Značka CITROËN dnes – 27. listopadu otevírá veřejnosti nový prostor DS WORLD PARIS, který je vyhrazený pouze řadě DS

Jde o prodejní, výstavní a muzejní prostor, který je zasvěcen modelům řady DS, ale také o místo pro nové zážitky a prožívání emocí.

DS WORLD PARIS

– se nachází na adrese 33 rue François 1er, v samém centru pařížského „Zlatého trojúhelníku“, pár kroků od avenue des Champs Elysées a avenue Montaigne.

Prémiová řada DS značky CITROËN

– se inspiruje u toho nejlepšího ze světa francouzského luxusu a aby mohla projevit svůj charakter, potřebuje svébytné místo v pařížském hlavním městě, kolébce legendárního vozu DS: tím je showroom DS WORLD PARIS. Za historicky ceněnou secesní fasádou se skrývají tři patra zkušeností, kde se vzdává hold modelům, talentu a dědictví řady DS. V DS WORLD PARIS se mohou zákazníci zcela ponořit do světa DS a současně bude možné, díky odvážnému uměleckému a kulturnímu programu, obdivovat tvorbu současných umělců.

DS WORLD PARIS je rovněž prodejním místem

– kde nabídne zákazníkům exkluzivní služby na míru a kde jim představí nejkrásnější modely DS3: limitovanou patnáctikusovou sérii DS WORLD PARIS. Po specializovaném showroomu, který byl otevřený v březnu 2013 v Šanghaji, jde o druhý prostor plně zasvěcený řadě DS a o skutečnou vlajkovou loď na světové úrovni.

Linie DS

– představuje „success story“, která má za sebou historii dobývání a růstu. Se 400 000 kusy prodanými od uvedení řady DS na trh v roce 2010, jde o celosvětový obchodní úspěch. Díky DS WORLD PARIS značka CITROËN pokračuje v cestě, která je ve světě automobilů ojedinělá: podařilo se jí uspět s řadou vozů nabízející výrazný styl, rafinovanost, vysokou míru elegance a skvělé pocity při řízení.

DS WORLD PARIS, prostor pro řadu DS

DS WORLD PARIS propojuje minulost a budoucnost, od legendární DS z roku 1955 přes vysoce inovativní koncepční vozy po nejnovější modely. CITROËN DS se poprvé objevil v říjnu 1955 při pařížském autosalonu v Grand Palais. Jeho design a technologie okamžitě otřásly automobilovým trhem té doby. Dědictví řady DS je věnováno první patro  showroomu DS WORLD PARIS. Výstavu zahajuje jeden z prvních vyrobených modelů: CITROËN DS 19 z roku 1956.

Dnes historie pokračuje  modely CITROËN DS3, DS3 CABRIO, DS4 a DS5

– které dál pokračují v hodnotách a know-how značky Citroen. Tato řada se nadále inspiruje kulturou luxusu francouzského stylu. Nejkrásnější modely prémiové řady DS zde budou vystaveny po celý rok. Návštěvníci se budou moci seznámit s modelem exkluzivní série CITROËN DS3 DS WORLD PARIS a také s poslední novinkou řady DS, vozem CITROËN DS3 CABRIO. O patro níž budou vystaveny vozy CITROËN DS4 a DS5 v exkluzivní úpravě „Faubourg Addict“, pro kterou je typické zdůraznění motivu DS. Budoucnost řady je ilustrována koncepčními vozy, při slavnostním otevírání prostoru DS WORLD PARIS to bude WILD RUBIS.

Koncepční vůz WILD RUBIS

– již dnes představuje linie budoucího SUV řady DS. Důmyslně se v něm snoubí elegance a výkonnost, využívá technologii Full-Hybrid Plug in a koncentruje v sobě to nejlepší ze stylu DS, je propracovaný do nejmenšího detailu: mobilní osvětlovací moduly, které se vysunou po nastartování, kola a zadní světla s rastrem DS, zadní, skulpturálně působící část…

CITROËN DS3 DS WORLD PARIS

– elegantní šperk vzbuzující touhu byl vytvořen jako oslava otevření showroomu DS WORLD PARIS. Tato exkluzivní série, kterou tvoří jen 15 číslovaných vozů, se bude prodávat v showroomu DS WORLD PARIS a je určena pro vášnivé sběratele a obdivovatele řady DS. CITROËN DS3 DS WORLD PARIS, který se inspiroval u architektury secese a odráží know-how špičkových francouzských řemeslníků, působí jako pařížský elegantní šperk. Exkluzivní model je zahalen do matně popelavě šedé, která dokonale ladí s matně hnědým odstínem Trinitario použitým na střeše a zpětných zrcátkách. Tyto odstíny byly speciálně vytvořeny pro tento model. V elegantním interiéru byly použity prestižní materiály. Na sedadlech, na liště palubní desky, na řadicí páce a na středové loketní opěrce se objevuje hnědá kůže Nappa Trinitario s béžovým prošitím, která je výsledkem práce čalounických mistrů značky. O jedinečnosti každého z vozů svědčí číslované logo DS WORLD PARIS z hnědého burgundského dubu, který je inkrustován do lišty na palubní desce. Tento nový dřevěný motiv se objevuje i na dveřních panelech.CITROËN DS3 DS WORLD PARIS je nabízen s benzínovým motorem o výkonu 120 koní (VTi 120) s automatickou převodovkou.

Exkluzivní služby na míru

V showroomu DS WORLD PARIS budou mít zákazníci k dispozici poradenství na míru a budou na ně čekat zcela nové specifické služby, jako je dodávka nového vozu do místa bydliště zákazníků v regionu Île-de-France nebo služba bezplatného vyzvednutí vozu na pracovišti zákazníka, který potřebuje u svého vozu provést údržbu. Všichni zákazníci DS mohou rovněž po celý rok bezplatně využít služeb osobního komorníka a prostřednictvím klubu CITROËN DS PRIVILEGE dostávají pozvánky na exkluzivní akce. V nabídce jsou i projížďky po Paříži na palubě původního Citroënu DS 23 s řidičem nebo pronájem tohoto legendárního vozu.

Butik, výkladní skříň životního stylu DS

Smyslné a elegantní výrobky kolekce DS LIFESTYLE nabízejí originální, současně klasický i moderní styl: milovníci řady DS si mohou  pořídit peněženku, taštičku na doklady, pouzdro na telefon či klíčenku. Ze všech předmětů označených DS vyzařuje luxus francouzského střihu a nabízejí kvalitu materiálů a provedení odpovídající těm nejnáročnějším požadavkům.

CITROËN při příležitosti otevření DS WORLD PARIS uvádí na trh první výrobek své kolekce zavazadel DS LIFESTYLE: tašku DS 48H, jejíž limitovaná série je nabízena v showroomu DS WORLD PARIS v předpremiéře. Jsou pro ni typické propracované linie a elegantní provedení, v němž se spojuje svět haute couture a designu. Tento vysoce kvalitní společník na cesty z pravé telecí kůže francouzského původu, který dodává značka Tanneries Roux, je dílem francouzského výrobce Renouard. Hladká kůže je v některých částech ozdobena embosovanou kůží s reliéfem DS.

DS WORLD PARIS je místo

– zcela vyhrazené vizi luxusu francouzského střihu. Každý detail, každý prostor byl promyšlen a koncipován podobně jako kolekce Haute Couture. Za historicky ceněnou secesní fasádou se skrývá 600 m2 v barvách řady DS – černé, karmínové a odstínu champagne.

DS WORLD PARIS nabízí inspirující prostředí

– plné imaginárna a emocí. Rovnováha mezi barvami, světlem a liniemi poskytuje plynulost a klid, harmonii přitahující zrak, aniž by jakkoliv rušila. Účelem je podtrhnout krásu vystavených vozů. Ve výšce 3,8 metru je zavěšený neobvyklý lustr vytvořený na míru, který tvoří 900 skleněných zvonků z foukaného skla, které byly ručně pečlivě zavěšeny na 1300 vláken z optického vlákna. Výsledkem je obrovské množství zvlněných ploch, které se třpytí ve světle. Elegance čiší i z výběru nábytku, největší pozornost přitahuje sofa DS, které vytvořil tým Design centra CITROËN. Tento jedinečný kus byl vystaven v březnu 2013 na milánském veletrhu nábytku. Jeho křivky evokují plynulost a pohyb, působí jako levitující část karoserie. Zvláštní pozornost byla věnována výběru materiálů. Rastr DS se objevuje na stěnách, u nichž se střídá lakovaný nátěr s povrchem připomínajícím kůži. Na jedné stěně jsou vystaveny kůže a čalounické nástroje používané při výrobě modelů řady DS. Jde o dokonalou ilustraci know-how řemeslníků značky CITROËN.

DS WORLD PARIS také charakterizuje vůně

– která doprovází návštěvníka, jakmile překročí dveře v čísle 33 ulice François 1er. Firma Scentys, která se specializuje provonění interiérů, vytvořila spolu s Antoinem Lie, renomovaným výrobcem parfémů, výjimečnou vůni, která je vyjádřením samotné podstaty DS. Důmyslně se v ní snoubí zázvor a kardamom a irisový prášek spolu na bázi z čínského cedru a haitského vetiveru. Tato vůně DS WORLD PARIS evokuje historii a eleganci a definuje tak jeho čichovou identitu. V butiku DS WORLD PARIS ji lze zakoupit i ve formě aromatické svíčky.

Agentura Sixième Son vytvořila pro DS WORLD PARIS speciální hudbu

– vytvářející atmosféru Haute couture pod názvem „Cousu Mots“ (Ušitá slova). Zvuk DS je „zvuk, kterého by se dalo dotknout“. Bohatý hudební mix, kolísající od jazzu po nadčasové klasiky, s důmyslnou směsí elektrické a experimentální hudby. Zvuková nahrávka nabízí i hudební předěly, hluky a ruchy či rozhovory s celebritami, které jsou spojovány se značkou. Posluchači se budou moci pobavit útržky hlasů osob, které se již objevily v reklamách na CITROËN DS.

Kulturní a umělecký prostor otevřený kreativitě

„V rámci naší snahy o úpravy na míru chceme, aby byl DS WORLD PARIS předním avantgardním místem, prostředím pro kreativce nabízejícím umělecké zážitky a nové horizonty. Vybereme nebo vytvoříme akce, které budou odrážet náš svět, a překvapíme důvtipnou směsicí odvahy a know-how,“ uzavírá Julien Faux. Slavnostní otevření DS WORLD PARIS umělecky doprovodí svou performancí výtvarník Philippe Baudelocque, gastronomickými výtvory michelinský kuchař Mathieu Pacaud a vystoupí i zpěvák Thomas Dutronc.

Pro rok 2014 se rovněž chystá bohatý umělecký a kulturní program točící se kolem světa módy, designu, umění a gastronomie.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ SEDAN DS 9 – UVEDEN NA ČESKÝ TRH

NOVÝ SEDAN DS 9 – UVEDEN NA ČESKÝ TRH

DS 9 je velký sedan nové generace určený pro mezinárodní trhy. DS 9 je nesmírně elegantní a nabitý technologiemi. Je ztělesněním vynikající francouzské kvality značky DS na rychle se...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - ZAČÍNÁ AVENTURE CITROËN TERRA AMERICA! PŘEJEZD AMERIKY VE VOZE TRACTION AVANT ODSTARTOVAL V MUZEU CONSERVATOIRE CITROËN

ZAČÍNÁ AVENTURE CITROËN TERRA AMERICA!...

Start expedice Aventure Citroën Terra America proběhl května v muzeu Conservatoire Citroën v Aulnay-sous-Bois. Dvě odvážné ženy přejedou ve voze Traction Avant 11B z roku 1956 americký kontinent...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - DS AERO SPORT LOUNGE ZÍSKAL HLAVNÍ CENU PRO NEJKRÁSNĚJŠÍ KONCEPČNÍ VŮZ ROKU 2021

DS AERO SPORT LOUNGE ZÍSKAL HLAVNÍ CENU...

Festival Automobile International, který je uznáván jako jedna z nejvýznamnějších událostí roku na programu automobilového odvětví, udělil při příležitosti svého 36. ročníku ocenění...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ CITROËN Ë-JUMPER:  AŽ 17 M3 NÁKLADOVÉHO PROSTORU VE 100% ELEKTRICKÉM REŽIMU

NOVÝ CITROËN Ë-JUMPER: AŽ 17 M3...

Citroën pokračuje v elektrické ofenzívě 2020 a přichází s vozem Nový ë-Jumper – 100% ëlectric. Tento úspěšný model je 3. elektrifikovaným užitkovým vozem a 6. elektrickým modelem, který...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ CITROËN C4 a Ë-C4: REKLAMNÍ SPOT „VZHŮRU NA CËSTU“ V PŘEDPREMIÉŘE PŘED ZAHÁJENÍM PRODEJE!

NOVÝ CITROËN C4 a Ë-C4: REKLAMNÍ SPOT...

Citroën zveřejnil spot „Nový Citroën C4, vzhůru na cëstu“. Scénář je inspirován pocity, které pohodlí vozů Citroën vyvolává, vrací každého do dětství a působí na všechny generace....