Bentley Praha zve na „Power on Ice 2014“ do Finska (čtyřdenní termíny od 6. února do 6. března 2014)

1bentFinsko11200

Své klienty a zájemce na adrenalinové zimní jízdy zve Společnost Porsche Inter Auto CZ, která je oficiálním prodejním a servisním místem Bentley v České republice.

1bentFinsko31200

Čtyřdenní dobrodružství za volantem vozů Bentley na ledu a sněhu zahrnuje také luxusní pobyt v exkluzivním resortu Ruka Peak.  Nezapomenutelný zážitek je možné zakoupit již nyní v Bentley Praha.

Bentley se i tuto zimu vrací se svou unikátní akcí Power on Ice, která nově nabízí větší počet termínů (6. únor až 6. březen 2014), do sněhem zavátých divočin dálného severu Finska. Díky rozšířenému počtu termínů má šanci zdokonalovat své řidičské umění větší počet hostů, na něž bude dohlížet čtyřnásobný světový šampion v rallye a čestný „Bentley Boy“ Juha Kankkunen.

Na začátku roku 2014 se pod vedením rallyové legendy Juhy Kankkunena na ledových tratích uskuteční také premiéra nového modelu Flying Spur.

Dalším významným bodem akce Power on Ice 2014 je debut nového modelu Flying Spur na řadě náročných a vzrušujících sněhových a ledových okruhů, které speciálně navrhoval právě Kankkunen. Finský pilot kromě 23 vítězství v podnicích Mistrovství světa v rallye dvakrát prolomil světový rekord v jízdě na ledu za volantem vozu Bentley Continental.

Nový Flying Spur

1bentFinsko21200

– je celosvětově uznávaný pro vynikající úroveň řemeslného zpracování, luxus a kultivovanost. Tyto své přednosti nenásilně kombinuje se silou dvakrát přeplňovaného 6,0litrového motoru Bentley W12, jehož výkon dosahuje 625 k. Maximální rychlost 322 km/h činí z modelu Flying Spur nejrychlejší sériově vyráběnou luxusní limuzínu na světě. Unikátní pohon všech kol, neustále kontrolující množství výkonu směřujícího na jednotlivé nápravy v závislosti na dostupné trakci, zajišťuje to, že Flying Spur nabízí optimální přilnavost bez ohledu na stav vozovky nebo počasí a je jedním z několika mála ultra luxusních limuzín, které dokážou zvládnout i takovou výzvu, jako je jízda na ledu. „Flying Spur se pro akci Power on Ice perfektně hodí a my se těšíme, až všem ukážeme, co dokáže. Řídit luxusní automobil, který byste očekávali v Monte Carlu nebo v Londýně, nikoliv na sněhem zavátých zmrzlých jezerech, bude zvláštní zkušenost, ” říká Kankkunen.

Flying Spur se ve Finsku připojí k řadě kupé Bentley Continental GT (poháněných motory 6,0 l W12 a 4,0 l V8). Kankkunen bude spolupracovat s vyškolenými odborníky Bentley, kteří nabídnou podrobnou výuku, jež je koncipována tak, aby řidičům umožnila rozšířit rozsah jejich řidičských dovedností za ztížených podmínek.

V exkluzivním a luxusním prostředí resortu Ruka Peak

1bentFinsko41200

– si budou moci hosti odpočinout v rámci vzrušujících zážitků z jízdy v Bentley na ledu při čtyřdenním dobrodružství ve Finsku. Areál Ruka Peak se nachází jen 60 km od polárního kruhu a nabízí široký výběr ubytování buď v hotelu, nebo v soukromých chatách, a o tomto horském středisku se traduje, že nabízí jeden z nejlepších a nerušených výhledů na velkolepé finské zimní scenérie. Otevřené ohně, sauny, prvotřídní místní kuchyně a letecké spojení s Helsinkami soukromým letadlem završují tento prvotřídní zážitek.

Zájemci z České republiky se mohou obrátit na prodejní tým Bentley Praha, nebo kompletní informace o dostupnosti, cenách a možnostech naleznete také na webu www.bentleypraha.cz.

Více na www.porsche.cz

Společnost Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

– je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg. Rakouská společnost Porsche Inter Auto se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Společnost Porsche Inter Auto CZ je největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a importérem a prodejcem značky Porsche v České republice. Je rovněž servisním a prodejním zastoupením Bentley pro český trh. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá více než 10 000 kusů nových a 3000 ojetých automobilů. Zároveň poskytuje Porsche Inter Auto CZ přes 400 000 servisních hodin ročně.

Společnost Porsche Inter Auto CZ zaměstnává v České republice v současné době 730 zaměstnanců v osmi pobočkách – v  Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Všechny autosalony mají k dispozici nejnovější technologie a nejmodernější know-how mezinárodní společnosti. Zaměstnanci pravidelně procházejí systémem odborných školení. Všechny provozovny jsou certifikovány dle ISO 9001:2000. Sítě provozoven firmy Porsche Inter Auto naleznete nejen v České republice, ale také Rakousku, Polsku, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku, Slovinsku, Španělsku, Itálii, na Slovensku a v Albánii. Prostřednictvím svého zastoupení působí Porsche Inter Auto i v Číně.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Dvořákova 304, 346 01 - Horšovský Týn
379 412 279
plzen@smucler.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche Inter Auto CZ, importér automobilů Porsche do České republiky, přivítala na zámku Liblice skalní fanoušky značky Porsche.

Společnost Porsche Inter Auto CZ,...

Na zámek Liblice přijelo 154 vozů Porsche. Druhý ročník setkání vozů Youngtimer se uskutečnil za krásného počasí v neděli 21. května 2017 Přilákal velký počet majitelů i příznivců...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Personální změny ve společnosti Porsche Inter Auto CZ, spol. s r. o. provedené 1.ledna 2017

Personální změny ve společnosti...

Společnost Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., největší prodejce vozů značek koncernu Volkswagen Group, importér automobilů Porsche a obchodní zastoupení značek Bentley a Lamborghini v České...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Bentley v lednu představil svůj dosud nejrychlejší a nejsilnější výrobní model: nové Bentley Continental Supersports

Bentley v lednu představil svůj dosud...

Úžasné schopnosti se snoubí s vytříbeností a luxusním pocitem z jízdy, k dispozici jako coupé nebo kabriolet. Díky maximální dosahované rychlosti 336 km/h a zrychlení – z 0-100 km/h za...