Shakira a SEAT

Češi byli druzí nejštědřejší v charitativní sbírce Shakiry. Výherkyní speciálního modelu SEAT León Pies Descalzos se stala budoucí učitelka z Madridu Lucía Moránová

Výtěžek sbírky pro kolumbijské děti činí 123 000 eur. Vítězka soutěže dostala unikátní León Cupra s podpisem zpěvačky. Spolupráce značky SEAT a nadace Shakiry Pies Descalzos pokračuje.

Téměř devadesát tisíc textových zpráv zaslali fanoušci zpěvačky Shakiry do soutěže o speciální model SEAT León Pies Descalzos. Výtěžek ze soutěže bude věnován kolumbijské nadaci Pies Descalzos (Bosé nohy) na stavbu školy pro děti bez domova. Češi nezapřeli svou vášeň pro SMS zprávy a s 5997 zaslanými textovkami obsadili druhé místo hned za Španěly. Výherkyní vozu se stala budoucí učitelka z Madridu Lucía Moránová:

Shakira a SEAT

„Jsem velmi ráda, že jsem mohla mít SEAT jako hlavního partnera, který mne provázel na mých cestách,“ uvedla mladá poprocková hvězda kolumbijského původu Shakira. „Jsem také nadšená ze závazku SEATu podporovat mou dobročinnou nadaci, která tak může pomoci většímu počtu dětí při získávání přístupu k dobrému vzdělání a lepšímu životu v mé rodné Kolumbii“.

Na turné SEAT společně se Shakirou představili speciální model SEAT León Pies Descalzos, který navrhli designéři značky SEAT ve spolupráci se zpěvačkou. Běžný SEAT León Cupra byl přestylizován v unikátní model, který existuje v jediném exempláři na světě. Vůz barvy lila s autogramem Shakiry byl připraven pro výherce SMS soutěže, jejíž výtěžek ve výši 123 000 eur dostane nadace Shakiry „Pies Descalzos Foundation”. Šek na uvedenou částku převzala kolumbijská velvyslankyně ve Španělsku Noemi Sanínová z rukou prezidenta automobilky SEAT Ericha Schmitta. „Peníze budou použity na stavbu nové školy v kolumbijské Baranquille, rodném městě Shakiry,“ uvedl a Sanínová. Škola bude mít kapacitu 2000 žáků a bude významnou pomocí pro baranquillské rodiny.

Hlavní výhru, SEAT León Pies Descalzos, si nakonec odvezla Lucía Moránová, studentka pedagogiky z Madridu. „Vůbec by mě nenapadlo, že vyhraji auto, když jsem posílala soutěžní SMS,“ řekla Lucía Moránová. „Chtěla jsem jen pomoci, protože jsem velkou fanynkou Shakiry.“ Slavnostní předání výhry v průběhu Autosalonu v Barceloně bylo tečkou za několikaměsíčním turné „Oral Fixation“ European Tour, pro které si Shakira vybrala za hlavního sponzora španělskou automobilovou značku SEAT.

S nadací Pies Descalzos SEAT úzce spolupracuje i mimo rámec evropského turné: podporuje zapojení umělců v jejích charitativních projektech na pomoc dětem postiženým následky konfliktů v Latinské Americe. Například na nedávno probíhajícím tenisovém turnaji SEAT Open v Barceloně byli na stánek SEATu v turnajové vesničce zváni známí sportovci a umělci, aby vyjádřili těmto projektům svou podporu.

Evropské koncerty v 16 zemích navštívilo během 11 týdnů více než 340 tisíc diváků, mezi nimi i 12 tisíc návštěvníků pražské Sazka arény. Nejvíce posluchačů – 38 tisíc – přišlo na koncert do Gelredome Areny v Nizozemsku. Turné vyvrcholilo koncem května v Kolíně nad Rýnem koncertem pro 10 tisíc příchozích.

SEAT León již za 379 900 Kč

Jen 379 900 Kč nyní zaplatí za nový SEAT León 1.4 Reference zákazník, který se jej rozhodne pořídit v rámci nové akční nabídky SEAT Leasingu Výhody od ŠkoFINu. Nový majitel při tom získá výborně vybavený vůz, v němž nechybí 6 airbagů, protiproblokovací systém brzd ABS, protiprokluzový systém TCS, klimatizace, autorádio s CD a MP3 přehrávačem, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, sportovní volant nebo elektrické ovládání předních oken.

Akční nabídka platí do konce června. Pro podnikatele bude podstatné, že León je možné nyní získat také ve verzi N1 a to již za 353 900 Kč bez DPH.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
TAS Komplex s.r.o.
Svárovská 3135, 470 01 - Česká Lípa
487 853 913
tomas.taran@tascl.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
HAVEX-auto s.r.o.
Pražská 782/IV, 503 51 - Chlumec nad Cidlinou
495 221 256
ch.nv@havex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Sraz vozů SEAT s doprovodným programem už tento víkend

Sraz vozů SEAT s doprovodným programem...

Poslední květnový víkend je již tradičně ve znamení srazu automobilů značky SEAT, který pořádá SEAT KLUB ČR. Majitelé a příznivci vozů této španělské značky se setkají ve Žďáru...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Světová premiéra na Setkání GTI: Nový Golf GTI TCR Concept odhalen u jezera Wörthersee

Světová premiéra na Setkání GTI:...

264 km/h: Z motoristického sportu odvozený Golf GTI TCR bude nejrychlejší verzí modelu GTI 290 k: Budoucí sériová verze vstoupí na trh na konci roku 2018 se 7stupňovou převodovkou DSG,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Choreografie s 2000 roboty

Choreografie s 2000 roboty

2000 robotů v karosárně závodu Martorell se pohybuje v dokonalé souhře nepřetržitě 24 hodin Mezi jejich funkce patří sváření a spojování dílů šroubovými spoji, nanášení lepidel nebo...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Prodeje značky SEAT vzrostly v dubnu o 21 %

Prodeje značky SEAT vzrostly v dubnu o 21 %

Značka SEAT uzavřela nejlepší duben ve své historii SEAT dodal v prvních čtyřech měsících letošního roku 189 300 vozů, což představuje meziroční nárůst o 19,3 % Prodeje mimo Evropu...

VIDEO – Seat Ateca Cupra, Arona,...

Na ženevském autosalonu nám o novinkách automobilky SEAT povídal pan Filip Stoulil, koordinátor marketingu a prodeje SEAT ČR.