Porsche Inter Auto CZ – 15 let na českém trhu

Společnost Porsche Inter Auto CZ, největší prodejce nových vozů v České republice a výhradní dovozce značky Porsche, v těchto dnech slaví 15 let úspěšného působení na českém trhu.

Díky profesionálnímu přístupu a kvalitním službám se dnes společnost řadí mezi nejvýznamnější obchodníky s automobily v tuzemsku. V rámci oslav patnáctiletého výročí je navíc pro zákazníky připravena soutěž o 15 vozů Porsche na víkend.

Síť poboček Porsche Inter Auto CZ se od otevření první provozovny na pražském Smíchově v roce 1992 rozrostla o dalších sedm prodejních a servisních míst po celé České republice. Autosalóny v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni a Olomouci zaměstnávají více než 600 odborně vyškolených zaměstnanců a poskytují zákazníkům široké spektrum kvalitních služeb od prodeje nových a ojetých vozů, nonstop servis, pojištění, až po speciální přestavby aut.

Prodejní výsledky

V síti Porsche Inter Auto CZ je prodáno každým rokem více vozů. Jen za poslední rok opustilo prodejny s novými majiteli téměř 7 000 nových a 2 500 ojetých vozů. I to je důvod, proč dochází k expanzi již vybudovaných provozů a jejich dalšímu vybavování novou technikou.

„V letošním roce jsme rozšířili nabídku poskytovaných služeb o autorizovaný servis vozů Audi a Volkswagen v Olomouci a nově jsme otevřeli Porsche Servisní Centrum v Brně. V polovině června tohoto roku jsme zahálili výstavbu nového autosalónu značky Škoda v Plzni. V prosinci pak plánujeme otevření nového autosalónu vozů značky Škoda v Českých Budějovicích,“ uvádí Mag. Josef Roider, generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ a dodává: „Síť našich poboček se v následujících letech rozroste také do Hradce Králové a v blízké budoucnosti se zákazníci dočkají i dalšího showroomu značky Porsche.“

Soutěž o 15 vozů Porsche na víkend

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo si v období od 1. října do 31. prosince 2007 na kterékoliv pobočce koupí nový či ojetý vůz nebo využije nabízených služeb v minimální hodnotě 10 000 Kč. Od zaměstnance pak obdrží soutěžní kartičku, kterou vyplní a vhodí do označeného boxu, umístěného na pobočce. Slosování výherců proběhne v lednu 2008 pod dohledem notáře. Vybrané vozy značky Porsche budou zapůjčeny v období březen až květen 2008. Více informací o soutěži naleznete na www.porsche.cz.

O společnosti Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, která se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Společnost Porsche Inter Auto CZ je největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a importér značky Porsche v České republice. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů.

V České republice má společnost Porsche Inter Auto CZ osm provozoven – v Praze, Brně, Plzni, Olomouci a Českých Budějovicích. Autosalony mají k dispozici nejnovější technologie a nejmodernější know-how mezinárodní společnosti. O zákazníky se stará téměř 600 zaměstnanců, kteří pravidelně procházejí systémem odborných školení. Všechny provozovny jsou držiteli certifikátu ISO 9001:2000.

Sítě provozoven firmy Porsche Inter Auto jsou nejen v České republice, ale rovněž v Rakousku, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku, Slovinsku, Francii, Itálii a na Slovensku. Prostřednictvím svého zastoupení působí Porsche Holding i v Číně.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

Kontakt:
ARAVER CZ s.r.o.
Na Zerzavici 1946, 686 01 - Uherské Hradiště
572 433 315
dostalek.jiri@araver.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Máca s.r.o.
Znojemská 86, 586 01 - Jihlava
567 302 971
jsedlak@automaca.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Přehled o týmu Porsche v kategorii LMP1 před závodem 24 h Le Mans: Tým Porsche LMP1 stojí před tvrdým bojem o celkové vítězství

Přehled o týmu Porsche v kategorii LMP1...

Odpočítávání do startu nejdůležitějšího závodu sezony je téměř u konce. O víkendu 17. až 18. června bude Porsche usilovat o třetí vítězství v legendárním vytrvalostním závodě 24...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche Inter Auto CZ, importér automobilů Porsche do České republiky, přivítala na zámku Liblice skalní fanoušky značky Porsche.

Společnost Porsche Inter Auto CZ,...

Na zámek Liblice přijelo 154 vozů Porsche. Druhý ročník setkání vozů Youngtimer se uskutečnil za krásného počasí v neděli 21. května 2017 Přilákal velký počet majitelů i příznivců...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche odhalila tento pátek ve světové premiéře nový závodní vůz 919 Hybrid na závodním okruhu Monza (IT)

Společnost Porsche odhalila tento pátek...

Porsche s novým vozem bude usilovat o hattrick v závodě 24 h Le Mans (17. – 18. června 2017). Prototyp pro vytrvalostní závod v Le Mans dosahuje – nejvyššího celkového výkonu 662 kW (900...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové barvy, rozšířená konektivita a o 30 k vyšší výkon pro Porsche 911

Nové barvy, rozšířená konektivita a o...

Porsche vstupuje do nového modelového roku s výrazně rozšířenou nabídkou prvků výbavy na přání. Kromě velkého počtu nových barevných variant interiéru a exteriéru – ve všech...