Objednávky modelů Toyota Avensis vyráběné ve Velké Británii (sedan i kombi) dvojnásobně převýšily plán

Celkový počet objednávek z Japonska na vozy Toyota Avensis, je zhruba 4500.

Prodej modelů Avensis byl v Japonsku zahájen 6. října letošního roku. Celkový počet vozů objednaných od 6. října do 5. listopadu tak 2,5krát převýšil oficiální plán měsíčního prodeje TMC, tj. 2000 vozů.


TMC připisuje příznivé přijetí nové Toyoty Avensis skutečnosti, že zákazníci vnímají jedinečnou hodnotu výrobku, který v sobě spojuje přednosti evropských i japonských automobilů.


Kromě vybraného evropského stylu mohou japonští zákazníci vychutnat také špičkovou úroveň kultivovanosti Toyoty Avensis. Přispívá k tomu jízdní komfort, vybavení interiéru a vysoká úroveň vnímané kvality. Nový vůz navíc těží z vynikajících posudků s ohledem na jeho vliv na životní prostředí i bezpečnost, která zahrnuje též použití kolenních airbagů. Ceny Toyoty Avensis na japonském trhu jsou také mnohem příznivější než u jiných dovážených automobilů.


Kvality a inovace nové Toyoty Avensis již přinesly pokračování úspěšného prodeje v Evropě, který od ledna do října dosáhl celkem 95 602 vozidel, což je o 30 % více, než za stejné období předešlého roku. Prodej modelu Avensis v Evropě během října v porovnání se stejným obdobím minulého roku vzrostl o 119 % na 11 751 vozidel.


Vozy Avensis vyrábí Toyota Motor Manufacturing Ltd. v Burnastonu ve Velké Británii a navrhlo jí evropské stylistické centrum automobilky Toyota ve francouzském Nice.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?