Chevrolet na dnes zahajovaném autosalonu v New Yorku

Chevrolet představí ve světové premiéře trojici originálních „globálních“ studií malých vozů.

Jednou z nich je koncept Chevrolet Trax, který má zacíleno především na mladé zákazníky žijící v městských aglomeracích.

Chevrolet na dnes zahajovaném autosalonu v New Yorku

Všechny tři studie působí velmi vitálně, doslova vyzařují dynamiku – a všechny také slibují výborné užitné parametry a nízké provozní náklady.

Koncepty vznikly v designerském studiu GM v jihokorejském Incheonu, což je jedno ze sítě 11 globálních designerských studií GM rozmístěných po celém světě. Prototypy, sdílející globální architekturu minivozů GM, demonstrují kreativitu, flexibilitu a inovativní myšlení týmu GM pracujícího v asijsko-pacifickém regionu.

„Naše koncepty dokládají výhody a silné stránky celosvětově propojené sítě designerských studií koncernu GM i schopnosti týmu globálního produktového plánování, který nám poskytuje velmi přesné informace o tom, co vyžadují trhy jednotlivých regionů světa i jak se bude tamní poptávka vyvíjet do budoucnosti,“ říká Ed Welburn, vicepresident GM odpovědný za globální design.

Čtyřdveřový Chevrolet Trax je poháněný zážehovým motorem o objemu 1.0 l. Horní partie karoserie jsou vyvedeny v zářivě oranžovém laku, dolní část je v tmavším matně oranžovém odstínu. Toto barevné provedení umocňuje image malého Chevroletu jako plnohodnotného výkonného a všestranného vozu.

Chevrolet prodal v roce 2006 v Evropě rekordních 340 000 vozů a zajistil si tak tržní podíl 1,6 procenta. Také začátek roku 2007 se pro Chevrolet Europe vyvíjí velmi dobře – prodeje za první čtvrtletí jsou ve srovnání se stejným obdobím roku 2006 vyšší o 25 procent, což představuje 94 000 prodaných vozů.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
CARNOVA s.r.o.
Hněvkovského 603/81, 617 00 - Brno
543 420 720
brno@carnova.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autosalon Ženeva 2015 – to nejzajímavější a nejhezčí včetně krásných dívek

Autosalon Ženeva 2015 – to...

Viktor Tamayo pro vás vybral skutečné novinky, které stojí za povšimnutí. Podívejte se v následujícím videu na zajímavé momenty ze světové akce vonící benzínem ve Švýcarsku. Nechybět...