Mazda 6 na autosalonu v Detroitu (7. – 21. 1. 2002)

Mazda 6 – další z členů střední třídy slaví svou světovou premiéru na autosalonu v Detroitu.

Mazda 6 na autosalonu v Detroitu (7. - 21. 1. 2002)

Dynamický design, maximální funkčnost a výjimečná ovladatelnost činí z Mazdy 6 nového vyzyvatele v segmentu vozů střední třídy. Mazda 6 byla včera v Detroitu poprvé představena celosvětové veřejnosti v provedení sedan, který kombinuje klasickou eleganci a výjimečnou dynamiku. Nově vyvinutý vůz, nová platforma a styl, které jasně odlišují Mazdu 6 od jejích předchůdců jsou začátkem výrazné produktové ofenzívy značky Mazda. Mazda 6 svými vnitřními i vnějšími hodnotami usiluje o ustavení nového trendu v silné konkurenci segmentu vozů střední třídy.

Vynikající jízdní vlastnosti a vysoký stupeň aktivní bezpečnosti


Mazda 6 na autosalonu v Detroitu (7. - 21. 1. 2002)

Podvozek vozu Mazda 6 je charakterizován širokým rozchodem kol a nízko položeným těžištěm. Dvojitá lichoběžníková přední náprava a výrobně nákladná zadní náprava typu multi-link zajišťují vynikající jízdní stabilitu. Torzní tuhost karoserie a přesné řízení jsou základem sportovního charakteru jízdy, aniž by však řidič přicházel o pohodlí. Čtyřpístové kotoučové brzdy se čtyřkanálovým ABS, rozdělováním brzdné síly EBD a brzdovým asistentem zaručují nejlepší hodnoty zpomalení. V kritických situacích systém dynamické kontroly stability DSC zajistí dodatečně další zvýšení míry aktivní bezpečnosti.

Rozsáhlá bezpečnostní výbava


Nová Mazda 6 uspokojí ty nejvyšší standardy bezpečnosti. Vysoce pevná konstrukce karoserie spolu s deformačními zónami nadprůměrných vlastností tvoří základ vozu. Dvoustupňové čelní airbagy, boční airbagy a nově též okenní airbagy chrání cestující při nehodě. Přední sedadla jsou vybavena předepínači bezpečnostních pásů s omezovači zátěže. Tříbodové bezpečnostní pásy jsou k  dispozici dokonce i pro cestující na zadních sedadlech. Zadní sedadla jsou vybavena systémem ISO FIX pro upevnění dětských sedaček. Nový design opěrek hlav předních sedadel výrazně snižuje riziko poranění krční páteře při nárazech zezadu.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz