Peugeot elektrifikuje Milan Design Week 2019

Značka Peugeot se letos opět účastní přehlídky Milan Design Week (Milánský týden designu). Jedná se o každoroční mezinárodní setkání věnované světu designu. Ve studiu Peugeot Design Lab vznikla poutavá světelná a zvuková show, která návštěvníky vtáhne do jedinečného uměleckého zážitku. Dominantou expozice bude ambasador značky, pět metrů vysoký lev, kterého obklopuje dalších čtyřicet lvů v životní velikosti.

Vystaven bude rovněž nový Peugeot 208 ve dvou verzích – se spalovacím a s elektrickým motorem – dále koncepční vůz Peugeot e-Legend a výběr z elektrických jízdních kol Peugeot Cycles. Milan Design Week se bude konat ve dnech 8.–14. dubna ve slavné milánské „Zóně Tortona“.

Studio Peugeot Design Lab vytvořilo exkluzivně pro Milan Design Week světelnou show, v jejímž rámci se lev monumentálních rozměrů, dále 40 lvů v životní velikosti a společně s nimi i návštěvníci ponoří do nevídaného prostoru, v němž bude dominovat světlo a zvuk. Lev oživne díky hře zelených a modrých světel a odrazů na ladných propracovaných plochách.  Tento umělecký zážitek podtrhuje přechod značky na nové zdroje energií. Značka Peugeot, která se opírá o 208 let historie, je na tuto éru připravena. Důkazem je i elektrifikace jejího znaku.

Obří lev symbolizuje hrdost, sílu a vyspělost značky. Je dílem Peugeot Design Lab, studia typu Global Brand Design určeného pro externí zákazníky. Hlavním úkolem studia je vyvíjení produktů pro klienty z různých odvětví mimo automobilový průmysl.

V rámci show bude veřejnosti představen koncepční vůz Peugeot e-Legend. Tento elektrický koncept se samočinným řízením má podobu přitažlivého ikonického vozidla realistických rozměrů a výrazně moderního tvaru. Je oslavou genů a elegance předchozích modelů značky Peugeot.

Nový Peugeot 208, který zažívá během Milan Design Week 2019 italskou premiéru, otevírá rovněž cestu k elektrifikaci. Značka Peugeot, která se opírá o 208 let historie, vstupuje do nové éry energetického přechodu a nabízí vzrušující, ale zároveň reálnou vizi budoucnosti: #UNBORINGTHEFUTURE.

Součástí této vize je nový Peugeot 208, který klade důraz na svou mladistvou image a vyzařuje energii a spontánnost. Evokuje sportovní vitalitu a slibuje zážitek z jízdy. Elegantní a propracovaný design nového vozu mu dodává atraktivní vzhled, v souladu se strategií značky kladoucí důraz na posun k luxusnějším kategoriím produktů. Úkolem vozu nový Peugeot 208 je posílit úspěch modelové řady Peugeot, kterou charakterizuje výrazný design v kombinaci s významnými inovacemi a technologiemi.

Na akci se představí i značka Peugeot Cycles a vystaví tyto produkty:

  • Model LU01: městské kolo s jediným převodem řady Legend.
  • Model e-Legend (eLC01): toto jízdní kolo studia Peugeot Design Lab odkazuje na 130 let historie značky Peugeot Cycles. Kombinuje jedinečný styl Peugeot Cycles a nejnovější elektrické technologie.
  • Skládací kolo eF01: toto jízdní kolo umožňuje uživateli díky inovativnímu systému skládání a elektromotoru snadno překonat poslední úsek cesty od místa, kde zaparkuje svůj automobil, do cíle.

 

 

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autorizovaný dealer a opravce OPEL

Člen koncernu TUkas

Kontakt:
AUTO-STAIGER CZ A.S.
Praha 10, Černokostelecká 621/122
+420 271 009 111
servis.opel@auto-staiger.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ PEUGEOT 508 SW PŘICHÁZÍ NA ČESKÝ TRH

NOVÝ PEUGEOT 508 SW PŘICHÁZÍ NA...

Značka Peugeot, která před devíti měsíci úspěšně uvedla na trh v ČR nový fastback Peugeot 508, uvádí dne 12. června 2019 i verzi 508 SW. Česká republika se tak zařadila do první desítky...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový PEUGEOT 508 SW: Radikální kombi

Nový PEUGEOT 508 SW: Radikální kombi

Značka Peugeot odhalil jen několik měsíců po radikálním fastbacku 508 jeho SW verzi. A i zde se jedná  o výraznou proměnu! Nový Peugeot 508 SW převrací principy silně zastoupeného trhu kombi...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot v ČR má nový rekord: 1468 vozů

Peugeot v ČR má nový rekord: 1468 vozů

Série měsíců, ve kterých Peugeot v ČR realizoval nárůst prodeje, pokračovala i v květnu. Peugeot tak odolává poklesu českého automobilového trhu už osm měsíců v řadě. Překonal...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot e-208 hvězdou French Open 2019

Peugeot e-208 hvězdou French Open 2019

Peugeot je partnerem French Open již 35 let. V zákulisí prestižního turnaje, který se bude konat v Paříži od 26. května do 9. června 2019, bude tedy Peugeot i letos. Na antuce zrekonstruovaných...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot Design Lab a LATITUDE 46 spojily své síly pro vytvoření designu plachetnice Tofinou 9.7

Peugeot Design Lab a LATITUDE 46 spojily...

Loděnice Latitude 46 vyzvala studio Peugeot Design Lab a architekta Michele Molina, aby její nové luxusní plachetnici dodali „neoklasický“ design. Designéři studia Peugeot Design Lab se podíleli...