Peugeot elektrifikuje Milan Design Week 2019

Značka Peugeot se letos opět účastní přehlídky Milan Design Week (Milánský týden designu). Jedná se o každoroční mezinárodní setkání věnované světu designu. Ve studiu Peugeot Design Lab vznikla poutavá světelná a zvuková show, která návštěvníky vtáhne do jedinečného uměleckého zážitku. Dominantou expozice bude ambasador značky, pět metrů vysoký lev, kterého obklopuje dalších čtyřicet lvů v životní velikosti.

Vystaven bude rovněž nový Peugeot 208 ve dvou verzích – se spalovacím a s elektrickým motorem – dále koncepční vůz Peugeot e-Legend a výběr z elektrických jízdních kol Peugeot Cycles. Milan Design Week se bude konat ve dnech 8.–14. dubna ve slavné milánské „Zóně Tortona“.

Studio Peugeot Design Lab vytvořilo exkluzivně pro Milan Design Week světelnou show, v jejímž rámci se lev monumentálních rozměrů, dále 40 lvů v životní velikosti a společně s nimi i návštěvníci ponoří do nevídaného prostoru, v němž bude dominovat světlo a zvuk. Lev oživne díky hře zelených a modrých světel a odrazů na ladných propracovaných plochách.  Tento umělecký zážitek podtrhuje přechod značky na nové zdroje energií. Značka Peugeot, která se opírá o 208 let historie, je na tuto éru připravena. Důkazem je i elektrifikace jejího znaku.

Obří lev symbolizuje hrdost, sílu a vyspělost značky. Je dílem Peugeot Design Lab, studia typu Global Brand Design určeného pro externí zákazníky. Hlavním úkolem studia je vyvíjení produktů pro klienty z různých odvětví mimo automobilový průmysl.

V rámci show bude veřejnosti představen koncepční vůz Peugeot e-Legend. Tento elektrický koncept se samočinným řízením má podobu přitažlivého ikonického vozidla realistických rozměrů a výrazně moderního tvaru. Je oslavou genů a elegance předchozích modelů značky Peugeot.

Nový Peugeot 208, který zažívá během Milan Design Week 2019 italskou premiéru, otevírá rovněž cestu k elektrifikaci. Značka Peugeot, která se opírá o 208 let historie, vstupuje do nové éry energetického přechodu a nabízí vzrušující, ale zároveň reálnou vizi budoucnosti: #UNBORINGTHEFUTURE.

Součástí této vize je nový Peugeot 208, který klade důraz na svou mladistvou image a vyzařuje energii a spontánnost. Evokuje sportovní vitalitu a slibuje zážitek z jízdy. Elegantní a propracovaný design nového vozu mu dodává atraktivní vzhled, v souladu se strategií značky kladoucí důraz na posun k luxusnějším kategoriím produktů. Úkolem vozu nový Peugeot 208 je posílit úspěch modelové řady Peugeot, kterou charakterizuje výrazný design v kombinaci s významnými inovacemi a technologiemi.

Na akci se představí i značka Peugeot Cycles a vystaví tyto produkty:

  • Model LU01: městské kolo s jediným převodem řady Legend.
  • Model e-Legend (eLC01): toto jízdní kolo studia Peugeot Design Lab odkazuje na 130 let historie značky Peugeot Cycles. Kombinuje jedinečný styl Peugeot Cycles a nejnovější elektrické technologie.
  • Skládací kolo eF01: toto jízdní kolo umožňuje uživateli díky inovativnímu systému skládání a elektromotoru snadno překonat poslední úsek cesty od místa, kde zaparkuje svůj automobil, do cíle.

 

 

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - V Kladně vznikla nová koncese Peugeot

V Kladně vznikla nová koncese Peugeot

Firma Auto Schwab je novým a v současné době jediným koncesionářem značky Peugeot v Kladně. Společnost získala kontrakty opravňující ji prodávat v rámci značky Peugeot nové vozy a...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Fleetové setkání s příchutí adrenalinu

Fleetové setkání s příchutí adrenalinu

První ročník akce Experience Day pro fleetové zákazníky Testování vozů včetně aktuálních novinek z portfolia skupiny Auto Palace Hosty akce svezl také účastník Rallye Dakar a soutěžní...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot v ČR si v září zajistil největší tržní podíl roku 2019

Peugeot v ČR si v září zajistil...

V září Peugeot v ČR realizoval výrazný meziroční nárůst: +39,3 % a posun v žebříčku automobilek o dvě příčky na 4. pozici. Podíl značky na trhu dosáhl 6,05 %, a je tak nejvyšším...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - 31 dní výhod pro klienty užitkových vozů Kompletní servis na 3 roky, akční ceny a úvěr 4,5 %

31 dní výhod pro klienty užitkových...

Na trhu lehkých užitkových vozů drží Peugeot v České republice již po několik let dominantní pozici. Úspěch značky je výsledkem obchodní politiky zaměřující se na kvalitu služeb a...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - PEUGEOT BOXER 4×4 CONCEPT: Pro každou výzvu

PEUGEOT BOXER 4×4 CONCEPT: Pro každou...

Sériový Peugeot Boxer si svým expresivním stylem a inovativními materiály získal od uvedení na trh již 720 000 zákazníků. Nyní se pro výstavu vozidel určených pro rekreaci a volný čas...