Chevrolet na březnovém Autosalonu v Ženevě představí nový model HHR

Chevrolet HHR přináší svěží vítr do segmentu kompaktních vozů: unikátní styling, prostorný funkční interiér, příjemné ovládání a bohatou výbavou.

Autosalon v Ženevě dá vedení společnosti Chevrolet Europe hodně podkladů nutných pro rozhodnutí o případném uvedení modelu Chevrolet HHR do standardní nabídky Chevroletu v Evropě.

Chevrolet na březnovém Autosalonu v Ženevě představí nový model HHR
Chevrolet na březnovém Autosalonu v Ženevě představí nový model HHR

Chevrolet HHR unikátním způsobem kombinuje netradiční styling s mimořádnou přizpůsobivostí interiéru – tento model, jehož tvůrci čerpali inspiraci i v tehdy přelomovém modelu Chevrolet Suburban ročníku 1949, je schopen vyhovět vysokým nárokům životního stylu nejrůznějších majitelů.

Na svého duchovního předchůdce z roku 1949 se nový čtyřdveřový model HHR s pátými dveřmi v zádi odvolává výrazně vyklenutou křivkou střechy, mohutnými oblinami blatníků a polokruhovou maskou chladiče. Nepřehlédnutelným designerským prvkem jsou také čelní světlomety nebo koncová světla, která kombinují styling světel motocyklu a historického Chevroletu Corvette. Dveře s masivními stupátky a jednoduché tvary oken čistě vsazených do boků vozu zvýrazňují jeho nevšední charakter.

Pro pohon modelů HHR slouží dvojice technologicky vyspělých řadových čtyřválcových motorů: Prvním je motor o objemu 2,2 l a výkonu 149 k, jehož točivý moment vrcholí na hodnotě 210 Nm, druhým je motor o objemu 2,4 l, jehož výkon vrcholí na hodnotě 175 k a točivý moment na 228 Nm.

KIA Motors Czech za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem.

Kontakt:
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128 Čestlice, Praha - východ 252 43 Průhonice
INFOLINKA KIA 222 999 333
kia-info@kia.cz

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autosalon Ženeva 2015 – to nejzajímavější a nejhezčí včetně krásných dívek

Autosalon Ženeva 2015 – to...

Viktor Tamayo pro vás vybral skutečné novinky, které stojí za povšimnutí. Podívejte se v následujícím videu na zajímavé momenty ze světové akce vonící benzínem ve Švýcarsku. Nechybět...