SUV C3 AIRCROSS, PRVNÍ ZÁSTUPCE NOVÉ EDICE „C-SERIES“

 • Po úspěchu sběratelské edice „Origins“ v roce 2019, která oslavovala sté výročí značky, připravil Citroën pro rok 2020 novou průřezovou edici. Tato nová kolekce „C-Series“ odkazuje na „C“ značky Citroën a na dva klíčové prvky symbolizující soudržnost řady – Komfort (Comfort) a Charakter (Caractère) jejího designu.
 • Tato edice se vyznačuje specifickými barvami a materiály a okouzlí atraktivitou doplňkového komfortního vybavení.
 • Prvním zástupcem edice „C-Series“ je SUV C3 Aircross, zásadní produkt segmentu B-SUV, jehož se od zahájení prodeje v roce 2017 prodalo více než 250 000 kusů. V první polovině roku 2020 bude (v závislosti na dané zemi) následovat C3, C4 Cactus, SUV C5 Aircross, Berlingo a C4 SpaceTourer.
 • České republice bude možné SUV C3 Aircross C-Series  objednat od 2. čtvrtletí roku 2020.

Post-production : Astuce Productions

 1. SUV C3 AIRCROSS, JIŽ 250000 PRODANÝCH VOZŮ V EVROPĚ

SUV C3 Aircross, který byl uveden na trh na konci roku 2017, si vybudoval vynikající pozici v silně obsazeném segmentu B-SUV, kam přinesl novou praktickou nabídku inspirovanou očekáváním zákazníků tohoto trhu. Vůz SUV C3 Aircross si zákazníky získal jedinečným, přizpůsobitelným vzhledem, mimořádnou prostorností a jedinečnou modularitou, dále 12 technologiemi asistenčních systémů řízení a 4 technologiemi konektivity, které zákazníkům usnadňují život. SUV C3 Aircross, který je zástupcem programu Citroën Advanced Comfort®, poskytuje komfort na palubě a bezprecedentní zážitek z jízdy. Cítí se dobře ve městě i mimo něj a díky funkci Grip Control a systému Hill Assist Descent se hodí do jakéhokoliv terénu.

SUV C3 Aircross, klíčový hráč tohoto segmentu, již v Evropě získal více než 250 000 zákazníků a stal se druhým nejprodávanějším osobním automobilem Citroën ve světě. Zákazníky okouzlil jeho tvar a optimistický výrazný design, který podtrhuje jeho potenciál personalizace, díky němuž si zákazníci mohou vytvořit vůz podle vlastního vkusu: prodejci SUV C3 Aircross registrují 25 % prodaných vozů s odlišnou barvou střechy a 20 % s balíčkem Pack Color. Díky své univerzálnosti je SUV C3 Aircross přechodovým modelem, jenž oslovuje mladé rodiny i seniory, kteří jej považují za perfektního partnera pro svůj mnohostranný životní styl.

Post-production : Astuce Productions

 1. SUV C3 AIRCROSS, PRVNÍ ZÁSTUPCE EDICE „C-SERIES“

Citroën uvádí na trh výraznou průřezovou edici „C-Series“, která klade důraz na charakter a komfort svých modelů, na barvy a materiály interiéru a na výbavu usnadňující život na palubě. Pro všechny vozy edice je charakteristické plastické logo „C-Series“ a barevné červené prvky v odstínu Anodised Deep Red. I v interiéru je v edici C-Series zdůrazněn červený odstín, který se objevuje na sedadlech a koberečcích.

SUV C3 Aircross je prvním modelem edice „C-Series“, která se vrací k možnostem personalizace a představuje zcela novou nabídku barevných prvků v odstínu červené Anodised Deep Red. Najdeme ji na liště kolem světlometů a na vnějších zpětných zrcátkách, na předních dveřích pod zpětnými zrcátky ji doplňuje výrazné vystouplé logo „C-Series“.

 Odstíny exteriéru jsou střídmé a elegantní – od bílé (Natural White) přes šedou (Cumulus Grey a Platinum Grey) po černou (Perla Nera Black) – a společně vytvářejí nové ladné, elegantní a střídmé kombinace pro SUV s jedinečnou osobností.

V interiéru podtrhuje příjemnou atmosféru SUV C3 Aircross lišta palubní desky z materiálu TEP Mistral v kombinaci se saténově chromovanou lištou kolem větráků, výsledek je čistý a elegantní. Pohodlná široká sedadla mají v horní části opěradel červenou vodorovnou kontrastní linii odkazující na barevné prvky exteriéru, s níž ladí použité bílé prošití. Logo „C-Series“ na sedadlech připomíná cestujícím exkluzivní charakter celé edice. Vše vpředu i vzadu doplňují specifické černé koberečky a červený lem prahu dveří.

Post-production : Astuce Productions

Verze „C-Series“, která vychází z verze výbavy Feel, pro niž je již typický vynikající styl, komfort a použité technologie, nabízí navíc:

 • výbavu, která posiluje komfort na palubě SUV C3 Aircross a zjednodušuje každodenní život. Tvoří ji automatická klimatizace, automatické čelní stěrače, vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou, zadní parkovací asistent, elektrické sklápění zpětných zrcátek, elektrické sekvenční ovládání předních i zadních oken, Mirror Screen kompatibilní s protokoly Android Auto a Apple CarPlay.
 • 16palcová kola MATRIX z lehké slitiny s diamantovým výbrusem kombinované s odstínem karoserie Cumulus Gray, Platinum Grey a Natural Whitepro pro zdůraznění robustního výrazného stylu vozu SUV C3 Aircross.

SUV C3 Aircross C-Series bude k dispozici s úsporným a výkonným benzínovým motorem PureTech 110 S&S BVM6.

CENÍK SUV C3 Aircross C-Series ke stažení ZDE.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - NOVÁ C4 A NOVÁ Ë-C4 – 100% ËLECTRIC: CITROËN PŘICHÁZÍ S NOVÝM POJETÍM KOMPAKTNÍHO HATCHBACKU

NOVÁ C4 A NOVÁ Ë-C4 – 100% ËLECTRIC:...

V roce 2020 „Citroën goes Ëlectric for all“a uvádí na trh 6 elektromobilů. S modelem Nová ë-C4 – 100 % ëlectric a Nová C4 pokračuje značka v elektrické ofenzívě a píše novou...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - DS Techeetah, současný lídr v pořadí jezdců i týmů mistrovství ABB FIA Formula E, se 5. srpna vrací na závodní dráhu s cílem získat nové tituly!

DS Techeetah, současný lídr v pořadí...

Po „nucené přestávce“ v 6. sezóně se společnost DS Automobiles a její partner Techeetah vrací 5. srpna 2020 v Berlíně na trať šampionátu Formule E. Proběhne zde 6 závodů bez diváků...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - NOVÁ Ë-C4 – 100% ËLECTRIQUE A NOVÁ C4: PŘICHÁZÍ NOVÁ GENERACE HATCHBACKŮ ZNAČKY CITROËN!

NOVÁ Ë-C4 – 100% ËLECTRIQUE A NOVÁ...

Citroën pokračuje v roce 2020 ve své elektrické ofenzívě i na území kompaktních hatchbacků a zveřejňuje první fotografie vozů Nová ë-C4 – 100% ëlectric a Nová C4. Jde o kompaktní...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - DS 3 CROSSBACK E-TENSE uveden pro český trh

DS 3 CROSSBACK E-TENSE uveden pro český trh

Bezemisní čistý elektromobil s dojezdem 320 km.  To je novinka DS 3 CROSSBACK E-TENSE. 100% elektromobil s výkonem 136 koní se bude v České republice prodávat za 995 000 Kč ve verzi výbavy So...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - SPECIÁLNÍ EDICE „C-SERIES“ NYNÍ K DISPOZICI U VOZU C4 CACTUS

SPECIÁLNÍ EDICE „C-SERIES“ NYNÍ K...

Po úspěchu sběratelské edice „Origins“, oslavující v roce 2019 sté výročí značky, nabízí Citroën v roce 2020 novou speciální průřezovou řadu s názvem „C-Series“. Odkazuje na...