Ford na Autosalonu v Brně

Společnost Ford Motor Company předvede motoristické veřejnosti na Autosalonu v Brně spoustu atraktivních novinek – mezi nimi i jednu světovou premiéru.

Ford letos slaví sté narozeniny – a shodou okolností se to děje právě v době brněnského Autosalonu, který začíná už 7. června. Velká expozice Fordu v pavilonu Z tak současně bude i jednou ze součástí oslav stých narozenin druhé největší světové automobilky.


Hlavní atrakcí stánku Fordu bude nesporně nový Ford Mondeo, který se v moravské metropoli představí dokonce ve své světové premiéře! Nové Mondeo se vyznačuje úpravami exteriéru s výraznou maskou – a rovněž výrazně přepracovaným interiérem. K dosud prodávaným verzím výbavy přibudou dvě nové: nejluxusnější Ghia Executive, přinášející vrcholný luxus, a Sport pro sportovně založené řidiče.


Ve spojení s motory TDCi a šestiválcovými benzinovými agregáty dostalo nové Mondeo šestistupňovou převodovku – a na jeho cestující čekají nové vysokovýkonné audio-soustavy. Proti původnímu modelu má nový Ford Mondeo více než 1500 nových dílů.


Další hvězdou expozice bude i Focus C-Max, tedy kompaktní velkoprostorový pětimístný automobil, který do segmentu minivanů vnáší nová měřítka, pokud jde o jízdní vlastnosti, aerodynamiku a nabídku prostoru. Díky flexibilnímu systému zadních sedadel je možné Focus C-Max upravit na čtyřsedadlový automobil – a pak mají oba cestující vzadu prostoru více než cestující v letecké třídě Business Class.


Nedostatku zájmu motoristické veřejnosti se rozhodně nemusí obávat ani malý a vzrušující kabriolet Streetka s netradičním designem a výbornými jízdními výkony. První vozy tohoto typu už se prohánějí po českých silnicích.


Kromě horkých novinek předvede Ford v Brně i průřez celou svojí modelovou řadou – od malého Ka až k osobní verzi nepřekonatelné dodávky Ford Transit. V expozici Fordu nebudou pochopitelně chybět ani úspěšné nedávno představené modely, jako třeba městský vůz Ford Fusion nebo velkoprostorový Connect Tourneo. V celé své historii se Ford vždy snažil vyjít vstříc i sportovně laděným jezdcům, kteří si jízdu chtějí vychutnat. Ty na stánku v pavilonu Z určitě potěší nejostřejší Mondeo ST 220, stejně jako Ford Focus RS odvozený přímo ze speciálu pro automobilové soutěže.


Fordu je letos sto let a má za sebou tradici, kterou mu mnozí mohou závidět. Tuto skutečnost bude na stánku reprezentovat vůbec nejslavnější automobil historie Ford Model T, zvaný též Plechová Lízinka. Tento vůz doslova postavil svět na kola.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Ford Mustang je dobrý soused!

Nový Ford Mustang je dobrý soused!

Steve von Foerster vymyslel režim „dobrého souseda“, který umožňuje řidičům Fordu Mustang naplánovat, ve kterou denní dobu se má z výfuku ozývat plný sportovní řev a kdy má naopak vůz...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ford a Lyft spojují síly při vývoji autonomních vozů – společnosti Ford a Lyft oznámily dohodu o spolupráci

Ford a Lyft spojují síly při vývoji...

Výsledkem bude služba, která umožní zákazníkům přivolat si odvoz autonomním vozem přes chytrý telefon. Není pochyb o tom, že autonomní vozy v budoucnu – změní způsob přepravy lidí i...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Ford Mustang GT 5.0, Ford ECOSPORT ST-LINE, Ford TOURNEO CUSTOM  – Autosalon Frankfurt 2017

VIDEO – Ford Mustang GT 5.0, Ford...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky FORD přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Ford Mustang, EcoSport a Tourneo Custom vévodí rozsáhlé expozici značky Ford na autosalonu ve Frankfurtu (12. – 20.září 2017)

Nový Ford Mustang, EcoSport a Tourneo...

Jednou z hvězd stánku Fordu ve Frankfurtu bude nový Ford Mustang: Na autosalonu IAA 2017 ve Frankfurtu  představuje Ford – v evropské premiéře nový a výkonnější Ford Mustang,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Je Škoda Fabia nejlepší? Největší porovnávací test v ČR

Je Škoda Fabia nejlepší? Největší...

Ve spolupráci s UAMK.cz, usporne.info a ČRo1 jsme ji postavili proti sedmi dalším konkurentům. Fabia tak vyzvala Kia Rio, Citroen C3, Ford Ka+, Dacia Sandero, Renault Clio, Opel Corsa a Hyundai i20 a...