Premiéra vozu Hyundai Coupe

Zcela nový elegantní Hyundai Coupe poskytne svým majitelům požitek z jízdy čistě sportovním vozem především díky nabídky výkonných motorů – především motoru 2,7 l V6.

Po téměř čtyřletém vývoji představuje Hyundai nové Coupe, které má oslovit zákazníky požadující elegantní moderní sportovní design, výkonné motory a tomu odpovídající stabilitu a výborné ovládání vozu ve vyšších rychlostech zabezpečujících bezpečnost řidiče i spolucestujících. Ekonomičtější provoz, prostornější interiér a větší kapacita zavazadlového prostoru činí z nového Coupe velice příjemný vůz, jak z hlediska cestovního komfortu, tak i z hlediska samotného řízení vozu. Nové Coupe může být dodáno v ryze sportovní verzi nebo ve verzi se sportovní výbavou podle individuálních požadavků zákazníků.


Nové Coupe je delší a širší než jeho předchůdci. Širší rozchod kol a delší rozvor přinášejí výrazně lepší jízdní vlastnosti, dokonalejší stabilitu a snazší ovládání vozu, k čemuž přispívá i velké množství nových prvků a využití nejnovějších technologií.

Premiéra vozu Hyundai Coupe


Nové Coupe nabízí možnost výběru ze třech benzinových motorů: čtyřválce o objemu 2,0 l a 1,6 l a nejvýkonnější šestiválcový motor 2,7 l V6 o výkonu 167 koní (122,9 kW). Nové Coupe bude dodáváno podle přání zákazníků s novou 6-ti stupňovou anebo s  osvědčenou, avšak modernizovanou 5-ti stupňovou manuální převodovkou. Mimoto bude dodáváno i se 4-stupňovou automatickou převodovkou těm zákazníkům, kteří si oblíbili automatické řazení.


Ostré hrany karoserie i jeho funkční, jednoduchý a účelový interiér dodávají novému Hyundai Coupe charakteristický elegantní sportovní a dynamický vzhled.


Zdokonalená sedadla Recaro, kdy přední jsou vybavena poziční pamětí a široké výklopné zadní dveře činí z nového Coupe skvělý vůz jak pro mladou rodinu, tak i jednotlivce či pár. A ať už jsou požadavky na řízení jakékoliv, zdokonalené zavěšení kol a geometrie řízení nového Coupe zajišťují řidiči nejenom dobrou kontrolu nad vozem, ale i vysoký komfort cestování a především pak bezpečnost.


Řidič se může spolehnout i na kotoučové brzdy na všech kolech ve spojení s pokrokovým systémem ABS a TCS, který kontroluje rozložení brzdné síly a výkonu motoru ve složitých podmínkách. A pokud by snad došlo k nehodě, pak vysoký stupeň bezpečnostních prvků zajistí cestujícím co možná nejvyšší šanci, že vyváznou z nehody bez zranění. Na základě systému NCAP proběhlo u Hyundai testování simulace čelního nárazu, při kterém nové Coupe dosáhlo 5 hvězdiček.


Všechny tyto přednosti nového Coupe nejsou však na úkor komfortu a dalšího vybavení. Nový Hyundai Coupe disponuje již v základním provedení bohatou standardní výbavou, za kterou musí zákazníci u jiných značek platit příplatky.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz