Renault a Dacia: výhodné akce a řada výhod pro zákazníky na měsíc duben

(podrobná informace pro zákazníky)

Osobní vozy

Kadjar

Renault Kadjar je od dubna dostupný s novou motorizací Energy TCe 130 EDC. Ta kombinuje známý zážehový přeplňovaný čtyřválec o výkonu 96 kW (130 k) s automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC se sedmi převodovými stupni. Jedná se o převodovku použitou již na modelech Espace a Talisman, která zanedlouho doplní nabídku i na Novém Mégane.

Nová motorizace bude dostupná na výbavách Zen a Intens.

Příplatek za automatickou dvouspojkovou převodovku EDC se sedmi rychlostními stupni činí oproti verzi se šestistupňovou manuální převodovkou 50 000 Kč.

Talisman

Renault Talisman je možné od dubna objednávat také ve verzi Grandtour, přičemž příplatek oproti verzi sedan činí 30 000 Kč.

Stejně jako pro verzi sedan disponuje zárukou na 5 let nebo 150 000 km s Premium Assistance v ceně vozu. Nyní je možné využít výkupní bonus 30 000 Kč, pokud u prodejce necháte svůj starý vůz. Pro firemní klientelu jsou navíc připraveny speciální podmínky na nákup vozu.

Díky operativnímu leasingu ve spolupráci s Unicredit Fleet Management, díky kterému lze jezdit modelem Talisman ve verzi sedan i grandtour již za 7 300 Kč bez DPH měsíčně.

Renault Talisman jako jediný ve své třídě nabízí aktivní řízení všech 4 kol s natáčecí zadní nápravou – systém 4Control, který se pojí s nastavitelnou tuhostí tlumičů. Díky němu je manévrování ve městě s malým poloměrem otočení stejně jednoduché, jako s vozem Renault Clio. Naopak ve vyšších rychlostech zajišťuje rychlejší průjezd zatáčkami a vyšší úroveň stability a bezpečnosti.

Talisman je technologiemi přímo nabitý, nabízí full LED světlomety, řadu komfortních a bezpečnostních asistentů, online multimediální systém R-Link 2 s nebo systém Multi-Sense, pomocí kterého lze volit z 5 jízdních režimů.

Espace

Renault Espace je možné zakoupit s využitím výkupního bonusu 30 000 Kč, pokud u prodejce necháte svůj starý vůz. Pro firemní klientelu jsou navíc připraveny speciální podmínky na nákup vozu. V ceně vozu má klient navíc záruku na 5 let nebo 150 000 km s Premium Assistance.

Rodinný corssover Espace jde svou vlastní cestou. Nabízí aktivní řízení všech 4 kol s natáčecí zadní nápravou – systém 4Control, který se pojí s nastavitelnou tuhostí tlumičů. Technologii, kterou využije většina klientů denně. S tímto systémem je manévrování ve městě s velkým vozem Espace stejně jednoduché, jako s vozem Renault Clio. Naopak ve vyšších rychlostech zajišťuje rychlejší průjezd zatáčkami a vyšší úroveň stability a bezpečnosti.

Espace je technologiemi přímo nabitý, nabízí full LED světlomety, řadu komfortních a bezpečnostních asistentů, online multimediální systém R-Link 2 s horizontálně umístěnou 8,7“ velkou obrazovkou, nebo systém Multi-Sense, pomocí kterého lze volit z 5 jízdních režimů.

Užitkové vozy

Nové financování užitkových vozů Renault

Servis na 4 roky zdarma nyní mohou získat firmy a podnikatelé, kteří využijí značkového financování 103% Service. Navíc při délce financování 3 roky a akontaci 35% přeplatí pouze 3 % z ceny vozu. Bez skrytých poplatků, naopak s atraktivní sazbou havarijního pojištění 1,8% (10% spoluúčast) – to je prostě skvělá nabídka určená pro budoucí majitele modelů Kangoo Express (servis zdarma na 4 roky / 100.000 km), Trafic Furgon či Master Furgon (servis zdarma na 4 roky / 150.000 km).

Business Days

V rámci pravidelné akce zaměřené na přestavby užitkových vozů Renault si můžete prohlédnout přestavby na bázi modelu Master. Valník, skříňová nástavba či chladírenské úpravy, to vše a mnohem víc dokáží dealeři Renault Pro+ spolu s certifikovanými dodavateli zajistit pro klienty přesně podle jejich potřeb a přání.

Horkou novinkou v nabídce je pak Master valník s plachtou s kabinou typu TwinCab. Její výhodou je spací vestavba situovaná nikoli nad sedadly a v prostoru za nimi. Posádka tak ocení nejen lepší dostupnost, ale také variabilitu tohoto prostoru – lůžko lze snadno proměnit na jídelní kout. Samozřejmostí široká nabídka doplňkové výbavy jako je nezávislé topení, pneumatické odpružení zadní nápravy atd.

Akce je proběhne v období duben – květen ve specializovaných dealerských centrech PRO+ a její součástí je i zvýhodněná nabídka pro přestavby na bázi modelu Master.

RENAULT Servis

JARNÍ SERVISNÍ AKCE : 1. 3. – 31. 5. 2016

LETNÍ PNEUMATIKY

S příchodem jara nastává čas pro kontrolu Vašeho vozu po zimní sezoně a samozřejmě i pro přezutí pneumatik ze zimních na letní. Při této příležitosti jsme pro Vás připravili širokou nabídku letních pneumatik a hliníkových disků za lákavé ceny.

V nabídce pneumatik si můžete vybrat z prémiových nebo ekonomických značek. Při koupi čtyř kusů hliníkových disků Alcar dostanete od nás navíc čistič kol jako dárek!

Při návštěvě servisu můžete využít i další výhodné nabídky:

 • akční ceny údržby klimatizace
 • atraktivní nabídku nosičů jízdních kol
 • balíčky originálního příslušenství se zvýhodněním 20 %
 • jarní prohlídku vozu za akčních 299 Kč

Akce probíhá do konce května 2016.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ RENAULT

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tematický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostatně.

S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na www.renault.cz/servis nebo navštivte přímo náš autorizovaný servis Renault, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

Vozy DACIA

Sandero

Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Sandero Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 199 900 Kč (cena verze 189 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč).

Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Sandero 5 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Sandero 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Vyhrajte nové Sandero Open!

Pouze v dubnu během Dnů Dacia Open je možnost toto nové Sandero Open navždy vyhrát. Nový vůz bude předán svému novému majiteli, jímž se stane člověk, který správně odpoví na jednoduchou otázku „Kolik nových vozů Dacia Sandero se ve světě vyrobilo v roce 2015?“. Stačí navštívit svého nejbližšího prodejce nebo si stáhnout odpovědní formulář na www.dacia.cz.

Logan, Logan MCV

Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Logan Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 194 900 Kč (cena verze 184 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč). Logan MCV Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 214 900 Kč (cena verze 204 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč).

Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Logan a Logan MCV 5 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Logan a Logan MCV 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Duster

Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Cool. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Duster Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 287 900 Kč. Verze 4×4 s klimatizací a rádiem je aktuálně dostupná za 337 900 Kč.

Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Duster 6 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 16“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Duster 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Lodgy

Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Lodgy Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 262 900 Kč (cena verze 252 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč). Připlatek za 7mi místnou variantu činí 15 000 Kč.

Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Lodgy 6 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Lodgy 6 000 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Dokker

Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Dokker Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 247 900 Kč (cena verze 237 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč).

Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Dokker 6 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Dokker 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

DACIA Servis

JARNÍ SERVISNÍ DNY : 1. 3. – 31. 5. 2016

LETNÍ PNEUMATIKY

S příchodem jara nastává čas pro kontrolu Vašeho vozu po zimní sezoně a samozřejmě i pro přezutí pneumatik ze zimních na letní. Při této příležitosti jsme pro Vás připravili širokou nabídku letních pneumatik a hliníkových disků za lákavé ceny.

V nabídce pneumatik si můžete vybrat z prémiových nebo ekonomických značek. Při koupi čtyř kusů hliníkových disků Alcar dostanete od nás navíc čistič kol jako dárek!

Při návštěvě servisu můžete využít i další výhodné nabídky:

 • akční ceny údržby klimatizace
 • atraktivní nabídku nosičů jízdních kol
 • balíčky originálního příslušenství se zvýhodněním 20 %
 • jarní prohlídku vozu za akčních 239 Kč

Akce probíhá do konce května 2016.

Originální příslušenství Dacia

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tématický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostatně.

S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na www.dacia.cz nebo navštivte přímo náš autorizovaný servis Dacia, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

RENAULT

Hlavní novinkou je úvěr určený exkluzivně pro soukromou klientelu s názvem Fair credit. Je určen pro financování osobních modelů značky Renault a jeho hlavní devízou je poskytnutí nízkého až nulového úroku pro klienta, avšak bez žádných „ALE“. Úvěr je totiž poskytován bez poplatku za smlouvu a jiných nepříjemných skrytých překvapení.

V nabídce pro firemní klientelu značky Renault i pro tento rok zůstává nejtransparentnější financování na trhu: Financování 103%, při kterém klient přeplatí pouze 3 %* z ceny vozu, a to také bez poplatku a s velmi výhodným pojištěním.

Pro financování užitkových vozů přichází Renault Finance s atraktivní nabídkou 103% Service S tímto financováním přeplatíte pouze 3%* a k tomu získáte servisní kontrakt na 4 roky úplně zdarma! Nabídka platí pro modely Kangoo Express, Trafic Furgon a Master Furgon.

* přeplacení 3 % platí při akontaci 35% a délku splácení 36 měsíců.

DACIA

Hlavní novinkou ve financování značky Dacia je produkt Jasná volba pro soukromou klientelu, která nabízí nízký až nulový úrok a to bez jakýchkoliv poplatků. Druhou novinkou v nabídce Dacia Finance je financování PROFI+ určený výhradně pro firemní klientelu. Tento produkt nabízí kombinaci extra nízkého až nulového úroku a dodatečné služby na výběr (prodloužené záruka na 5 let nebo servisní kontrakt na 4 roky).

Vice na:

www.renault.cz

www.dacia.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
KONTAKT spol. s r.o.
Svobodova 2050, 511 01 - Turnov
481 325 726
oztu@havex.cz

KIA Czech za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem.

Kontakt:
KIA CZECH s.r.o.
V Oblouku 128 Čestlice, Praha - východ 252 43 Průhonice
INFOLINKA KIA 222 999 333
kia-info@kia.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Cena čtyřletých ojetin začíná stagnovat. Nová auta však stále zdražují

Cena čtyřletých ojetin začíná...

Ceny ojetých vozidel rostly v posledním roce rychleji než ceny nových. Zatímco nové vozy zdražily o 3,57 %, cena čtyřletých ojetin se v posledních čtyřech kvartálech zvýšila o 9,14 %. V...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč ne, v prosinci jsou nejnižší ceny v roce

Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč...

Praktický dárek pro studenty, partnerky, rodiče v důchodovém věku, nebo i pro sebe   Nevěřte dědečkovi, že na popojíždění na chalupu je jeho stará stodvacítka ještě dost dobrá, ani...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala loňské celoroční prodeje

Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala...

Letos plánuje prodat až 12 000 zánovních aut Více než dva měsíce před koncem roku se povedlo značce Mototechna, která se orientuje na prodej zánovních aut v České republice a na Slovensku,...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna navýšila prodej aut o třetinu, sází na inovace a širší záběr podnikání

Mototechna navýšila prodej aut o...

Za poslední rok díky Mototechně vznikla kromě inovační laboratoře AuresLab i značka pro prodej investičních vozů Mototechna Classic či autopůjčovna Mototechna Drive Před šesti lety byla znovu...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...