Studie Chevrolet Trax

Benzinový motor o objemu 1,0 l pohání přední kola a v případě potřeby zadní pohání elektromotor.

Aktivně žijící zákazníci, kteří se nechtějí vzdát své sportovnosti nebo se chtějí prodírat městskou džunglí ve sportovním stylu – si určitě najdou cestu k Chevroletu Trax, městskému crossoveru s pohonem předních kol.

Studie Chevrolet Trax
Studie Chevrolet Trax

Tento mikro-SUV prototyp má elektronicky řízený diferenciál. Elektromotor, napájený ze sady baterií, pohání zadní kola, takže v případě potřeby má Trax pohon všech čtyř kol.

Čtyřdveřový Trax má interiér v odstínu Blaze Orange. Ohnivě oranžové rohy karoserie zdůrazňují, že přes skromné vnější dimenze je Trax plnohodnotným automobilem. Jednoduchý tvar dveří usnadňuje nastupování i vystupování. Flexibilitu a funkčnost vozu umocňují sklopná zadní sedadla.

Dalšími prvky, které zvýrazňují dynamický off-road charakter modelu Trax, jsou velké jednodílné nárazníky a blatníky, výrazné vyklenutí předních blatníků, dynamická boční linie, vzadu uchycené rezervní kolo a střešní nosič. Nechybí ani ohnivě žluté třmeny brzd, prosvítající pod šestnáctipalcovými koly.

„Trax je automobilem, se kterým se můžete pohybovat kdekoliv, na silnicích i mimo ně,“ říká Sangyeon Cho, manažér týmu exteriérového designu miniautomobilů v designerském centru GM v Incheonu v jižní Koreji.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Louda Auto a.s.
Třídvorská 70, 280 00 - Kolín V
321 715 804
lukas.lahoda@louda.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Libor Suchý, autoprodejna
Nový Šaldorf 81, 671 81 - Znojmo
515 227 952
seat@autoprodejnasuchy-znojmo.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autosalon Ženeva 2015 – to nejzajímavější a nejhezčí včetně krásných dívek

Autosalon Ženeva 2015 – to...

Viktor Tamayo pro vás vybral skutečné novinky, které stojí za povšimnutí. Podívejte se v následujícím videu na zajímavé momenty ze světové akce vonící benzínem ve Švýcarsku. Nechybět...