SEAT Service nabízí zimní wellness program pro vozy SEAT všech věkových kategorií

  • Zimní sezonní prohlídka již od 199 Kč připraví vůz na zimu
  • Slevový poukaz na profesionální SEAT Pneuservis
  • Zvýhodněné ceny originálních akumulátorů pro spolehlivý celoroční provoz
  • Akční paket Originálního příslušenství SEAT pro nový Leon a Leon ST

SEAT Service připravil pro majitele starších i zánovních vozů SEAT dokonalý wellness program, který uvede i méně zdatné automobily do skvělé kondice, díky níž hravě zvládnou všechny nástrahy zimy. Hlavní pozornost je zaměřena na důkladnou sezonní prohlídku a profesionální SEAT Pneuservis. V případě potřeby jsou však připraveni také vyškolení technici, kteří za výhodných podmínek odstraní jakýkoli zjištěný nedostatek v technickém stavu. Bezstarostné zimní cestování usnadní speciální Originální příslušenství SEAT, které lze stejně jako náhradní díly a servisní úkony pořídit mimořádně výhodně prostřednictvím slevových poukazů Fitness plán. Velkým pomocníkem na cestách se může stát vyspělá konektivita s aplikací My SEAT dostupná nyní i pro starší vozy SEAT. A pro čerstvé majitele nových modelů Leon a Leon ST připravil SEAT akční paket nejžádanějšího zimního příslušenství s 15% cenovým zvýhodněním.

„I v zimě si mohou řidiči vozů SEAT užívat každý kilometr cesty a s radostí i pocitem jistoty projíždět každou zatáčku za jakéhokoli počasí,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Předpokladem k tomu je skvěle připravený vůz na zimu od bezvadného technického stavu až po kvalitní zimní pneumatiky. To vše získají nyní majitelé vozů SEAT všech věkových kategorií za výhodných podmínek v rámci sezonní servisní akce pod jednou střechou v síti autorizovaných servisů SEAT.“

 Přestože stále ještě panuje relativně teplé počasí, otálet s přezutím na zimní pneumatiky se nevyplácí. Signálem pro objednání termínu v SEAT Pneuservisu nemá být první sněhová nadílka, ale pokles dlouhodobých teplot pod 7 °C. Tyto teploty jsou již natolik nízké, že pryžová směs letních pneumatik ztrácí potřebnou pružnost a z hlediska celkových provozních vlastností získávají navrch zimní pneumatiky. Jejich měkčí směs si zachovává elasticitu i za mrazu a společně se speciálním dezénem zaručuje spolehlivou adhezi na mokru, sněhu a ledu.

SEAT Pneuservis zajistí nejen přezutí pneumatik včetně vyvážení kol, ale také vyčištění a uskladnění kol s letními pneumatikami do příští sezony. Řešení je okamžitě po ruce i v případě, že kontrola zjistí opotřebení nebo poškození pneumatiky, které vyžaduje okamžitou výměnu. Specialisté pneuservisu doporučí nejvhodnější pneumatiky pro příslušný typ vozidla. Vždy se jedná o kvalitní pneumatiky renomovaných značek. Některé varianty pneumatik jsou dokonce nabízeny s technologií AirStop, která okamžitě zacelí otvor v běhounu, aby mohl řidič bezpečně pokračovat v jízdě i s poškozenou pneumatikou.

Při úhradě faktury za produkty a služby SEAT Pneuservisu mohou zákazníci uplatnit slevový poukaz v hodnotě 500 Kč, který platí při zakoupení 4 nových pneumatik či kompletních kol. Slevový poukaz na SEAT Pneuservis je k dispozici na webových stránkách www.seat.cz nebo u autorizovaných partnerů SEAT. Výhodou SEAT Pneuservisu je také tříletá speciální záruka SEAT PneuGarance na poškození a výrobní vady.

Majitelé vozů SEAT mohou spojit výměnu pneumatik se zimní servisní prohlídkou nabízenou za velmi vstřícné ceny od 199 Kč. Kontrola všech důležitých komponentů prověří celkový technický stav vozu. Pozornosti zkušených techniků, kteří se zaměřují například na brzdy, výfukovou soustavu, klimatizaci, stěrače, ostřikovače, světlomety, akumulátor a provozní kapaliny, neuniknou ani skryté závady.

Cena zimní servisní prohlídky se odečítá z celkové částky za opravu, pokud její realizaci svěří zákazník příslušnému autorizovanému servisu SEAT. Servisní úkony, Originální díly SEAT, Economy díly a Originální příslušenství SEAT lze navíc pořídit s až 20% zvýhodněním díky slevovým poukazům Fitness plán. Majitelům více než pětiletých vozů SEAT vychází vstříc program Kompletní ceny SEAT. Autorizované servisy SEAT také převezmou veškeré starosti s přípravou vozu na STK a měření emisí, přičemž STK je v tomto případě pro zákazníka zdarma.

Autorizované servisy SEAT používají při opravách Originální díly SEAT se 100 % zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně. Před zimním obdobím se obzvlášť vyplatí výměna akumulátoru za ceny zvýhodněné až o 12 %. Například akumulátor 70 Ah/420 A pro modely Leon, Ateca a Toledo stojí nyní 5843 Kč místo 6560 Kč. Nový originální akumulátor je pro zákazníka jistotou spolehlivého a bezpečného provozu nejen v zimě, ale po celý rok.

Zimní servisní akce SEAT nabízí také celou řadu skvělých možností, jak si z širokého sortimentu Originálního příslušenství SEAT vyladit automobil na zimu přesně podle svých požadavků a představ. Příkladem může být akční paket originálního příslušenství pro nové modely Leon a Leon ST, který lze pořídit o 15 % výhodněji. Součástí paketu jsou střešní nosiče za 5528 Kč místo 6504 Kč společně se sadou pryžových rohoží (2295 Kč místo 2700 Kč), plastovou vanou do zavazadlového prostoru, která stojí 1519 Kč místo 1785 Kč, a ochrannou fólií na zadní nárazník před prahem zavazadlového prostoru, jejíž cena byla snížena z 961 Kč na 817 Kč. S 15% slevou mohou počítat také řidiči, kteří se rozhodnou pro dodatečnou aktivaci systému Full Link po zakoupení svého vozu. Full Link umožňuje propojení chytrého telefonu s vozidlem a snadné ovládání jeho aplikací na displeji informačního a zábavního systému.

Fanoušci zimních sportů zajisté sáhnou po sadách střešních nosičů a příčníků s bezpečnostním systémem proti odcizení. Tento přepravní střešní systém umožní montáž praktického střešního boxu pro lyže a zavazadla. Verze o objemu 460 litrů stojí 20 601 Kč. Rozmanité jsou také možnosti, jak ochránit interiér i zavazadlový prostor. Odolná, nepropustná a snadno omyvatelná plastová vana pro model Tarraco vyjde na 2028 Kč, zatímco sadu pryžových podlahových rohoží pro model Ateca lze pořídit za 2491 Kč. Všechny uvedené doplňky ladí s designem příslušného modelu a jsou přesně přizpůsobeny tvarům a rozměrům podlahy. Pořádek na palubě udrží i na dlouhých cestách s celou rodinou praktické sítě mezi sedadla (za 950 Kč pro modely Ibiza a Arona) nebo multifunkční držák do zavazadlového prostoru (za 5704 Kč pro modely Ateca a Tarraco).

Kombinace zařízení SEAT DataPlug a aplikace My SEAT pro chytré telefony zpřístupňuje svět nejmodernější konektivity také majitelům starších modelů SEAT od roku výroby 2008. Po rychlé a snadné instalaci má uživatel na svém telefonu kdykoli a kdekoli k dispozici všechny důležité údaje o svém voze SEAT a jeho provozu. Mezi další benefity patří snadnější údržba vozidla s aktuálními informacemi o atraktivních servisních akcích a rychlá pomoc v případě nečekaných událostí díky propojení se sítí autorizovaných servisů SEAT.

Veškeré Originální příslušenství SEAT je pro majitele vozů SEAT zárukou spolehlivého a bezpečného provozu s maximálním komfortem a praktičností, protože jeho vývoj a výroba probíhá v souladu s nejpřísnějšími standardy španělské značky.

Zimní servisní kampaň SEAT trvá do 31. 12. 2020.

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Libor Suchý, autoprodejna
Nový Šaldorf 81, 671 81 - Znojmo
515 227 952
seat@autoprodejnasuchy-znojmo.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
TAS Komplex s.r.o.
Svárovská 3135, 470 01 - Česká Lípa
487 853 913
tomas.taran@tascl.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Poprvé za volantem modelu CUPRA Formentor

Poprvé za volantem modelu CUPRA Formentor

Vývojový tým značky CUPRA sdílí své dojmy získané za volantem modelu Formentor, který zanedlouho vyjede i na české silnice Pět jízdních režimů umožní spolu s anatomickými sedadly...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Čtyři nezbytné asistenční systémy ve výbavě současných a budoucích automobilů

Čtyři nezbytné asistenční systémy ve...

Asistenční systémy usnadňují řidiči řízení vozidla a zvyšují bezpečnost cestujících Používání vyspělých bezpečnostních funkcí by mohlo v příštích 10 letech zachránit v Evropě...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Spadané listí, déšť a mlha: Nástrahy podzimu

Spadané listí, déšť a mlha: Nástrahy...

Podzim je pro řidiče nejnáročnější sezonou kvůli počasí, které významně ovlivňuje jízdu automobilem Při jízdě za špatných podmínek se zapnutými stěrači se zhoršuje výhled z vozu o...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Kolik golfových míčků se vejde do zavazadlového prostoru modelu Tarraco?

Kolik golfových míčků se vejde do...

SEAT otestoval v rámci mimořádné výzvy kapacitu 760litrového zavazadlového prostoru svého největšího SUV Zavazadlový prostor modelu Tarraco pojme do výšky horizontálního krytu celkem 8500...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Jak naložit vůz při cestování za vodními sporty?

Jak naložit vůz při cestování za...

Léto je v plném proudu a s ním nastal i čas pro vodní aktivity, k nimž je často zapotřebí specifické vybavení vyžadující bezpečnou přepravu automobilem Mezi nejdůležitější tipy pro...