Jízdní kola Alfa Romeo

Pro sportovní vyžití příznivců značky Alfa Romeo italská automobilka připravila skvěle vybavené horské a silniční kolo.

Horské kolo Cross

Jízdní kola Alfa Romeo

Tento bicykl s velmi lehkým, ale extrémně pevným rámem z uhlíkového monokoku je dodáván pouze v zajímavé zlatavé barvě se stříbrnými detaily, která zajistí, že se za vámi každý otočí. Designu kola se ujalo Centro Stile Alfa Romeo, takže odborníci na slovo vzatí a výsledek opravdu stojí za to. Ale ani technika nezaostává za krásným vzhledem – většina (jako brzdy, přesmykač nebo pastorek) pochází z řady Deore od firmy Shimano a páčky řazení jsou dokonce z nejvyšší řady Deore XT. O pohodlný posez se stará sedlo od Selle Italia. Pro snížení rázů od nerovností na cestách je kolo vybaveno přední odpruženou vidlicí Rock Shox s možností aretace. Nízkou hmotnost obvlivnily i odlehčené ráfky Miche s plášti Maxis.

Silniční kolo Stradale

Rám tohoto bicyklu je vyroben z TIG svařované hliníkové slitiny řady 7005, vidlice je vyrobena z uhlíkových vláken pro vyjádření kvality, emocí a sportovního ducha značky Alfa Romeo. Stradale je vyrobeno s vysokými nároky na kvalitu a ve jménu „Made in Italy“ je kompletně vyrobeno z italských komponent s výjimkou pneumatik Michelin. Hlavní dodavatele jsou Compagnolo u převodů 2×10, Miche u 28-paprskových ráfků a brzd a Sella Italia u sedla, které bylo speciálně navrženo pro komfort a ochranu spodních partií.

Jméno Stradale neevokuje pouze odkaz na legendární Alfy Romeo, jako 1967 Tipo 33-2 Stradale, ale také úmyslně nastiňuje, kde a jak bude kolo používáno: je to kolo pro každodenní použití na silnici, ale také prudukt vzbuzující velké emoce. Výsledkem je bicykl, který představuje nový koncept kombinovaného sportu: komfortní a elegantní.

Alfa Romeo také představila poslední kolo z řady – limitovanou edici závodního kola z uhlíkových kompozitů. Toto kolo bylo představeno vedle Alfy 8C Competizione v Paříži a bude vyrobeno v omezené sérii 30 kusů. Nezapomeňte! Všechny rámy a barvy Alfa Romeo jsou vyrobeny v Itálii: vysoká kvalita, preciznost a technologie!

Kolo si můžete objednat u dealerů Alfa Romeo – pro kolo Cross je dodací doba 4 týdny a to za cenu 2 500 Euro.

Pro sportovní vyžití příznivců značky Alfa Romeo si italská automobilka připravila skvěle vybavené horské a silniční kolo.

Horské kolo Cross

Tento bicykl s velmi lehkým, ale extrémně pevným rámem z uhlíkového monokoku je dodáván pouze v zajímavé zlatavé barvě se stříbrnými detaily, která zajistí, že se za vámi každý otočí. Designu kola se ujalo Centro Stile Alfa Romeo, takže odborníci na slovo vzatí a výsledek opravdu stojí za to. Ale ani technika nezaostává za krásným vzhledem – většina (jako brzdy, přesmykač nebo pastorek) pochází z řady Deore od firmy Shimano a páčky řazení jsou dokonce z nejvyšší řady Deore XT. O pohodlný posez se stará sedlo od Selle Italia. Pro snížení rázů od nerovností na cestách je kolo vybaveno přední odpruženou vidlicí Rock Shox s možností aretace. Za nízkou hmotností stojí i odlehčené ráfky Miche s plášti Maxis.

Silniční kolo Stradale

Rám tohoto bicyklu je vyroben z TIG svařované hliníkové slitiny řady 7005, zatímco vidlice je vyrobena z uhlíkových vláken pro vyjádření kvality, emocí a sportovního ducha značky Alfa Romeo. Stradale je vyrobeno s vysokými nároky na kvalitu a ve jménu „Made in Italy“ je kompletně vyrobeno z italských komponent s výjimkou pneumatik Michelin. Hlavní dodavatele jsou Compagnolo u převodů 2×10, Miche u 28-paprskových ráfků a brzd a Sella Italia u sedla, které bylo speciálně navrženo pro komfort a ochranu spodních partií.

Jméno Stradale neevokuje pouze odkaz na legendární Alfy Romeo, jako 1967 Tipo 33-2 Stradale, ale také úmyslně nastiňuje, kde a jak bude kolo používáno: je to kolo pro každodenní použití na silnici, ale také prudukt vzbuzující velké emoce. Výsledkem je bycikl, který představuje nový koncept kombinovaného sportu: komfortní a elegantní.

Alfa Romeo také představila poslední kolo z řady – limitovanou edici závodního kola z uhlíkových kompozitů. Toto kolo bylo představeno vedle Alfy 8C Competizione v Paříži a bude vyrobeno v omezené sérii 30 kusů.Nezapomeňte! Všechny rámy a barvy Alfa Romeo jsou vyrobeny v Itálii: vysoká kvalita, preciznost a technologie!

Kolo si můžete objednat u kteréhokoliv dealera Alfa Romeo – pro kolo Cross je dodací doba 4 týdny a to za cenu 2 500 Euro.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
AUTOCENTRUM Olomouc s.r.o.
Horní Lán 445/1, 779 00 - Olomouc
585 750 354
seat@seatolomouc.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Manfred Schöner
Jáchymovská 53, 360 04 - Karlovy Vary - Bohatice
355 329 821
autoschoner.ch@volny.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autosalon Ženeva 2016 – Alfa Romeo Giulia – VIDEO

Autosalon Ženeva 2016 – Alfa Romeo...

Podívejte se na rozhovor s Jankou Konečnou, PR manažerkou FCA a shlédněte unikátní záběry směrované přímo do stáje značky Alfa Romeo, která v těchto dnech prezentuje své největší novinky...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Vyrábějte autoklíče jako profesionálové

Vyrábějte autoklíče jako profesionálové

Pokud se zabýváte výrobou autoklíčů, pak jistě máte zkušenost se zničenými či poškozenými klíči. V případě, že byl klíč poškozený, bylo dříve nutné vyrobit celý klíč znovu, i...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autoshow Praha 2014

Autoshow Praha 2014

AUTOSHOW PRAHA 2014 probíhá již od čtvrtka v Průmyslovém paláci a jeho okolí na Výstavišti v Holešovicích Incheba Praha. Naše redakce byla samozřejmě u toho. Již nyní se můžete těšit...

Novinky z Ženevy – Alfa Romeo,...

Alfa Romeo Alfa v Ženevě ukázala otevřenou verzi svého modelu 4C, ale také faceliftované MiTo a Giuliettu ve verzi QV. Fiat Rodina malých fiatů se neustále rozrůstá o nové zajímavé modely....