
Mazda uvedla na českém trhu do prodeje limitovanou sérii modelu Mazda2, nazvaného ICE & FIRE. Za názvem se skrývá model Mazda2 s motorem 1,25i (75 k) v barevném provedení červená nebo stříbrná.
Ve standardní výbavě modelu ICE & FIRE najdou zákazníci:
- airbag řidiče
- airbag spolujezdce
- bezpečnostní uchycení dětských sedaček Isofix
- klimatizaci
- audio s ovládáním na volantu
- posilovač řízení
- výškově nastavitelný volant
- centrální zamykání
- metalický lak (stříbrná)
- elektrické ovládání oken vpředu
- dálkové ovládání centrálního zamykání
- výškově stavitelné sedadlo řidiče
- imobilizér
- tónovaná skla
A vedle toho je pro zákazníky na tento model připravena i speciální leasingová nabídka ve spolupráci s ČSOB Leasing: již při akontaci 60% činí měsíční splátka pouhých 3 100 Kč, a to včetně povinného a havarijního pojištění.
Cena modelu ICE & FIRE činí 329 900 Kč. To pro zákazníka znamená úsporu 30 tisíc Kč, protože jinak by za takto vybavený vůz zaplatil 359 900 Kč.
Mazda2 ICE & FIRE představuje v rámci konkurence skutečně zajímavou nabídku. Zákazník samozřejmě získává též standardní záruku Mazdy – 3 roky/100 000 km. A neméně podstatnou se jeví též informace o spotřebě 6,3 l /100 km a objemu zavazadlového prostoru při sklopení zadních sedadel až 1 044 l.
KLÍČOVÉ CENTRUM
VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER
Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů
Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií.
Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.