Značka Renault přichází s akční kampaní NABÍDKA ŠAMPIONŮ

Ta připomíná úspěchy, kterých značka Renault dosáhla v rámci svého působení v šampionátu Formule 1.

V tomto období je možné využít

 • – atraktivních obchodních nabídek s celkovým vysokým zvýhodněním na osobních vozech značky Renault a navíc získat zimní pneumatiky
 • – bonus za výkup starého vozu ve výši 10 000 Kč až 15 000 Kč vč. DPH (v závislosti na zvoleném modelu nového vozu)
 • – sjednocené nabídky financování Premium od Renault Finance s dodatečnou slevou na celé modelové řadě osobních vozů značky Renault
 • – získání ke každému osobnímu vozu Renault zimní pneumatiky

Modely Renault:

 • Nový Renault Twingo od 189 900 Kč se zvýhodněním až 25 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Nový Renault Clio od 189 900 Kč se zvýhodněním až 40 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Nový Renault Clio Grandtour od 205 900 Kč se zvýhodněním až 40 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Nový Renault Captur od 279 900 Kč se zvýhodněním až 30 000 a zimními pneumatikami.
 • Renault Fluence od 234 900 Kč se zvýhodněním až 65 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Nový Renault Mégane od 234 900 Kč se zvýhodněním až 75 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Nový Renault Mégane Grandtour od 259 900 Kč se zvýhodněním až 75 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Nový Renault Mégane Coupé od 264 900 Kč se zvýhodněním až 75 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Renault Scénic od 334 900 Kč se zvýhodněním až 105 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Renault Grand Scénic od 349 900 Kč se zvýhodněním až 105 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Renault Laguna od 459 900 Kč se zvýhodněním až 80 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Renault Laguna Grandtour od 489 900 Kč se zvýhodněním až 80 000 Kč a zimními pneumatikami.
 • Renault Koleos od 569 900 Kč se zvýhodněním až 140 000 Kč a zimními pneumatikami.

Uvedeny jsou první ceny platné při využití maximálního zvýhodnění kombinujícího slevu na daný model, bonus při výkupu starého vozu a dodatečnou slevu při financování Premium od Renault Finance. Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o.

Smluvní záruka 5 let/100 000 km (dle toho, co nastane dřív) se řídí konkrétními záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy.

Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy se svým nejbližším prodejcem Renault. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství

Financování na třetiny

Doposud tento unikátní produkt platil pouze pro segment malých vozů (Twingo, Clio, Captur), ale z důvodu velkého zájmu jej nabízíme také pro modely Mégane, Scénic, Fluence (segment nižší střední třídy). Jedinečným benefitem tohoto produktu Renault Finance pro klienta je to, že při koupi vozu zaplatí jen jeho 1/3 a poté v průběhu dvou let doplatí zbylé dvě roční splátky ve stejné výši. Splátky nejsou navyšovány o žádný úrok, protože nepřekonatelnou předností tohoto produktu je nulové navýšení a výhodné havarijní pojištění se sazbou 2,49%. Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

UŽITKOVÉ VOZY RENAULT

Renault je se svou kompletní modelovou řadou užitkových vozů již 16 let nejprodávanější značkou v Evropě. Využijte výhodných podmínek pro firemní klientelu již od prvního vozu:

Akční nabídka financování 103%:

 • Přeplatíte pouze 3% z ceny vozu
 • Žádné skryté poplatky
 • Žádné navýšení ceny pojištění

Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o. Financování 103% se vztahuje pouze pro podnikatele a firmy. Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy se svým nejbližším prodejcem Renault. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství.

DACIA

Zimní pneumatiky zdarma s Dacia Finance.

Pokud se klient Dacia počínaje rozhodne při koupi nového vozu pro značkové financování Dacia Finance, získává k jakémukoliv produktu financování sadu zimních pneumatik zcela zdarma.

Nejúspěšnějšími produkty tohoto roku zůstavají Dacia BOX (kombinace 5-leté záruky, výhodného úroku, extra výhodného pojištění, nulového poplatku za smlouvu a vybraného příslušenství zdarma) nebo 50/50 (roční úvěr s 50% akontací a jednou splátkou platnou za rok). Dacia Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Dacia. Pro ty, kteří si umí chytře vybrat.

 • Značka Dacia představuje chytrou volbu
 • Nejmladší modelová řada na trhu již od 169 900 Kč
 • Nyní při financování navíc zimní pneumatiky

Značka Dacia nabízí velkorysé, spolehlivé a jednoduché vozy

– které vzhledem k jejich ceně a prodloužené záruce na 3 roky nebo 100 000 km představují chytrou volbu. I proto hrdinové nové reklamní kampaně chtějí poradit ve svém rozhodnutí od řidičů vozů Dacia, protože ti si uměli chytře vybrat. Nyní se tato volba stává ještě chytřejší. Při financování vozu prostřednictvím značkového financování Dacia Finance získáte navíc sadu prémiových zimních pneumatik.

Nejmladší modelová řada na trhu již od 169 900 Kč.

Dacia Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o.

LPG přímo z výroby

Dacia je leadrem na českém trhu v segmentu nových vozů dodávaných s pohonem LPG přímo z výroby. Za rok 2014 její tržní podíl v tomto segmentu činí 77 %.

Značka Dacia nabízí pohon LPG na kompletní modelové řadě: od Loganu, přes nový Duster, až po užitkový Dokker. Pojí se vždy s benzínovými motorizacemi o objemu 1,2 nebo 1,6 l a je dostupný na několika úrovních výbavy, díky čemuž má zákazník dostatečnou možnost výběru.

Výhodou je systém LPG montovaný přímo v továrně, a to s partnerem Landi Renzo, který je v tomto oboru světovou jedničkou. Na verze LPG je navíc poskytována prodloužená záruka 3 roky nebo 100 000 km jako na všechny modely značky Dacia a údržba systému probíhá při pravidelných servisních prohlídkách.

Dacia LPG přímo z výroby:

 • Ekonomické a ekologické: nižší náklady na provoz a nižší emise CO2
 • Vysoce autonomní: možnost výběru paliva, dvě oddělené nádrže
 • Záruka 3 roky nebo 100 000 km jako u celé modelové řady

Renault Servis

nabídka zimních pneumatik

– výměna pneumatik zdarma

V rámci přípravy na nadcházející zimní sezonu si Vás již nyní dovolujeme oslovit se zvýhodněnou nabídkou zimních pneumatik a disků pro Váš vůz, která platí již od 1.září 2014.

Pokud si u nás zakoupíte pneu prémiových značek Goodyear nebo Dunlop

– provedeme Vám jejich výměnu zcela zdarma, pokud si ne navíc pořídíte v rámci kompletu s ocelovými či hliníkovými disky získáte ozdobné kryty kol, resp. bezpečnostní šrouby zdarma. Jistě uvítáte i možnost sezónního uskladnění letních pneumatik v zimním období a naopak.

S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na www.renault.cz/servis v sekci Zimní pneumatiky.

Zimní servisní dny do 20.12.2014

Kromě sortimentu zimních pneumatik pro Vás Renault servis připravil i nabídku zimního příslušenství a originálních autobaterií za atraktivní ceny. Kromě toho ušetříte při výměně brzdových destiček a při výměně oleje ELF obdržíte praktický dárek na zimu – fleecovou deku. Navíc v uvedených dnech získáte při jakémkoli servisním úkonu službu Renault Comfort Assistance zcela zdarma na celých 5 měsíců!

Originální příslušenství Renault a Dacia

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tématický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujích. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostaoítně.

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

Kontakt:
ARAVER CZ s.r.o.
Na Zerzavici 1946, 686 01 - Uherské Hradiště
572 433 315
dostalek.jiri@araver.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Jarov
Osiková 2, Praha 3, 130 00
251 002 288
seat@autojarov.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Cena čtyřletých ojetin začíná stagnovat. Nová auta však stále zdražují

Cena čtyřletých ojetin začíná...

Ceny ojetých vozidel rostly v posledním roce rychleji než ceny nových. Zatímco nové vozy zdražily o 3,57 %, cena čtyřletých ojetin se v posledních čtyřech kvartálech zvýšila o 9,14 %. V...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč ne, v prosinci jsou nejnižší ceny v roce

Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč...

Praktický dárek pro studenty, partnerky, rodiče v důchodovém věku, nebo i pro sebe   Nevěřte dědečkovi, že na popojíždění na chalupu je jeho stará stodvacítka ještě dost dobrá, ani...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala loňské celoroční prodeje

Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala...

Letos plánuje prodat až 12 000 zánovních aut Více než dva měsíce před koncem roku se povedlo značce Mototechna, která se orientuje na prodej zánovních aut v České republice a na Slovensku,...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna navýšila prodej aut o třetinu, sází na inovace a širší záběr podnikání

Mototechna navýšila prodej aut o...

Za poslední rok díky Mototechně vznikla kromě inovační laboratoře AuresLab i značka pro prodej investičních vozů Mototechna Classic či autopůjčovna Mototechna Drive Před šesti lety byla znovu...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...