DS AUTOMOBILES ZVE K NÁVŠTĚVĚ PAŘÍŽSKÉHO AUTOSALONU

Ať jste kdekoliv, společnost DS Automobiles vás zve na návštěvu svého stánku v Pavilonu 1 na pařížském autosalonu. Až do 14. října je možné na internetu absolvovat virtuální návštěvu ve 3D, prohlédnout si stánek i všechny vozy, které se tu představují ve světové premiéře. Odkaz najdete na stránkách www.DSautomobiles.cz

Možnost vyhrát při virtuální návštěvě vstupenky na autosalon

Společnost DS Automobiles zve při otevření pařížského autosalonu pro veřejnost návštěvníky, aby se seznámili s jejími 4 modely představenými ve světové premiéře. Vystaveny jsou vozy DS 3 Crossback, legendární SUV v Hi Tech stylu, a jeho 100% elektrická verze DS 3 Crossback E-Tense; DS 7 Crossback E-Tense 4×4 s vysoce výkonným hybridním benzínovým Plug-In pohonem; DS E-Tense FE 19 nové stáje DS Techeetah, 100% elektrický monopost určený pro mistrovství světa FIA ve Formuli E; DS X E-Tense, plně elektrický dream car ztělesňující vizi značky o luxusu vozů DS v roce 2035.

Zájemci se mohou vydat na virtuální návštěvu ve 3D přes počítač, tablet nebo telefon a stánek i vystavené vozy si prohlížet na displeji nebo či do nich dokonce nasednout prostřednictvím náhlavní sady pro virtuální realitu. Stánek byl kompletně naskenován ve formátu 360° Ultra HD (4K). Data byla následně zkompilována pomocí náročného algoritmu a místa byla opět sestavena v 3D, výsledkem je dokonalý exkluzivní zážitek, který vás ponoří do reality.

Stačí kliknout na www.DSautomobiles.cz

Na internetu je rovněž možné vydat se hledat kožený náramek, který je dílem mistrovských sedlářů společnosti DS Automobiles, a vyhrát vstupenky na pařížský autosalon. Náramek je ukrytý v kabině některých vystavených vozů. Stačí pak udělat printscreen obrazovky s nalezeným náramkem na zveřejnit ho na Twitteru s uvedením @DS Fr a s hashtagem #DSMondial.

 

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PYRAMIDA Centrum
U Pyramidy 721, 252 43 Praha – Průhonice
267 751 006, NONSTOP HELP SERVIS 602 182 424
prodej@pyramidacentrum.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - ŠKODA KODIAQ RS: Připravena na premiéru

ŠKODA KODIAQ RS: Připravena na premiéru

Světová premiéra prvního SUV značky ŠKODA ve verzi RS na autosalonu v Paříži Pohon všech kol a motor 2,0 TDI s dvojitým přeplňováním o výkonu 176 kW (239 k) v sériové výbavě První model...