Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)

Linie i vnitřní prostor Lancie Musa vytvářejí typicky italskou atmosféru, která je směsí elegance i neformálnosti, vyzývavosti i ladnosti, luxusu i přirozenosti.

Nová Musa je dílem designérů z Centro Stile Lancia. Na délku má jen něco málo přes čtyři metry, šířku 1,70 metru, výšku 1,66 metru a rozvor náprav 2,5 metru.

Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)
Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)
Lancia Musa – v prodeji na českém trhu (s bohatou výbavou od 389 000 Kč)

Tento nový model nicméně působí dojmem většího auta, a to díky několika změnám stylingu, ve kterém se snoubí elegantní tvar s praktičností a prostorností interiéru. Například celá řada chromovaných detailů na přídi vozu podtrhuje dynamický a zároveň dává tušit, kam se bude ubírat design budoucích vozů Lancia.

Zavazadlový prostor má objem 390 litrů (460 litrů při plném posunutí zadních sedadel dopředu, což je rekordní hodnota v této třídě). Musa je prvním osobním vozem ve své kategorii, který je vybaven špičkovými zadními světly osazenými LED, které poskytují vyšší svítivost, a tudíž zajišťují lepší bezpečnost než konvenční zadní světla, a navíc nabízejí jedinečné stylingové možnosti.

Ergonomická sedadla spolu se zvýšeným sedadlem řidiče a ergonomicky uspořádanými ovládacími prvky zlepšují pohodlí v interiéru vozu a usnadňují jeho ovládání. Celkový efekt ještě zvyšuje použití mnoha exkluzivních prvků typických pro značku Lancia: od panoramatické prosklené střechy, dvouzónové klimatizace a audiosystému Bose® přes převodovku DFN až po systém Blue & Me®, který umožňuje jednoduše a snadno za jízdy telefonovat nebo poslouchat hudbu, a to díky systému handsfree opatřenému funkcí rozeznávání hlasu a technologii Bluetooth® (včetně portu USB umístěného na středovém tunelu, do kterého lze zapojit všechny typy digitálních zařízení).

Pro maximální pohodu uvnitř vozu je nová Musa vybavena nejmodernější zvukovou izolací, jaká je v současnosti k dispozici; nový strop z inovativního polyesterového materiálu pohlcuje zvuk a snižuje tak hladinu hluku uvnitř prostoru pro cestující přibližně o 2 dB, což je velmi znatelné zlepšení.

Modelová řada nabízí přes 80 možných variant, kterých lze dosáhnout kombinací pěti barev interiéru se 14 barvami karoserie nebo se čtyřmi novými variantami karoserie B-colore.

Nová Musa je elegantní, praktická a bohatě vybavená a zaručuje předvídatelné, ale přitom dynamické a příjemné jízdní chování za všech podmínek, k čemuž přispívá také dostatečný výkon, který tomuto vozu poskytují motory, které jsou všechny velmi pružné, silné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. V nabídce je celkem pět motorů. Dieselové motory 1,9 JTD a dále dvojice motorů 1,3 JTD a dva benzinové motory 1,4 8v a 1,4 16v.

Cena pro základní verzi Argento začíná na 389 000 Kč. Obsahuje například autorádio s CD, manuální klimatizaci, elektricky ovládáná přední okna, zadní opěrky hlavy, dojezdové rezervní kolo, dálkové ovládání , ABS, posilovač řízení, 2 airbagy (řidiče a spolujezdce), posuvnou zadní lavici, nastavitelný volant, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, nárazníky a zpětná zrcátka v barvě karoserie.

Lancii Musu je možné objednat i ve verzi N1 s odpočtem DPH.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
HAVEX-auto s.r.o.
Pražská 782/IV, 503 51 - Chlumec nad Cidlinou
495 221 256
ch.nv@havex.cz

Autorizovaný dealer a opravce VOLVO

Člen koncernu TUkas

 

Kontakt:
AUTO-STAIGER CZ A.S.
Praha 10, Černokostelecká 621/122
+420 271 009 111
servis.volvo@auto-staiger.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...