Nové modely Porsche 911 Turbo Cabriolet

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů značky Porsche v ČR, informuje o nových modelech Porsche 911 Turbo Cabriolet a 911 Turbo S Cabriolet.

Nové modely Porsche 911 Turbo Cabriolet
Nové modely Porsche 911 Turbo Cabriolet
Nové modely Porsche 911 Turbo Cabriolet

Mottem nové dvojice vrcholných otevřených modelů Cabriolet řady 911

– je spojení mimořádné dynamiky a potěšení z jízdy s otevřeným nebem nad hlavou. Noví zástupci kabrioletů se představí na autosalonu v Los Angeles 20. listopadu a oslaví 50. výročí modelu 911 a současně 40. jubileum modelu 911 Turbo. Příchod dvojice nových vrcholných modelů řady 911 rozšíří nabídku těchto typů na celkem čtyři varianty. V Porsche Centrech v Praze i Brně budou tyto nové vozy v prodeji již od prosince letošního roku.

Modely 911 Turbo Cabriolet a 911 Turbo S Cabriolet1)

– poskytují stejnou dynamiku, výkonnost a efektivitu jako před několika měsíci představená provedení Coupé2). Čísla jsou fascinující: přeplňovaný šestiválec otevřené 911 Turbo o objemu 3,8 l disponuje výkonem 383 kW, v provedení 911 Turbo S Cabriolet nabízí 412 kW; z nuly na 100 km/h zrychlí v časech od 3,5 do 3,2 s; nejvyšší rychlost je až 318 km/h. A to vše při kombinované spotřebě pod hranicí 10 l/100 km: obě provedení vykazují hodnotu 9,9 l/100 km, což odpovídá produkci CO2 231 g/km. Ve srovnání s předchozím provedením znamenají uvedené hodnoty nárůst výkonu o 30 k, o 0,2 s větší zrychlení a až o 15 procent nižší spotřebu paliva.

Pro ještě více dynamiky: aktivní řízení zadních kol, aktivní aerodynamika

Dynamiku však nelze vyjadřovat pouze čísly, která se k těmto špičkovým modelům Cabriolet udávají. Také v nejvyšším segmentu otevřených sportovních vozů předvádí Porsche své vyspělé technologie v podobě standardně dodávané dvouspojkové převodovky PDK, nového pohonu všech kol PTM, aktivního řízení zadních kol a aktivní aerodynamiky. Aktivní řízení zadních kol zlepšuje ovladatelnost a chování automobilu jak při jízdě na závodním okruhu, tak ve městě. Aktivní aerodynamika ovládaná stiskem tlačítka umožňuje nastavení vozu na optimální hospodárnost nebo naopak nejlepší možnou dynamiku.

Oba nové vrcholné modely dávají své dynamické schopnosti výrazně na odiv také opticky: charakteristicky rozšířenými zadními blatníky, které jsou v nové generaci typu 911 Turbo o dalších 28 mm širší než u modelů 911 Carrera 4. Mezi C sloupky a okraji blatníků je nyní téměř rovná plocha o šířce přibližně odpovídající lidské dlani. Toto působivé rozšíření dále vynikne po složení střechy.

Dalším specifickým rysem modelů 911 Turbo Cabriolet je hladká skládací střecha, vyztužená lehkým hořčíkovým rámem. Aplikace inovativních technologií zajistila, že oproti konvenčním řešením poskytují otevřené modely 911 Turbo plnohodnotný komfort jako v případě modelů s pevnou střechou. Přednosti jsou též v oblasti aerodynamiky. K zavření nebo otevření střechy je potřeba pouhých 13 s. Tento úkon lze provádět až do rychlosti 50 km/h.

Interiér s hodnotnou výbavou

Interiér nových modelů Cabriolet svým řešením odpovídá provedením 911 Turbo s pevnou střechou. Zejména verze S je mimořádně bohatě vybavena a kromě jiného u ní lze nalézt exkluzivní řešení interiéru ve dvoubarevném provedení černá/červená Carrera či adaptivní sportovní sedadla Plus s pamětí a možností elektrického nastavení v 18 směrech. Zadní části sedadel jsou taktéž čalouněné kůží, samozřejmostí je dvojité prošívání a různé části interiéru vyrobené z karbonu. Jako tomu bylo v předchozích modelech, i nyní je standardní výbavou audioaparatura Bose a na přání je k dispozici systém Burmester. Do výbavy může patřit tempomat s aktivním hlídáním vzdálenosti od vpředu jedoucího vozu, kamerová čtečka dopravních značek, stejně tak jako zadní parkovací kamera.

Porsche 911 Turbo Cabriolet

– bude dostupný za cenu 174 431 € včetně DPH a model Porsche 911 Turbo S Cabriolet má určenu cenu na 207 989 € včetně DPH.

Porovnání modelů:

Model spotřeba paliva ve městě mimo město kombinovaná emise CO2
911 Turbo Cabriolet a 911 Turbo S Cabriolet 13,4 l/100 km 7,8 l/100 km 9,9 l/100 km 231 g/km
911 Turbo a 911 Turbo S 13,2 l/100 km 7,7 l/100 km 9,7 l/100 km 227 g/km

O společnosti Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg.Rakouská společnost Porsche Inter Auto se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Společnost Porsche Inter Auto CZ je největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a importérem a prodejcem značky Porsche v České republice. Je rovněž servisním a prodejním zastoupením Bentley pro český trh. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá více než 10 000 kusů nových a 3000 ojetých automobilů. Zároveň poskytuje Porsche Inter Auto CZ přes 400 000 servisních hodin ročně.

Společnost Porsche Inter Auto CZ zaměstnává v České republice v současné době 730 zaměstnanců v osmi pobočkách – v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Všechny autosalony mají k dispozici nejnovější technologie a nejmodernější know-how mezinárodní společnosti. Zaměstnanci pravidelně procházejí systémem odborných školení. Všechny provozovny jsou certifikovány dle ISO 9001:2000.

Sítě provozoven firmy Porsche Inter Auto naleznete nejen v České republice, ale také Rakousku, Polsku, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku, Slovinsku, Španělsku, Itálii, na Slovensku a v Albánii. Prostřednictvím svého zastoupení působí Porsche Inter Auto i v Číně.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PYRAMIDA Centrum
U Pyramidy 721, 252 43 Praha – Průhonice
267 751 006, NONSTOP HELP SERVIS 602 182 424
prodej@pyramidacentrum.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
CARNOVA s.r.o.
Hněvkovského 603/81, 617 00 - Brno
543 420 720
brno@carnova.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Přehled o týmu Porsche v kategorii LMP1 před závodem 24 h Le Mans: Tým Porsche LMP1 stojí před tvrdým bojem o celkové vítězství

Přehled o týmu Porsche v kategorii LMP1...

Odpočítávání do startu nejdůležitějšího závodu sezony je téměř u konce. O víkendu 17. až 18. června bude Porsche usilovat o třetí vítězství v legendárním vytrvalostním závodě 24...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche Inter Auto CZ, importér automobilů Porsche do České republiky, přivítala na zámku Liblice skalní fanoušky značky Porsche.

Společnost Porsche Inter Auto CZ,...

Na zámek Liblice přijelo 154 vozů Porsche. Druhý ročník setkání vozů Youngtimer se uskutečnil za krásného počasí v neděli 21. května 2017 Přilákal velký počet majitelů i příznivců...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche odhalila tento pátek ve světové premiéře nový závodní vůz 919 Hybrid na závodním okruhu Monza (IT)

Společnost Porsche odhalila tento pátek...

Porsche s novým vozem bude usilovat o hattrick v závodě 24 h Le Mans (17. – 18. června 2017). Prototyp pro vytrvalostní závod v Le Mans dosahuje – nejvyššího celkového výkonu 662 kW (900...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové barvy, rozšířená konektivita a o 30 k vyšší výkon pro Porsche 911

Nové barvy, rozšířená konektivita a o...

Porsche vstupuje do nového modelového roku s výrazně rozšířenou nabídkou prvků výbavy na přání. Kromě velkého počtu nových barevných variant interiéru a exteriéru – ve všech...