Objednávky modelů Toyota Avensis vyráběné ve Velké Británii (sedan i kombi) dvojnásobně převýšily plán

Celkový počet objednávek z Japonska na vozy Toyota Avensis, je zhruba 4500.

Prodej modelů Avensis byl v Japonsku zahájen 6. října letošního roku. Celkový počet vozů objednaných od 6. října do 5. listopadu tak 2,5krát převýšil oficiální plán měsíčního prodeje TMC, tj. 2000 vozů.


TMC připisuje příznivé přijetí nové Toyoty Avensis skutečnosti, že zákazníci vnímají jedinečnou hodnotu výrobku, který v sobě spojuje přednosti evropských i japonských automobilů.


Kromě vybraného evropského stylu mohou japonští zákazníci vychutnat také špičkovou úroveň kultivovanosti Toyoty Avensis. Přispívá k tomu jízdní komfort, vybavení interiéru a vysoká úroveň vnímané kvality. Nový vůz navíc těží z vynikajících posudků s ohledem na jeho vliv na životní prostředí i bezpečnost, která zahrnuje též použití kolenních airbagů. Ceny Toyoty Avensis na japonském trhu jsou také mnohem příznivější než u jiných dovážených automobilů.


Kvality a inovace nové Toyoty Avensis již přinesly pokračování úspěšného prodeje v Evropě, který od ledna do října dosáhl celkem 95 602 vozidel, což je o 30 % více, než za stejné období předešlého roku. Prodej modelu Avensis v Evropě během října v porovnání se stejným obdobím minulého roku vzrostl o 119 % na 11 751 vozidel.


Vozy Avensis vyrábí Toyota Motor Manufacturing Ltd. v Burnastonu ve Velké Británii a navrhlo jí evropské stylistické centrum automobilky Toyota ve francouzském Nice.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
TAS Komplex s.r.o.
Svárovská 3135, 470 01 - Česká Lípa
487 853 913
tomas.taran@tascl.cz

Související články

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota GT86 2017

Toyota GT86 2017

Jako jedni z prvních jsme mohli otestovat novou Toyotu GT86. A bez zbytečných řečí musíme říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. Ale má přeci jen jeden problém. O něm ale až na konci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nejpraktičtějším užitkovým vozem roku 2016 je Citroën JUMPY, Peugeot EXPERT a Toyota PROACE

Nejpraktičtějším užitkovým vozem...

V rámci výstavy Transport Expo byly ve středu 23. 11. 2016 vyhlášeny výsledky ankety o „Nejpraktičtější užitkový vůz roku 2016“ : Citroën Jumpy, Peugeot Expert i Toyota Proace:  Cílem...