Renault na letošním březnovém autosalonu v Ženevě (1)

Renault představil ve světové premiéře koncept nového Espace. Představení definitivní verze nového Espace se předpokládá ještě letos na podzim a zahájení výroby pak v příštím roce.

Espace Concept navazuje na styl Espace. Má jednolitý bohatý design, modelované boky, panoramatické čelní sklo. Vozidlo však má příbuzenskou vazbu s designem vozu Avantime a Vel Satis a přijímá novou vizuální identitu Renault. Espace Concept působí celkově mohutně a pevně – jako by chtěl vyjádřit, že dokonale ochrání cestující, že jízda s ním bude bezpečná a pohodlná.

Renault na letošním březnovém autosalonu v Ženevě (1)
Renault na letošním březnovém autosalonu v Ženevě (1)
Renault na letošním březnovém autosalonu v Ženevě (1)

Jeho kola s 19 palcovými pneumatikami vzbuzují pocit vyváženosti, stability a rychlosti. Bi-xenonová přední světla dodávají technologický nádech celé přední části. Vzadu sleduje vertikální umístění světel v horní části tvar kapoty kufru a tak ještě více zviditelňuje vozidlo. Vystavený Espace Concept byl proveden v odstínu zlaté béžové a ve zlatavém saténovém laku na ochraně nárazníku vpředu i vzadu, v téže barvě byly provedeny boční lišty a dolní části kapoty kufru. To vše podtrhovalo elegantnost vozu.


Renault na letošním březnovém autosalonu v Ženevě (1)

Vybavení interiéru je nejen elegantní, ale vysoce funkční. Interiér přestože je prostorný, působí útulně a poskytuje prostor pro pohodlné cestování pro 5 až 7 cestujících. Sedadla na kolejnicích umožňují velký počet variabilního uspořádání.

Espace Concept se plně zaměřil na světlo v interiéru, a to prostřednictvím největší posuvné střechy, která kdy byla vyrobena, o ploše 2,16 m2, čelním panoramatickým sklem protaženým až do jeho horní části a rozsáhlou prosklenou plochou. Střecha je otevíratelná, proti nadměrnému působení slunečních paprsků je vybavena roletou.


Renault vybavil svůj Espace Concept motorem, který umožňuje nejen dynamickou a bezpečnou, ale i hospodárnou jízdu s tímto velkým vozem: šestiválcovým turbodieselovým motorem 3.0 dCi s výkonem 180 k. Vybavení vozu automatickou 5 stupňovou převodovkou Proactive s impulsním řízením pak umožňuje radost z jízdy s tímto vozem nejen ve městě, ale i na dlouhé cesty o víkendech a na dovolenou.


KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz