Lancia byla jedním ze sponzorů festivalu RomaFictionFest

Tento nejdůležitější světový festival věnovaný mezinárodní televizní fiction ve všech jejích formátech proběhl s velkým úspěchem v Římě od 2. do 7. července 2007

Festival s obsahem od seriálů přes sitcomy až po televizní klipy je považován jako jedno z největších mezinárodních setkání světových tvůrců. Letos na něm byla představena spousta novinek, řada z nich ve světové premiéře.

Pořadatelům byla k dispozici kompletní řada Lancia: 50 vozů Ypsilon, Musa, Thesis a Phedra, všechny s logem RomaFictionFest. Tyto vozy důstojně doprovázely na červený koberec všechny důležité hosty festivalu.

Ti, kteří se přišli podívat na představení do „Sálu Lancia“ se mohli jít se vstupenkou z RomaFictionFestu objednat ke všem autorizovaným dealerům Lancia na zkušební jízdu s Lancia Ypsilon Sport Momo Design. Poslední přírůstek do rodiny Lancia je zaměřený hlavně na mladé lidi, má sportovní a dynamický design, snížený podvozek, kotoučové brzdy a energické motory – 1,4 16V 95 k a dva dieselové Multijety 1,3 s 90 a 105 k.

Spojení  RomaFictionFest a Lancia zdůrazňuje hodnoty značky a jejích vozidel – styl, kvalitu, originalitu, osobnost, eleganci a temperament. To vše, co by měla mít každá správná televizní fiction.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Manfred Schöner
Jáchymovská 53, 360 04 - Karlovy Vary - Bohatice
355 329 821
autoschoner.ch@volny.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...