Chevrolet na právě zahajovaném autosalonu v New Yorku

– představuje Chevrolet tři globální studie miniautomobilů s velkou dávkou osobitosti a stylu

Co je malé, to je pěkné… Tuto starou moudrost překvapivě uznávají i v Americe, konkrétně návštěvníci právě zahajovaného autosalonu v New Yorku..

Chevrolet na právě zahajovaném autosalonu v New Yorku

Nejsilnější značka koncernu GM tam totiž představuje tři studie velikosti současného modelu Chevrolet Spark, které mají zacíleno především na mladé obyvatele městských aglomerací.

Tyto koncepty Americe dokazují to, co Evropa už dávno ví: I v malém voze může být na zadních sedadlech dost a dost místa. Mimořádně kreativní studie C Beat, Chevrolet Groove a Chevrolet Trax doslova vyzařují energii, variabilitu a nadšení městským stylem života. Je jim ale vlastní i hospodárnost, vysoké užitné hodnoty – a samozřejmě i velmi dobře vypadají.

Všechny tři studie vznikly v designerském centru koncernu GM v jihokorejském Incheonu, které je jedním z jedenácti designerských studií koncernu GM rozmístěných po celém světě. Korejští designeři jsou specialisté na vývoj malých automobilů, čehož nejlepším důkazem jsou dvě generace modelů Matiz/Spark.

Nové studie, postavené podle principů globální architektury miniautomobilů GM, demonstrují flexibilitu, kreativitu a inovativnost designerů koncernu GM v pacifické oblasti Asie. Studie Chevrolet Beat, prototyp sportovního minivozu, vznikla v Indii. Koncepty Chevrolet Groove a Trax vznikly v technickém centru GM ve Warrenu, stát (USA). Nové koncepty jsou poháněny trojicí různých úsporných motorů, přičemž jeden z nich je vznětový.

„Studie Chevrolet Beat, Groove a Trax zdůrazňují sílu a všestrannost globálních designerských center GM i schopnosti týmu vývojářů z centra Global Product Development, kteří musejí umět předvídat a rychle uspokojovat měnící se požadavky různých trhů na celém světě,“ říká Ed Welburn, viceprezident GM pro globální design. „Tým designerů byl tak nadšený úkolem vytvořit perfektní malý městský automobil, že nenavrhl jeden, ale hned tři koncepty, jak by takovýto automobil měl vypadat.“

Chevrolet je jednou ze čtyř globálních značek koncernu GM, která uspokojuje nejrozmanitější požadavky zákazníků ze 120 zemí světa svými modely, jejichž velikost sahá od subkompaktů a rodinných sedanů až po velké pick-upy, SUV modely. Ikonou značky je sportovní model Corvette.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autosalon Ženeva 2015 – to nejzajímavější a nejhezčí včetně krásných dívek

Autosalon Ženeva 2015 – to...

Viktor Tamayo pro vás vybral skutečné novinky, které stojí za povšimnutí. Podívejte se v následujícím videu na zajímavé momenty ze světové akce vonící benzínem ve Švýcarsku. Nechybět...