Akční nabídka pro zájemce o vozy značek Renault a Dacia v měsíce květnu s řadou výhod a výhodných cen

Pro majitele vozů značek Renault a Dacia je připraven v měsíci květnu i výhodný servis.

Skladové nové vozy značky Renault za zvýhodněné ceny

– mohou zájemci nalézt na letos novém webu www.renaultbezcekani.cz Na něm klienti. Nyní skladové vozy Fluence a Clio nabízíme s dodatečným zvýhodněním 10 000 Kč a ke skladovým vozům Twingo nabízíme CCS kartu v hodnotě 15.555 Kč zdarma.

Clio pro každého

V měsíci květnu probíhá kampaň s názvem „Clio pro každého”, v níž je prezentována kompletní řada Clio – Clio hatchback, Clio Grandtour, Clio hatchback GT, Clio Grandtour GT, Clio R.S. Součástí kampaně je zajímavá soutěž pro klienty, v níž klienti mohou vyhrát vstupenky na Velkou cenu Rakouska Formule 1 nebo závodní víkend World Series by Renault a zažít tak jedinečnou atmosféru se značkou Renault.

V rámci kampaně prezentujeme nabídku Clio Advantage s manuální klimatizací, multimediální dotykovou obrazovkou, tempomatem s omezovačem rychlosti, asistentem rozjezdu do kopce, elektricky ovládanými předními okny a palubním počítačem za 219 900 Kč při využití akce Premium od Renault finance.

Aktuální květnová akce

 • Nový Renault Twingo od 189 900 Kč se zvýhodněním až 25 000 Kč.
 • Renault Clio od 189 900 Kč se zvýhodněním až 40 000 Kč.
 • Renault Clio Grandtour od 205 900 Kč se zvýhodněním až 40 000 Kč.
 • Renault Captur od 279 900 Kč se zvýhodněním až 30 000 Kč.
 • Renault Fluence od 234 900 Kč se zvýhodněním až 65 000.
 • Renault Mégane od 234 900 Kč se zvýhodněním až 75 000.
 • Renault Mégane Grandtour od 259 900 Kč se zvýhodněním až 75 000 Kč.
 • Renault Mégane Coupé od 264 900 Kč se zvýhodněním až 75 000.
 • Renault Scénic od 334 900 Kč se zvýhodněním až 105 000.
 • Renault Grand Scénic od 349 900 Kč se zvýhodněním až 105 000.
 • Renault Laguna Grandtour od 509 900 Kč se zvýhodněním 60 000 Kč

Uvedeny jsou první ceny platné při využití maximálního zvýhodnění kombinujícího slevu na daný model, bonus při výkupu starého vozu a dodatečnou slevu při financování Premium od Renault Finance.

 • Pro vozy Laguna, Laguna Grandtour a Koleos obsahuje zvýhodnění pouze akční slevu. V případě financování od Renault Finance je pro tyto modely k dispozici extra výhodný úrok.
 • Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o.
 • Smluvní záruka 5 let/100 000 km (dle toho, co nastane dřív) se řídí konkrétními záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy.
 • Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy se svým nejbližším prodejcem Renault. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství

V květnu dále pokračuje společnost RCI Financial Services s produktem financování vozů Dacia „Chytrá volba“.

Spolu s představením speciální jubilejní edice Celebration na modelech Dacia přichází RCI Financial Services s novou nabídkou financování, která je šitá na míru této exklusivní úrovni výbavy. Při využití financování Chytrá volba zaplatí klient na měsíční splátce za novou úroveň výbavy Celebration (nejvyšší úroveň výbavy) nižší částku, než by zaplatil za méně vybavenou Arcticu. A to vše s nulovým poplatkem za uzavření smlouvy a extra výhodnou sazbou havarijního pojištění. Financování Chytrá volba tak usnadňuje klientovi cestu za nejlepší výbavou, jakou Dacia v současné době nabízí.

Ve dnech 18. – 23. května se uskuteční „DNY DACIA“

Zákazníci a široká veřejnost si tak mohou prohlédnout u všech autorizovaných dealerů značky Dacia novou limitovanou sérii Celebration, ke které získají také zcela speciální nabídku.

Limitovaná série Celebration je vyznačuje především speciální metalickou barvou Modrá Cosmos, která je dostupná pouze pro tuto limitovanou sérii. Mimo jiné v těchto vozech naleznete také nový dotykový multimediální systém Media Nav 2.0, který navíc obsahuje Traffic info, funkcionalitu AHA a podobné užitečné funkce. Vozy Dacia Celebration se dále odlišují disky kol z lehké slitiny a vnějšími zpětnými zrcátky v barvě Dark Metal. Limitovaná série Celebration je dostupná na modelech Sandero, Logan, Logan MCV, Lodgy, Dokker a Duster. Všechny tyto modely Celebration obsahují bohatou základní výbavu, například tempomat s omezovačem rychlosti, zadní parkovací senzor a již zmíněný nový dotykový multimediální systém Media Nav 2.0.

LPG přímo z výroby

Dacia je leadrem na českém trhu v segmentu nových vozů dodávaných s pohonem LPG přímo z výroby. Za rok 2015 její tržní podíl v tomto segmentu činí 81 %.

Značka Dacia nabízí pohon LPG na kompletní modelové řadě: od Loganu, přes nový Duster, až po užitkový Dokker. Pojí se vždy s benzínovými motorizacemi o objemu 1,2 nebo 1,6 l a je dostupný na několika úrovních výbavy, díky čemuž má zákazník dostatečnou možnost výběru. Výhodou je systém LPG montovaný přímo v továrně, a to s partnerem Landi Renzo, který je v tomto oboru světovou jedničkou. Na verze LPG je navíc poskytována prodloužená záruka 3 roky nebo 100 000 km jako na všechny modely značky Dacia a údržba systému probíhá při pravidelných servisních prohlídkách.

Dacia LPG přímo z výroby:

 • Ekonomické a ekologické: nižší náklady na provoz a nižší emise CO2
 • Vysoce autonomní: možnost výběru paliva, dvě oddělené nádrže
 • Záruka 3 roky nebo 100 000 km jako u celé modelové řady

Renault Servis – nabídka pokračuje až do konce května

Letní pneumatiky

S příchodem jara nastává čas pro kontrolu Vašeho vozu po zimní sezoně a samozřejmě i pro přezutí pneumatik ze zimních na letní. Při této příležitosti jsme pro Vás připravili akční nabídku prémiových i ekonomických pneumatik. Např. pneumatiku Sava 195/65 R15 91H nyní pořídíte za pouhých 1099 Kč! Při koupi čtyř kusů pneumatik této značky navíc získáte rozšířenou záruku SAVA – výměnu pneu při jejich poškození během prvního roku.

S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na www.renault.cz/servis v sekci Zimní pneumatiky.

 • kontrola a čištění klimatizace
 • za skvělé ceny nabízíme též údržbu klimatizace:
 • kontrola a čištění klimatizace za 399 Kč (pro vozy starší 5 let jen za 319 Kč)
 • výměna pylového filtru od 1 090 Kč
 • doplnění chladicího média za 990 Kč

Jarní servisní dny probíhají až do 31.května

Kromě sortimentu letních pneumatik a údržby klimatizace se můžete také v servisech Renault těšit na širokou nabídku letního příslušenství a ALU disků. Připravili jsme pro vás i skvělé ceny na výměnu brzdových destiček a/nebo výměnu tlumičů.

Originální příslušenství Renault a Dacia

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tematický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostatně.

 

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

Kontakt:
ARAVER CZ s.r.o.
Na Zerzavici 1946, 686 01 - Uherské Hradiště
572 433 315
dostalek.jiri@araver.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Cena čtyřletých ojetin začíná stagnovat. Nová auta však stále zdražují

Cena čtyřletých ojetin začíná...

Ceny ojetých vozidel rostly v posledním roce rychleji než ceny nových. Zatímco nové vozy zdražily o 3,57 %, cena čtyřletých ojetin se v posledních čtyřech kvartálech zvýšila o 9,14 %. V...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč ne, v prosinci jsou nejnižší ceny v roce

Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč...

Praktický dárek pro studenty, partnerky, rodiče v důchodovém věku, nebo i pro sebe   Nevěřte dědečkovi, že na popojíždění na chalupu je jeho stará stodvacítka ještě dost dobrá, ani...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala loňské celoroční prodeje

Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala...

Letos plánuje prodat až 12 000 zánovních aut Více než dva měsíce před koncem roku se povedlo značce Mototechna, která se orientuje na prodej zánovních aut v České republice a na Slovensku,...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna navýšila prodej aut o třetinu, sází na inovace a širší záběr podnikání

Mototechna navýšila prodej aut o...

Za poslední rok díky Mototechně vznikla kromě inovační laboratoře AuresLab i značka pro prodej investičních vozů Mototechna Classic či autopůjčovna Mototechna Drive Před šesti lety byla znovu...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...