Porsche Cayenne v létě výhodněji

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce vozů Porsche v České republice, připravila pro všechny fanoušky této značky limitovanou nabídku luxusních sportovně-terénních vozů Porsche Cayenne a Cayenne S za zvýhodněných podmínek.

V rámci této akční nabídky zákazníci v základní výbavě vozu získají vzduchové odpružení podvozku – PASM v celkové hodnotě 81 355 Kč bez příplatku a budou si tak moci užít ještě větší komfort a bezpečí na cestách.

Současně mohou využít možnost výhodného financování koupě nového vozu Porsche, jež bylo připraveno ve spolupráci se společností ŠkoFIN. Model Porsche Cayenne je v současné době dostupný již za 1 363 000 Kč (včetně DPH) s možností odpočtu DPH.

Vzduchové odpružení podvozku – PASM

Vzduchové odpružení podvozku (PASM) slouží k vyrovnávání nepohodlných pohybů, které vznikají při velmi dynamické jízdě, intenzivním zrychlování, brzdění nebo při jízdě na zvlášť nerovném povrchu. Díky této funkci stačí zvolit jeden ze tří programů „Komfort“, „Normal“ nebo „Sport“ a čidla sledující pohyby karoserie předají údaje řídicí jednotce, která upraví tvrdost tlumičů na optimální hodnotu. Výsledkem je zvýšená jízdní stabilita a větší komfort.

Funkce PASM zůstává stále aktivní. Je-li nastaven komfortní nebo normální program a jízda se náhle stane výrazně dynamičtější a sportovnější, přejde systém automaticky na sportovně laděný program. Pokud naopak jedete například ve sportovním režimu po nerovné silnici, reaguje PASM okamžitě a pro optimalizaci kontaktu kola s vozovkou tlumení změkčí. Je-li povrch zase rovný, vrátí se podvozek okamžitě k původnímu nastavení.

Nastavení světlé výšky

Vzduchové odpružení nabízí rovněž možnost nastavení světlé výšky pomocí ovladače na středové konzoli. Aktuální nastavení se ukazuje jak na přístrojové desce, tak i o něm informují diody LED vedle ovladače.

Nejvyšší úroveň do terénu (56 mm nad normálem, max. světlá výška 271 mm)

 • Volitelná do rychlosti 30 km/h v extrémním terénu.
 • Nájezdový úhel vpředu je pak 31,8°.

Terénní úroveň (26 mm nad normální polohou, max. světlá výška 241 mm)

 • Volitelná do 80 km/h v těžkém terénu.

Normální úroveň (max. světlá výška při pohotovostní hmotnosti 215 mm)

 • Základní stav modelů Cayenne.

Nízká úroveň (24 mm pod normálem, max. světlá výška 191 mm):

 • Podvozek je tužší a odpor vzduchu menší. Vůz zůstává stabilní a agilní.
 • Od rychlosti 125 km/h se podvozek automaticky sníží na tuto úroveň.

Zvlášť nízká úroveň (34 mm pod normálem, max. světlá výška 181 mm):

 • Podvozek se automaticky sníží na tuto úroveň od rychlosti 210 km/h (není manuálně volitelná).

Poloha pro manipulaci se zavazadly (54 mm pod normálem, max. světlá výška 161 mm)

 • Nejnižší pozice, kterou je možné navolit pouze u stojícího vozu.
 • Slouží k pohodlné manipulaci se zavazadly.
 • Po rozjezdu se podvozek vrátí do normální úrovně.

O společnosti Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, která se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Společnost Porsche Inter Auto CZ je největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a importér značky Porsche v České republice. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů.

V České republice má společnost Porsche Inter Auto CZ sedm provozoven – v Praze, Brně, Plzni, Olomouci a Českých Budějovicích. Autosalony mají k dispozici nejnovější technologie a nejmodernější know-how mezinárodní společnosti.O zákazníky se stará téměř 600 zaměstnanců, kteří pravidelně procházejí systémem odborných školení. Všechny provozovny jsou držiteli certifikátu ISO 9001:2000.

Sítě provozoven firmy Porsche Inter Auto jsou nejen v České republice, ale rovněž v Rakousku, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku, Slovinsku, Francii, Itálii a na Slovensku. Prostřednictvím svého zastoupení působí Porsche Holding i v Číně.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Jarov
Osiková 2, Praha 3, 130 00
251 002 288
seat@autojarov.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Přehled o týmu Porsche v kategorii LMP1 před závodem 24 h Le Mans: Tým Porsche LMP1 stojí před tvrdým bojem o celkové vítězství

Přehled o týmu Porsche v kategorii LMP1...

Odpočítávání do startu nejdůležitějšího závodu sezony je téměř u konce. O víkendu 17. až 18. června bude Porsche usilovat o třetí vítězství v legendárním vytrvalostním závodě 24...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche Inter Auto CZ, importér automobilů Porsche do České republiky, přivítala na zámku Liblice skalní fanoušky značky Porsche.

Společnost Porsche Inter Auto CZ,...

Na zámek Liblice přijelo 154 vozů Porsche. Druhý ročník setkání vozů Youngtimer se uskutečnil za krásného počasí v neděli 21. května 2017 Přilákal velký počet majitelů i příznivců...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche odhalila tento pátek ve světové premiéře nový závodní vůz 919 Hybrid na závodním okruhu Monza (IT)

Společnost Porsche odhalila tento pátek...

Porsche s novým vozem bude usilovat o hattrick v závodě 24 h Le Mans (17. – 18. června 2017). Prototyp pro vytrvalostní závod v Le Mans dosahuje – nejvyššího celkového výkonu 662 kW (900...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Nové barvy, rozšířená konektivita a o 30 k vyšší výkon pro Porsche 911

Nové barvy, rozšířená konektivita a o...

Porsche vstupuje do nového modelového roku s výrazně rozšířenou nabídkou prvků výbavy na přání. Kromě velkého počtu nových barevných variant interiéru a exteriéru – ve všech...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Personální změny ve společnosti Porsche Inter Auto CZ, spol. s r. o. provedené 1.ledna 2017

Personální změny ve společnosti...

Společnost Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., největší prodejce vozů značek koncernu Volkswagen Group, importér automobilů Porsche a obchodní zastoupení značek Bentley a Lamborghini v České...