Nový velkoprostorový až osmisedadlový Fiat Ulysse od 21. února v prodeji na našem trhu

Můžete si ho prohlédnou a projet se s ním u vybraných dealerů Fiat tento víkend v rámci dne otevřených dveří, kdy bude současně zahájen prodej i nového Fiat Stilo Multi Wagon, o kterém jsme vás informovali v pondělí.

Fiata Ulysse jsme vyfotografovali při jeho představení na loňském autosalonu v Ženevě:

Nový velkoprostorový až osmisedadlový Fiat Ulysse od 21. února v prodeji na našem trhu
Nový velkoprostorový až osmisedadlový Fiat Ulysse od 21. února v prodeji na našem trhu
Nový velkoprostorový až osmisedadlový Fiat Ulysse od 21. února v prodeji na našem trhu
Nový velkoprostorový až osmisedadlový Fiat Ulysse od 21. února v prodeji na našem trhu


Nový Fiat Ulysse má s modelem uvedeným v roce 1994 na trh společné jenom jméno. Nový Fiat Ulysse je prostornější, pohodlnější, komfortnější, bezpečnější, vybavený řadou technických novinek. Přichází na náš trh v době, kdy obliba velkoprostorových vozů celosvětově a i u nás soustavně stoupá. Dá se předpokládat, že nový Fiat Ulysse bude důstojným konkurentem velkoprostorovým automobilům renovovaných značek na našem trhu.


Prostorný interiér Fiatu Ulysse je možné variabilně uspořádat jak pro rodinné víkendy a dovolenou tak na pracovní cesty a jednání. Sedadla ve druhé a třetí řadě lze posouvat po speciálních kolejnicích, složit je nebo sklopit anebo je z vozu vyjmout a získat tak ještě větší úložný prostor. Boční dveře jsou posuvné, usnadňují tak nastupování a vystupování cestujícím v řadě vedle sebe stojících vozidel, jako dodatková příplatková výbava .se dodává i jejich elektrické ovládání. Interiér vozu je vybaven řadou prvků výbavy, které jsou vlastní osobním automobilům vyšší a luxusní třídy, které zabezpečují cestujícím pohodlné cestování i na dlouhé vzdálenosti bez nadměrné únavy.


Fiat Ulysse je dodáván v základní výbavě, ve vyšší výbavě Emotion a v nejvyšší výbavě Admiral. Všechny tři stupně výbavy obsahují rozsáhlý seznam standardních prvků: mimo jiné airbagy řidiče a spolujezdce, boční airbagy pro 1. řadu, okenní airbagy pro všechny tři řady, brzdový systém s ABS+EBD, posilovač řízení, imobilizér, palubní počítač, chladící box, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, atermická skla, nastavování sklonu světel, mlhovky a rádio s CD přehrávačem s 8 reproduktory a ovládáním pod volantem.


Vyšší stupeň výbavy Emotion a Admirál pak obsahuje mimo již uvedené další prvky: elektricky ovládaná zadní okna, automatickou dvouzónovou klimatizaci, elektricky ovládaná sklopná zpětná zrcátka, ESP (elektronický stabilizační systém), TC + ASR (protiprokluzový systém), MSR (systém proti zablokování předních kol při zpomalování).


Nejvyšší stupeň výbavy Admiral pak navíc obsahuje otočná přední sedadla, tempomat, kola z lehkých slitin, ostřikovače předních světel, xenonová světla, senzor podhuštění pneumatik, parkovací senzor, příčné střešní nosiče, dvojité zamykání a další.


U všech tří stupňů výbavy je možnost doobjednat řadu položek výbavy příplatkové.


Fiat Ulysse je možné dodat se čtyřválcovým benzinovým motorem 2,0 16V s výkonem 100 kW (maximální rychlost 185 km, kombinovaná spotřeba 9,1 l/100 km) anebo s benzinovým šestiválcovým 3,0 24V s výkonem 150 kW (maximální rychlost 205 km, kombinovaná spotřeba 11,5 l/100 km). Dále s naftovými čtyřválcovými motory s elektronicky řízeným přímým vstřikováním typu „Common rail“ s turbodmychadlem s mezichladičem stlačeného vzduchu: 2,0 JTD s výkonem 80 kW (maximální rychlost 174 km, kombinovaná spotřeba 7,0 l/100 km) anebo 2,2 JTD s výkonem 94 kW (maximální rychlost 182 km, kombinovaná spotřeba 7,4 l/100 km).


Fiat Ulysse je dlouhý 472 cm, široký 187 cm a vysoký 175 cm. Rozvor má 282 cm. Objem zavazadlového prostoru 324 litrů se dá zvětšit sklápěním sedadel až na 2 948 litrů.


Základní cena Fiatu Ulysse s  benzinovým motorem 2,0 je 829 000 Kč, s benzinovým motorem 3,0 a s automatickou převodovkou s možností sekvenčního řazení ve stupni výbavy Admiral 1 179 000 Kč, s naftovým motorem 2,0 JTD v základním stupni výbavy 899 000 Kč a s naftovým motorem 2,2 JTD ve výbavě Emotion 1 029 000 Kč.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Sedm dětí dojalo svého otce tajnou renovací 38 let staré Ford Fiesty, ve kterém je všechny učil řídit

Sedm dětí dojalo svého otce tajnou...

Byl to dárek pro otce, jemuž nedávno diagnostikovali rakovinu. Italská rodina považuje svoji Fiestu která v jejich vlastnictví najezdila již 245 000 kilometrů za „osmé dítě“;  Carlo Tedeschi...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autosalon Ženeva 2016 – Fiat Tipo, Fiat 124 Spider, Fiat Fullback – VIDEO

Autosalon Ženeva 2016 – Fiat Tipo,...

Podívejte se na rozhovor s Jankou Konečnou, PR manažerkou FCA a shlédněte unikátní záběry směrované přímo do stáje značky Fiat, která v těchto dnech prezentuje své největší novinky na...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Video – Novinky od Fiatu na Autoshow 2015

Video – Novinky od Fiatu na Autoshow...

Nová „pětistovka“ od Fiatu na Autoshow 2015 , její přednosti a možnosti operativního leasingu pro fyzické osoby. O novém modelu Fiatu, jeho přednostech a možnostech operativního...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...