Nový VW Polo čtvrté generace

Jak jsme již informovali, na autosalonu ve Frankfurtu se poprvé představí nový VW Polo. Dnes vám můžeme přinést první jeho fotografii.

Volkswagen uvolnil první fotografie nového modelu Polo, které se stane jednou z nejvýraznějších novinek blížícího se autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem. Polo čtvrté generace přináší do svého segmentu dosud nevídanou míru kvality, bezpečnosti a pohodlí. Oproti svému předchůdci je o 154 mm delší a díky rozvoru prodlouženému o 53 mm poskytuje především na zadních sedadlech nadprůměrný komfort.


Nový VW Polo čtvrté generace

Nabídka motorů bude vedle zážehových agregátů samozřejmě obsahovat i přeplňované vznětové motory TDI s přímým vstřikem nafty. Postupně by škálu pohonných jednotek měly obohatit i zážehové motory FSI s přímým vstřikováním benzinu do válců.

Nové Polo se představí ve svých dvou tradičních podobách, tedy jako tří- a pětidveřový hatchback, které se poměrně výrazně liší svým celkovým stylingem. Zatímco třídveřové modely jsou výrazně dynamicky laděné, pětidveřové verze s třetím bočním okénkem osloví spíše praktické a racionální zákazníky, kteří hledají prostor a užitek.


Na českém trhu se VW Polo, jehož cena nebyla dosud stanovena, objeví na jaře příštího roku.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz