Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií.

rentpoint@rentpoint.cz
Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai i30 N mění pravidla hry

i30 N poskytuje vášnivým řidičům pozoruhodné výkony, spolehlivost a praktickou využitelnost Britský motoristický časopis Autocar označil Hyundai i30 N za automobil, který stanovuje nová měřítka v automobilovém průmyslu Hyundai i30 N byl v každoroční anketě časopisu Autocar, v níž jsou oceňovány nejlepší

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Autonomní vozidla Hyundai budou vybavena novou generací radarových systémů

Velmi výkonný radarový systém s vysokým rozlišením umožní funkce precizního prostorového snímání a komunikace mezi vozidly Vyspělá radarová platforma Metawave WARLORD používá pouze jednu anténu místo dosavadních stovek antén Hyundai CRADLE, dceřiná firma společnosti Hyundai Motor Company pro rizikové investice a podnikání

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai Motorsport se postaví na start Rallye Portugalsko se čtyřmi vozy

Hyundai Motorsport se vrací do Evropy, kde se zúčastní se čtyřmi vozy Rallye Portugalsko, šestého podniku ze 13 soutěží Mistrovství světa v rallye FIA WRC 2018 (FIA World Rally Championship). Hayden Paddon se vrací na startovní soupisku po bok jezdců Andrease

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai se zúčastní Czech New Energies Rallye 2018 s celou modelovou řadou ekologicky šetrných vozů IONIQ

Nové technologie a podpora kvality životního prostředí – to jsou hlavní cíle 7. ročníku Czech New Energies Rallye 2018, který je zároveň součástí FIA Electric and New Energy Championship. Soutěž se koná v Jihočeském kraji v okolí Českého Krumlova. Začíná se

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai slaví úspěšné výsledky z 24h závodu na Nürburgringu

Dva vozy i30 N TCR, nasazené týmem Hyundai Motorsport N, prokázaly svou rychlost během víkendového 24h vytrvalostního závodu na Nürburgringu. Dvojice vozů, vyrobených oddělením Hyundai Motorsport, obsadila pozoruhodné druhé a čtvrté místo ve své třídě v závodě, který se jel na zrádném

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai i30 Fastback zvítězil v další anketě za design – Design Trophy 2018

13 351 čtenářů německého motoristického časopisu Auto Zeitung hlasovalo v anketě, v níž vybírali aktuálně nejlepší vozy v šesti kategoriích Stylisticky vytříbené pětidveřové kupé Hyundai i30 Fastback zvítězilo v kompaktní třídě Design je pro zákazníky i nadále hlavním důvodem pro koupi automobilu

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai obsadil v Rallye Argentina dvě místa na stupních vítězů a zvětšil svůj náskok v průběžném pořadí mistrovství světa

Hyundai obsadil v Rallye Argentina, pátém podniku Mistrovství světa v rallye FIA WRC 2018 (World Rally Championship), dvě místa na stupních vítězů a zvětšil svůj náskok v průběžném pořadí v hodnocení konstruktérů. Thierry Neuville skončil druhý, v neděli ráno zvítězil v dalších dvou rychlostních zkouškách

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Zúčastněte se s Hyundai finále Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Hyundai je oficiálním automobilovým sponzorem Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku 32 vítězů z celého světa obdrží po dvou vstupenkách na finálový zápas Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku včetně letenek a ubytování Hyundai, hrdý oficiální partner Mistrovství světa ve

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Vozy Hyundai podpořily běžce na Urban Challenge

Společnost Hyundai podpořila překážkový běh Urban Challenge, jehož třetí ročník odstartoval 21. dubna v pražských Bohnicích. Účastníci si mohli v zázemí závodu prohlédnout vozy značky Hyundai z různých segmentů – IONIQ Plug-in Hybrid, sportovní i30 N, elegantní i30 Fastback nebo SUV Kona. „Naše

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai má v Evropě nejlepší čtvrtletní výsledky v historii

Hyundai Motor dosáhl letos svého nejlepšího čtvrtletního výsledku v Evropě díky 145 008 registracím za období leden až březen Tahouny prodeje značky Hyundai jsou bestsellery Tucson a modely řady „i“ Představení verzí i30 N a i30 Fastback zvýšilo poptávku po modelové řadě