SEAT vystavuje na současném pařížském autosalonu na ploše téměř 1500 čtverečních metrů

Seat vystavuje ve světové premiéře Alteu XL, nový León Cupra a kompletní modelovou řadu SEAT.

Nová Altea XL nabízí stejný sportovní temperament a špičková technická řešení jako její menší sourozenci, ale je zaměřena především na rodiny oceňující prostorný interiér a rozměrný zavazadlový prostor, provázený špičkovou úrovní bezpečnosti.

SEAT vystavuje na současném pařížském autosalonu na ploše téměř 1500 čtverečních metrů

SEAT Altea XL je o 187 mm delší než základní model, což zajišťuje vynikající komfort cestujícím a bohatý prostor pro zavazadla. Původní objem zavazadlového prostoru modelu Altea – 409 l se zvýšil na 532 l a posunutím zadních sedadel až o 14 cm dopředu ještě dále vyroste na 635 l.

Nejnápadnějších stylistických změn doznala záď vozu, která získala měkčí rysy, zdůrazňující rodinný charakter modelu. Nejvíce zaujmou rozměrná koncová světla, která jsou zčásti včleněna do blatníků a zčásti umístěna ve výklopných zadních dveřích. Funkci rodinného vozu podtrhují i sériově montované střešní nosiče.

Další pařížskou novinkou je León Cupra. Charakterizuje jej špičkový design, nejnovější technologie a nekompromisně sportovní síla. SEAT León Cupra disponuje motorem 2.0 TFSI o výkonu 177 kW (240 k), díky němuž dosahuje parametrů, za které by se nemusel stydět ani vůz seriálu WTCC – maximální rychlosti 247 km/h a zrychlení z nuly na 100 km/h za pouhých 6,4 sekundy.

Tradičním znakem modelů Cupra je jejich atraktivní sportovní vzhled a ani nový León není výjimkou. Již na první pohled jej prozrazuje speciální přední nárazník s masivními otvory pro přívod dostatku čerstvého vzduchu pro silný motor, výrazná osmnáctipalcová litá kola (7,5J x 18“) a leštěná oválná koncovka výfuku. V černě laděném interiéru na první pohled zaujmou exkluzivní extrémně sportovní sedadla s výrazným bočním vedením, která doslova obejmou tělo, speciální, perforovanou kůži obšitý sportovní volant výrazně vystupující proti červenému pozadí a hlavice řadicí páky. Interiér oživuje bílý přístrojový štít a sportovní kovové pedály. Podobně jako u Ibizy Cupra je střed zadních dveří Leónu ozdoben logem Cupra a vnější zpětná zrcátka jsou provedena v ebenově černé barvě.

Hned vedle nového Leónu Cupra je na stánku SEAT vystavené jeho závodní dvojče – okruhový speciál León, s nímž SEAT letos velmi úspěšně bojuje v  seriálu mistrovství světa WTCC jak vás pravidelně informujeme v našem Periskopu.

SEAT se v Paříži chlubí zcela nově stylizovaným stánkem: designéři za použití skla, oceli a barevných odstínů bílé, černé, stříbrné a červené vytvořili působivou scénu pro prezentaci kompletní modelové řady SEAT.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Libor Suchý, autoprodejna
Nový Šaldorf 81, 671 81 - Znojmo
515 227 952
seat@autoprodejnasuchy-znojmo.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
CB Auto a.s.
Dr. Milady Horákové 1477, 370 05 - České Budějovice
385 102 421
seat@cb-auto.cz