E-DS WEEK 2019: DS AUTOMOBILES ELEKTRIFIKUJE S E-TENSE PAŘÍŽ!

Po dobu tří týdnů pařížský hotel Molitor bude hostit společnost DS Automobiles. Tento ikonický avantgardní prostor odstartuje strategii elektrifikace této značky prostřednictvím modelů DS 3 CROSSBACK E-TENSE (100% elektromobil), DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 (plug-in hybrid) a souvisejících služeb.

Na ulici bylo speciálně nainstalováno 24 nabíjecích stanic pro dobíjení testovacích vozů. E-DS WEEK je příležitostí poprvé otestovat vozy DS 3 CROSSBACK E-TENSE a DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 v dynamickém prostředí. Tyto elektrifikované modely jsou již oficiálně v prodeji.

Díky vozu DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 vstupuje plug-in hybrid do nové éry. S motorem o výkonu 300 k a 520 Nm (benzínovým motorem PureTech o výkonu 200 k a dvěma elektromotory) a s pohonem všech 4 kol vytvořil vůz DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 nové rekordy: s baterií 13,2 kWh nabídne dojezd v plně elektrickém režimu 58 kilometrů a s emisemi pouhých 30 gramů CO2 na kilometr (data WLTP). Verze E-TENSE 4×4, představující vrchol řady DS 7 CROSSBACK, obsahuje propracované detaily charakteristické pro DS, ve formě pohodlných sedadel vyrobených z pěny s vysokou hustotou a hojného použití vysoce kvalitních materiálů.

Model DS 3 CROSSBACK E-TENSE byl již představen a je zde opět k dispozici pro testování. První 100% elektrické prémiové B-SUV se vyznačuje bezkonkurenčním komfortem a odhlučněním. Se svým elektromotorem o výkonu 100 kW a baterií o výkonu 50 kWh dosahuje zrychlení 0 – 50 km/h za 3,3 sekundy a dojezdu 320 km (WLTP), přičemž nabízí jedinečný, dynamický komfort jízdy. Během akce E-DS WEEK bude nabídnuta ojedinělá možnost: všichni noví zákazníci, kteří si zakoupí vůz DS 3 CROSSBACK E-TENSE, budou moci do 10 dnů od dodání vyměnit své vozidlo za model PureTech 130 EAT8, pokud se ukáže, že vůz není vhodný (elektrokompatibilní) pro jejich použití.

Díky vozům DS 3 CROSSBACK E-TENSE a DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 a v souladu se svou strategií již společnost DS Automobiles nabízí elektrifikované verze všech svých modelů. Od roku 2025 budou všechny nové modely nabízeny pouze v elektrifikovaných verzích. Tato strategie je součástí rozhodnutí skupiny spoléhat se na tuto výkonnou, ekologickou a tichou technologii. E-TENSE umocňuje jedinečný podpis DS: kombinuje propracovanost s nejmodernější technologií.

Baterie zajistí, že se elektrifikovaná verze od modelu s benzínovým nebo naftovým motorem zásadně liší: energii lze získat při každém zpomalení. Ukázalo se, že se jedná o efektivní volbu, protože platformy byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly elektrickým motorům, aniž by došlo ke zmenšení prostoru kabiny nebo zavazadlového prostoru. A konečně, řešení je o krok napřed před novými předpisy, takže zákazníci společnosti DS Automobiles nebudou čelit omezenému přístupu do měst, která se mohou rozhodnout omezit nebo zakázat vjezd vozidel se spalovacími motory.

E-DS WEEK je také příležitostí představit služby spojené s novými elektrifikovanými modely, zejména službu MyDS, která řidičům umožňuje zobrazit všechny informace týkající se jejich auta: kde je zaparkováno, stav nabití baterie, údaje o spotřebě, zbývající dojezd a další. MyDS také umožňuje dálkově řídit předehřívání nebo předchlazování kabiny vozu a začít nabíjení baterie, aby bylo možné lépe řídit spotřebu energie.

Aplikace FREE2MOVE nabízí plně integrovaný a zcela nový plánovač cest pro DS 3 CROSSBACK a DS 7 CROSSBACK. Je k dispozici na obrazovce i na chytrém telefonu. Tato aplikace může být použita k přípravě cesty a potvrzení všech zastavení pro nabíjení. Při příjezdu do jednoho ze 130 000 nabíjecích míst v Evropě mohou řidiči platit za veřejné nabíjení pomocí Charge my Car prostřednictvím FREE2MOVE SERVICES. Aby bylo zahájeno nabíjení až 100 kW, stačí pouze umístit kartu k terminálu (k dispozici dle konkrétní země).

Pro plné využití všech silných stránek značky DS, jsou nabízeny další služby, zejména DS MOBILITY PASS, který díky FREE2MOVE RENT umožňuje držitelům získat speciální sazby na krátkodobé pronájmy, aby měli možnost řídit i ostatní modely řady DS (k dispozici dle konkrétní země).

Plovárna Piscine Molitor, slavnostně otevřená olympijskými vítězi Aileen Rigginovou a Johnny Weissmullerem ve 20. letech minulého století, již dlouho ztělesňuje pařížský avantgardní duch v typickém stylu Art Deco: v roce 1945 zde byly uvedeny do světa módy první bikiny a místo je využíváno pro módní přehlídky a námořní slavnosti. Plavecký bazén Molitor, který byl v roce 1990 prohlášen historickou památkou, se stal centrem graffiti umělců a poté byl v roce 2014 znovu otevřen jako 5hvězdičkový hotel. Hotel Molitor je jakožto křižovatka tradice a moderny pro akci E-DS WEEK ideálním místem.

Aby společnost DS Automobiles přeměnila prostor na startovací rampu své strategie elektrifikace, rozhodla se oživit hotel atmosférou HAUTE COUTURE. Elektřinou. Vstupní hala hotelu se stane Lobby DS, ve které bude vystaven koncept dream car DS X E-TENSE, nabízející elegantní a pohodlné prostory a prezentující charakteristické materiály používané v interiérech DS. Zimní bazén se stane klenotem DS. Krytý bazén bude sloužit jako výstavní prostor pro DS 3 CROSSBACK E-TENSE a DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, vše v exkluzivním barevném provedení Cristal Pearl s různými DS Inspiracemi. Nová sportovní formule E DS E-TENSE FE20 – výsledek práce vývojářů vycházející z vlastností mistra světa z roku 2019 Formule E – doplní vozový park ve středu výklenků vytvořených za účelem představení služeb a dalších funkcí společnosti DS Automobiles.

Villa Molitor, přejmenovaná na Villa DS, nacházející se v horním patře bude místem setkávání hostů a zástupců společnosti DS Automobiles. Tento společenský, příjemný prostor odráží design prodejních míst DS STORES, které již byly otevřeny na čtyřech kontinentech. V duchu svých hodnot přivítá společnost DS Automobiles své hosty v prostorách Tables DS a Café DS, aby s nimi sdílela gastronomické zážitky.

Ve Francii je DS 3 CROSSBACK E-TENSE k dostupný za 435,00 EUR měsíčně bez akontace (doba pronájmu 48 měsíců). DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 je dostupný od 672,00 EUR měsíčně opět bez akontace (doba pronájmu 48 měsíců).

E-DS WEEK je exkluzivní akce pořádaná od 11. do 29. listopadu.

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Dvořákova 304, 346 01 - Horšovský Týn
379 412 279
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - BOJ PROTI GLOBÁLNÍMU OTEPLOVÁNÍ:  DS AUTOMOBILES, NEJLEPŠÍ PRÉMIOVÁ MULTIENERGETICKÁ ZNAČKA V EVROPĚ

BOJ PROTI GLOBÁLNÍMU OTEPLOVÁNÍ: DS...

Značka DS Automobiles, jež se opírá o strategii elektrifikace, kterou rozvíjí již od svého založení v roce 2015, se z hlediska nízkých emisí CO2 řadí do čela prémiových evropských...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - DS AUTOMOBILES VE SVĚTĚ MÓDY

DS AUTOMOBILES VE SVĚTĚ MÓDY

Společnost DS Automobiles, oficiální partner pařížského týdne módy, odhaluje průběh unikátního focení představujícího nově vznikající módní scénu a elektrické modely E-Tense. Projekt...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - DS Techeetah, současný lídr v pořadí jezdců i týmů mistrovství ABB FIA Formula E, se 5. srpna vrací na závodní dráhu s cílem získat nové tituly!

DS Techeetah, současný lídr v pořadí...

Po „nucené přestávce“ v 6. sezóně se společnost DS Automobiles a její partner Techeetah vrací 5. srpna 2020 v Berlíně na trať šampionátu Formule E. Proběhne zde 6 závodů bez diváků...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - DS 3 CROSSBACK E-TENSE uveden pro český trh

DS 3 CROSSBACK E-TENSE uveden pro český trh

Bezemisní čistý elektromobil s dojezdem 320 km.  To je novinka DS 3 CROSSBACK E-TENSE. 100% elektromobil s výkonem 136 koní se bude v České republice prodávat za 995 000 Kč ve verzi výbavy So...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - GILOŠOVANÝ VZOR „CLOUS DE PARIS“: ZTĚLESNĚNÍ LUXUSU

GILOŠOVANÝ VZOR „CLOUS DE PARIS“:...

Gilošování je technika dekorativní úpravy povrchů, kterou vymyslel zakladatel francouzské hodinářské firmy Breguet Abraham-Louis Breguet, jenž tuto techniku ​​používal v hodinářství již...