Studie Chevrolet Beat

Beat je 3-dveřový hatchback s pohonem předních kol, přeplňovaným benzinovým motorem o objemu 1,2 l a automatickou převodovkou..

Běžný život a každodenní využívání – to byla inspirace pro Injo Kima, který vedl tým, jež v designerském centru GM v jihokorejskoém Incheionu navrhl studii Chevrolet Beat.

Studie Chevrolet Beat
Studie Chevrolet Beat

„Vždy, když se ráno probudíte, toužíte byť hrdinou dne,“ říká Injo Kim. A jeho názor je, že hrdina všedního dne jezdí v modelu Beat, což je interpretace tuningovaného mikrovozu automobilky Chevrolet.

Chevrolet Beat je 3-dveřový hatchback s pohonem předních kol „oblečený“ do karoserie v zeleném laku Vertigo Green. Exteriér i interiér doslova vyzařují energii a umocňují image vysoce výkonného, perfektně vyladěného malého modelu. Efektní prolisy, světlomety i velká kola dělají ze studie Beat skutečnou osobnost. Dramaticky klesající linií od vrcholu zadního spojleru až k dolní části kapoty a protáhlými světlomety z LED diod tlumočí křivky exteriéru rychlost a dynamiku. Kliky dveří, které jsou součástí B-sloupku karoserie, zvýrazňují stylisticky čistý design. Velká kola rozměru 17“ jsou umístěna až do rohů karoserie, efektní je i zelený lak Vertigo. Na zadním čele jsou umístěná zdvojená vertikálně řešená koncová světla z LED diod.

Mladí zákazníci vyznávají moderní technologie a studie Beat jim je nabízí například ve výsuvném středovém panelu. Ve vysunuté poloze se objeví obrazovka navigačního systému, v zasunuté poslouží jako odkládací prostor. Špičkový audiosystém Alpine obsahuje šest reproduktorů a subwoofer v zavazadlovém prostoru.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Máca s.r.o.
Znojemská 86, 586 01 - Jihlava
567 302 971
jsedlak@automaca.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autosalon Ženeva 2015 – to nejzajímavější a nejhezčí včetně krásných dívek

Autosalon Ženeva 2015 – to...

Viktor Tamayo pro vás vybral skutečné novinky, které stojí za povšimnutí. Podívejte se v následujícím videu na zajímavé momenty ze světové akce vonící benzínem ve Švýcarsku. Nechybět...