osobní minibus H350 poskytuje cestujícím velkorysý prostor pro hlavu a nohy.

V závislosti na umístění vstupních dveří, které mohou být zcela vpředu, nebo v boční stěně vozidla, nabízí až 15 sedadel. H350 Bus může být vybaven elektricky výsuvným schůdkem u dveří, který usnadňuje nastupování a vystupování. Osobní minibus H350 se může pochlubit délkou interiéru (3738 mm) a délkou zavazadlového prostoru (540 mm) při zachování dlouhé rozteče sedadel (798 mm), která zajišťuje cestujícím vysokou úroveň komfortu.

V interiéru modelu H350 je k dispozici dostatek praktických odkládacích prostorů. Mezi ně patří odkládací schránka pod sedadlem (přístupná vyklopením sedáku, či lavice pro spolujezdce), velké přihrádky ve výplních dveří, přihrádka na středové konzole (s 12V zásuvkou) a přihrádka uprostřed horní části přístrojové desky, která nabízí další úložný prostor pro malé předměty. Pod přístrojovou deskou nabízí středová konzola sklopný stolek a popelník vedle dvou držáků pro nápoje, zatímco velkoobjemová schránka před sedadlem spolujezdce je na přání nabízena s funkcí chlazení a zamykacím mechanismem.

Skříňový H350 s individuální výbavou

Německá společnost Bott nabízí pro všestranně nadaný model H350 individuální řešení, střižená na míru potřeb jednotlivých řemeslníků a živnostníků. Policové systémy v nákladovém prostoru vozidla umožňují uložení nejrůznějšího nářadí a materiálu podle požadavků uživatele. Tyto úložné systémy zaručují bezpečnou přepravu nářadí, nástrojů a materiálu, ale představují také řešení pro přepravu křehkých předmětů a zboží v rámci vykonávání obchodních, či řemeslných živností.

Ovládání

Rozmístění ovládacích prvků v kabině modelu H350 bylo ergonomicky optimalizováno pro snadné používání řidičem a nabízí moderní, intuitivní uspořádání s mnoha praktickými prvky výbavy. Multifunkční volant nese ovládací prvky audiosystému a u multifunkčního displeje umožňující procházení nabídkou informací na displeji sdruženého přístrojového panelu. Z volantu lze ovládat také funkce tempomatu a telefonního systému handsfree.

Nákladový prostor

Velkorysý nákladový prostor je v segmentu LUV klíčovým parametrem a Hyundai H350 v tomto ohledu skutečně vyniká svým výjimečným nákladovým prostorem (výška 1955 mm, šířka 1795 mm, délka 3100 mm). Nákladový prostor (10,5 m3 u verze dlouhé 5,5 m) pojme také pět standardizovaných europalet (1200 mm x 800 mm x 900 mm) a uživatelé je mohou snadno nakládat a vykládat díky nadprůměrné výšce a šířce nákladového prostoru modelu H350. Využitelnost nákladového prostoru neomezuje ani šířka ložné plochy mezi podběhy (1380 mm).

Kabinu a nákladový prostor standardně odděluje ocelová přepážka, která může být na přání vybavena oknem, aby bylo možné kontrolovat náklad z kabiny. Na podlaze nákladového prostoru modelu H350 je 14 kotevních ok pro bezpečné zajištění nákladu v karoserii. V zadní části nákladového prostoru je umístěna 12V elektrická zásuvka a nákladový prostor je osvětlen pro práci ve špatných světelných podmínkách. Svítilny nad bočními a zadními dveřmi se aktivují automaticky otevřením dveří.

Provozní vlastnosti

Konstruktéři modelu H350 se zaměřili také na výkonové parametry motoru. Poháněcí jednotka se zdvihovým objemem 2,5 litru se dodává ve dvou výkonových variantách: 110 kW/373 N.m a 125 kW/422 N.m. Motory modelu H350, vybavené novou generací vstřikovací soustavy common rail a elektronicky řízeným turbodmychadlem, poskytují vynikající dynamické jízdní výkony i při plném zatížení vozidla.

Obě výkonové verze motoru 2,5 litru splňují emisní normu Euro 5 a mohou se pochlubit nejvyšší hospodárností ve své třídě. Nižší spotřeby paliva je dosaženo novým systémem ISG, který automaticky vypíná motor, jakmile vůz zastaví a motor by běžel na volnoběh (s uvolněným pedálem spojky). Další systém pro hospodárnou jízdu ukazuje řidiči na displeji optimální okamžik pro řazení, aby byla minimalizována spotřeba paliva.

H350 nabízí vysoký jízdní komfort a ovladatelnost díky mimořádnému důrazu vývojářů na nastavení podvozku a jízdní dynamiku. Nezávislé zavěšení předních kol na vzpěrách McPherson je doplněno tuhou zadní nápravou s horizontálními listovými pružinami, které jsou vyrobeny z kompozitu, což přispívá k nejlepšímu možnému komfortu odpružení. Toto uspořádání izoluje vibrace a zajišťuje optimální pohlcování rázů od nerovností vozovky. Naklánění karoserie při rychlém průjezdu zatáčkou je potlačováno příčným zkrutným stabilizátorem. Výsledkem jsou stabilní a předvídatelné jízdní vlastnosti, které zaručují komfortní a bezpečnou přepravu cestujících i ochranu nákladu před poškozením. Dlouhé zadní listové pružiny mají největší rozpětí ze všech vozidel ve třídě modelu H350 (1500 mm). Podlaha nákladového prostoru je díky tomu nízko nad zemí, což usnadňuje nakládání a vykládání. Vozidlo může navíc převážet i těžký náklad, aniž by se dramaticky snížila jeho světlá výška.

Hyundai uskutečnil během vývoje rozsáhlý program testů

– aby byl model H350 vyladěn speciálně pro evropský trh. Během testů a cizelace nastavení vozidla byly ujety přibližně 2 miliony kilometrů, čímž byla také zajištěna maximální možná úroveň spolehlivosti. Zkušební vozidla absolvovala řadu dynamických testů simulujících extrémní klimatické podmínky, které se vyskytují na evropském kontinentu. Testování v extrémním počasí probíhalo po celé Evropě, ve Skandinávii i Rusku. Zimní testy se uskutečnily ve Finsku a Rusku, kde byla testovací vozidla vystavena teplotám hluboko pod bodem mrazu. Letní testy v rozpáleném Španělsku prokázaly funkčnost modelu H350 při dlouhodobém provozu za vysokých teplot.

Bezpečnost – stručný přehled

 • Velmi odolná karoserie (75 % vysokopevnostní oceli), nejvyšší úroveň pasivní bezpečnosti ve své třídě
 • Sofistikovaná bezpečnostní výbava včetně systému airbagů
 • Stabilizační systém VDC (Vehicle Dynamic Control)
 • Hydraulický brzdový asistent HBA (Hydraulic Brake Assist)
 • Signalizace nouzového brzdění ESS (Emergency Stop Signal)
 • Asistent pro rozjezd do kopce HSA (Hill-Start Assist)
 • Systém proti převrácení ROM (Roll Over Mitigation)
 • Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LDWS (Lane Departure Warning System)
 • Navíc použití 98 % nerezavějící oceli

H350 těží z řady nejmodernějších systémů aktivní a pasivní bezpečnosti.

Sofistikovaná vysokovýkonná brzdová soustava s kotoučovými brzdami na všech kolech je podporována elektronicky řízeným stabilizačním systémem VDC (Vehicle Dynamic Control), který samozřejmě obsahuje i ABS.

Systém VDC ovládá motor a brzdovou soustavu modelu H350. Systém automaticky zabraňuje ztrátě trakce zadních kol a spolupracuje s hydraulickým brzdovým asistentem HBA (Hydraulic Brake Assist), aby byly brzdy v případě potřeby nouzového brzdění aktivovány rychle a efektivně. S tímto systémem je propojen také systém signalizace nouzového brzdění ESS (Emergency Stop Signal), který upozorňuje následující řidiče na intenzivní brzdění pulzováním brzdových světel.

Bezpečnost modelu H350 dále zvyšuje asistent pro rozjezd do kopce HAC (Hill-Start Assist Control), který zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve svahu. Systém ponechává aktivované brzdy, zatímco řidič přesouvá svou nohu z pedálu brzdy na pedál plynu, a chová se tak podobně jako automatická ruční brzda. Důležitou funkci u vysokého lehkého užitkového vozu má systém proti převrácení ROM (Roll Over Mitigation), jímž je H350 rovněž vybaven. Tento systém snižuje pravděpodobnost převrácení vozidla při náhlé změně směru jízdy.

Hlavním prvkem pasivní bezpečnosti modelu H350 je samonosná konstrukce karoserie. V konstrukci robustního a tuhého skeletu, jemuž dodává maximální pevnost struktura uzavřeného prstence, má velký podíl vysokopevnostní ocel (75 %).

Ve spojení s tím byl zkonstruován sofistikovaný boční rám s přesahující strukturou, který poskytuje optimální ochranu při čelním nárazu. Výsledkem této vyspělé konstrukce modelu H350 je nejvyšší úroveň ochrany cestujících ve své třídě, což potvrdily čelní nárazové testy.

V interiéru

– jsou cestující standardně chráněni airbagy pro řidiče a (na přání) spolujezdce s předpínači bezpečnostních pásů a asistentem pro rozjezd do kopce HAC (Hill-Start Assist Control). Na přání dodávaný systém signalizace nouzového brzdění ESS (Emergency Stop Signal) a asistent pro jízdu v jízdním pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) jsou doplněny na přání dodávaným systém parkovacích senzorů vpředu a vzadu, které zvyšují bezpečnost i pohodlí a chrání vozidlo před poškozením.

H350 má vysokou ochranu karoserie proti korozi díky důsledné aplikaci protikorozních opatření během výroby. Hyundai používá k výrobě modelu H350 z 98 % nerezavějící ocel a navíc chrání karoserii kataforézním lakováním, aby byla zaručena skutečně dlouhodobá odolnost vůči korozi.

Vysoká úroveň komfortu pro řidiče a spolujezdce ve stručném přehledu

 • Vyspělé prvky komfortní a praktické výbavy
 • Ergonomické uspořádání interiéru zaměřené na řidiče
 • Široké zadní dveře s aretací v polohách 180 a 270 stupňů pro snadné nakládání
 • Široké posuvné boční dveře
 • Podlaha nákladového prostoru se 14 kotevními body pro upevnění nákladu
 • Schránka před sedadlem spolujezdce s funkcí chlazení

Úroveň komfortu řidiče a cestujících v modelu H350

– byla optimalizována řadou prvků komfortní a praktické výbavy. Bezklíčový přístupový systém umožňuje snadný přístup do kabiny modelu H350. Na její podlaze jsou, pomocí háčků, bezpečně připevněny snadno odnímatelné a omyvatelné pryžové podlahové rohože. Sluneční clony s integrovanými pásy poskytují dodatečné odkládací prostory, zatímco na přání dodávaná funkce chlazení pro schránku před sedadlem spolujezdce udržuje nápoje vychlazené. Na straně řidiče a spolujezdce jsou elektricky ovládaná okna, přičemž okno na straně řidiče disponuje funkcí kompletního zavření nebo otevření na jedno krátké stisknutí tlačítka.

Výhled řidiče vylepšují velkoplošná vnější zpětná zrcátka, která jsou elektricky ovládaná a vyhřívaná pro provoz v mrazivém počasí. Stěrače se senzorem deště upravují interval a rychlost stírání automaticky podle intenzity dešťových srážek detekovaných na čelním okně. Automatické světlomety se zapínají při snížené viditelnosti. Pro model H350 je na přání nabízen tempomat, který udržuje zvolenou rychlost a na dobře viditelném displeji informuje řidiče o aktuální rychlosti jízdy.

Plně barevný displej TFT LCD 4,2“ v panelu sdružených přístrojů rychle a přehledně informuje řidiče o klíčových provozních parametrech, včetně spotřeby paliva, počtu ujetých kilometrů, hlášení parkovacích senzorů a údajů audiosystému.

Optimalizovaná ventilační soustava byla zkonstruována tak, aby v případě potřeby co nejúčinněji zajišťovala přívod venkovního vzduchu do kabiny. Zároveň však také zabraňuje pronikání pachů zvenčí i z nákladového prostoru do kabiny. Součástí tohoto systému je vyspělá klimatizace, včetně filtru nečistot. Vysokovýkonná klimatizace, uložená na střeše, je ovládaná manuálně z kabiny. Efektivní výparník zaručuje prvotřídní chladicí výkon. Během chladného počasí odstraňuje výkonné topení námrazu ze skel a současně rychle i efektivně vyhřívá kabinu.

Zájemcům o model H350 jsou rovněž nabízeny vyspělé multimediální systémy, mezi něž patří audiosystém, navigační systém, ale také parkovací senzory. H350 je standardně vybaven nejnovějším audiosystémem Hyundai s přijímačem digitálního rozhlasového vysílání, přehrávačem CD/MP3, vstupy USB a AUX-In, handsfree Bluetooth a připojením pro iPod. Hyundai navíc nabízí zákazníkům pro model H350 kombinovaný multimediální systém AVN s 8“ displejem, který nabízí funkce audiosystému, videopřehrávače a navigačního systému. Tento systém, nabízený poprvé v LUV, používá operační systém Android s 3D zobrazováním mapových podkladů a plně barevným displejem.

Ve vozidlech vybavených zadní kamerou zobrazuje systém AVN panoramatický obraz z kamery s úhlem snímání 135 stupňů, umístěné na zádi vozidla. Vozidla H350, vybavená parkovacími senzory, poskytují řidiči informace z digitálních senzorů na displeji a prostřednictvím zvukových signálů jim také usnadňují manévrování a parkování.

Nízká úroveň hlučnosti

Konstruktéři značky Hyundai během vývoje modelu H350 také neúnavně pracovali na jeho účinném odhlučnění, které by zaručilo co nejnižší úroveň hluku a vibrací v interiéru. Na základě mnoha zkoušek inženýři automobilky Hyundai zjistili, že v tomto druhu vozidel se rušivý hluk a vibrace vyskytují v největší míře v oblastech pod 2000 min-1. H350 dostal proto odpovídající konstrukční opatření, jejich soubor zaručuje nejúčinnější odhlučnění v této třídě. Při volnoběhu byla naměřena hladina vnitřního hluku pouhých 50 dB (A) a vibrací 95 dB (A). Rovněž vnitřní hlučnost za jízdy se vyznačuje vynikající hodnotou 70 dB (A).

Snížení hlučnosti v interiéru bylo dosaženo aplikací materiálu podlahové krytiny s vysokou hustotou, který efektivně pohlcuje hluk a mimořádně silnou izolací interiéru a exteriéru mezi motorovým prostorem a kabinou. Rovněž podběhy předních kol jsou vyloženy speciálním materiálem, který omezuje pronikání hluku od podvozku do interiéru. Vyztužení skeletu karoserie a oblastí uložení motoru pomohli utlumit přenos vibrací při volnoběhu, zatímco speciální konstrukce tlumiče rozvodovky a spojovacích hřídelů snižují hlučnost motoru a nízkofrekvenční hluk při akceleraci.

Poháněcí ústrojí

H350 nabízí vznětový motor CRDi s přímým vstřikováním common rail a zdvihovým objemem 2497 cm3 ve dvou výkonových stupních, z nichž každý poskytuje vynikající výkony i při plně naloženém vozidle. Motory modelu H350 se vyznačují vyspělou konstrukcí, která zaručuje precizní reakce podle požadavků řidiče. Vznětové motory 2.5 CRDi se dodávají ve variantách s výkonem 110 kW nebo 125 kW a vynikajícími provozními vlastnostmi v rozmanitých jízdních podmínkách. Pečlivě sladěná šestistupňová mechanická převodovka s plynulým řazením zaručuje efektivní přenos točivého momentu v pásmu nízkých a středních otáček pro plynulou a hospodárnou jízdu s pohotovými reakcemi.

Motory 2.5 CRDi 110 kW (2.5 CRDi 125 kW)

 • Druh – Čtyřválcový turbodiesel s přímým vstřikováním common rail
 • Zdvihový objem – 2497 cm3
 • Vrtání x zdvih – 91 x 96 mm
 • Výkon – 110 kW při 3600 min-1 (125 kW při 3600 min-1)
 • Točivý moment – 373 N.m při 1350 až 2750 min-1 (425 N.m při 1500 až 2750 min-1)
 • Nejvyšší rychlost – 173 km/h

Převodovka

 • Mechanická 6stupňová

Podvozek

 • Vpředu – vzpěry McPherson s příčnou listovou pružinou, tlumiče s plynovou náplní
 • Vzadu – parabolické jednolistové pružiny, tlumiče s plynovou náplní

Řízení

 • Typ hřebenového řízení s hydraulickým posilovačem
 • Počet otáček volantu mezi rejdy 3,25
 • Minimální průměr otáčení (m) 12,6

Hmotnosti (tuny) – délka 5,5 m (délka 6,2 m)

 • Celková – 3,500
 • Užitečná – 1,336-1,365 (1,233-1,262)
 • Pohotovostní – 2,135-2,164 (2,238-2,267)
 • Nejvyšší přípustné zatížení nápravy vpředu – 1,850
 • Nejvyšší přípustné zatížení nápravy vzadu – 2,240
 • Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu brzděného – 2,500
 • Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu nebrzděného – 0,750

Kola a pneumatiky

 • Typ kol – kola z lehké slitiny 6,5J x 16
 • Pneumatiky – 235/65 R 16

Vnější rozměry (mm) H350 – délka 5,5 m (délka 6,2 m)

 • Celková délka 5515 (6195)
 • Celková šířka 2038 (bez vnějších zpětných zrcátek)
 • Celková výška 2685 (2690)
 • Rozvor 3435 (3670)
 • Převis vpředu 990
 • Převis vzadu 1090 (1535)
 • Rozchod kol vpředu 1712
 • Rozchod kol vzadu 1718

Vnitřní rozměry H350 délka 5,5 m (délka 6,2 m)

 • Kabina
 • Výška stropu nad sedákem 1414
 • Prostor pro nohy 1071
 • Šířka ve výši ramen 1600
 • Nákladový prostor
 • Maximální délka nákladového 1071prostoru 3100 (1414)
 • Maximální šířka nákladového prostoru 1795
 • Šířka ložné plochy mezi podběhy kol 1380
 • Výška nákladového prostoru 1955
 • Výška prahu nákladového prostoru nad zemí 695 (700)
 • Objem nákladového prostoru (m3) 10,5 (12,9)
 • Šířka vstupního otvoru bočních dveří 1279 (1600)
 • Výška vstupního otvoru bočních dveří 1937
 • Šířka vstupního otvoru zadních dveří 1538
 • Výška vstupního otvoru zadních dveří 1810

Objemy

 • Palivová nádrž (litry) 75

Společnost Hyundai Motor Co.

– založená v roce 1967, je součástí skupiny Hyundai Motor Group, která je od roku 2010 pátým největším výrobcem automobilů na světě a zahrnuje přes dvacet dceřiných společností a přidružených organizací působících v různých oborech automobilového průmyslu. Společnost Hyundai Motor provozuje devět výrobních závodů mimo Jižní Koreu a v roce 2013 prodala 4,6 milionu vozidel po celém světě. Vozidla značky Hyundai se prodávají ve 186 zemích prostřednictvím 5300 dealerství a showroomů. Hyundai je také první automobilkou na světě, která sériově vyrábí ekologické vodíkové vozy Fuel Cell. Na českém trhu prodeje značky od roku 2007 setrvale rostou. V roce 2013 bylo v ČR prodáno 16 239 osobních automobilů a Hyundai dlouhodobě představuje nejrychleji rostoucí značku v České republice.

Další informace o společnosti Hyundai Motor a jejích produktech naleznete na adrese: www.hyundai.com nebo na českých webových stránkách www.hyundai.cz.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Hyundai N odhaluje dva výzkumné koncepty představující vizi v éře elektrifikace

Hyundai N odhaluje dva výzkumné koncepty...

První plně elektrický vysokovýkonný model IONIQ 5 N bude představen v roce 2023 Nyní značka Hyundai představuje v premiéře dva vysokovýkonné koncepční vozy — RN22e a N Vision 74 RN22e...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Elektrifikovaný Streamliner Hyundai IONIQ 6 se představuje s prodlouženým dojezdem a inovativním interiérem

Elektrifikovaný Streamliner Hyundai IONIQ...

Nový elektromobil značky Hyundai nabídne zákazníkům výjimečný prostor k cestování Sada akumulátorů o kapacitě 77,4 kWh umožní spolu s aerodynamicky tvarovanou siluetou dojezd na jedno nabití...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Hyundai Motor, Steven Gerrard a BTS při Mistrovství světa ve fotbale vyzývají k trvalé udržitelnosti

Hyundai Motor, Steven Gerrard a BTS při...

Hyundai Motor spouští pod názvem „Goal of the Century“ novou globální kampaň na podporu trvalé udržitelnosti Fotbalová legenda Steven Gerrard a globální popová senzace BTS vystupují v...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Hyundai IONIQ 5 získal britské ocenění „UK Car of the Year 2022“

Hyundai IONIQ 5 získal britské ocenění...

Revoluční Hyundai IONIQ 5 převzal ve Velké Británii nejvyšší ocenění v anketě „UK Car of the Year Awards“ Elektromobil s dojezdem 481 kilometrů byl také vyhlášen „Nejlepším rodinným...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Elektromobil IONIQ 5 a nový TUCSON vstupují do světa filmu v novince „Spider-Man: Bez domova“

Elektromobil IONIQ 5 a nový TUCSON...

Modely IONIQ 5 a TUCSON budou vystupovat v připravovaném filmu „Spider-Man: Bez domova“, který společnost Sony Pictures uvede do kin 17. prosince Globální marketingová kampaň společnosti...