Renault a Dacia pro zákazníky: v květnu 2016 řada výhodných akcí, slev a bonusů

Měsíc crossoverů Renault

 • V květnu přichází značka Renault s akcí Měsíc crossoverů Renault, v jejímž rámci se zaměřuje na modely Captur a Kadjar.
 • Na obou modelech je po omezenou dobu k dispozici dvojice limitovaných sérií Spring Edition, resp. Spring Edition Plus, které kombinují bohatou základní výbavu s klientskou výhodou až 46 000 Kč vč DPH.
 • V případě obou modelů obsahuje limitovaná série Spring Edition v základní výbavě automatickou klimatizaci (pro Kadjar dvouzónovou), dešťový a světelný senzor, Hands-free kartu Renault, navigaci, disky kol z lehkých slitin a přední mlhové světlomety.
 • Limitovaná série Spring Edition Plus pak přidává další prvky výbavy specifické pro každý z modelů Captur a Kadjar. Klienti mohou navíc využít i bonusu 20 000 Kč vč DPH při výkupu jejich starého vozu.
 • Celkové komunikované zvýhodnění až 66 000 Kč vč DPH je platné pro model Kadjar ve verzi Spring Edition Plus při využití bonusu při výkupu starého vozu.

Espace

 • Renault Espace je možné zakoupit s využitím výkupního bonusu 30 000 Kč, pokud u prodejce necháte svůj starý vůz. Pro firemní klientelu jsou navíc připraveny speciální podmínky na nákup vozu. V ceně vozu má klient navíc záruku na 5 let nebo 150 000 km s Premium Assistance.
 • Rodinný corssover Espace jde svou vlastní cestou. Nabízí aktivní řízení všech 4 kol s natáčecí zadní nápravou – systém 4Control, který se pojí s nastavitelnou tuhostí tlumičů. Technologii, kterou využije většina klientů denně. S tímto systémem je manévrování ve městě s velkým vozem Espace stejně jednoduché, jako s vozem Renault Clio. Naopak ve vyšších rychlostech zajišťuje rychlejší průjezd zatáčkami a vyšší úroveň stability a bezpečnosti.
 • Espace je technologiemi přímo nabitý, nabízí full LED světlomety, řadu komfortních a bezpečnostních asistentů, online multimediální systém R-Link 2 s horizontálně umístěnou 8,7“ velkou obrazovkou, nebo systém Multi-Sense, pomocí kterého lze volit z 5 jízdních režimů.

Užitkové vozy: Nové financování užitkových vozů Renault

 • Servis na 4 roky zdarma nyní mohou získat firmy a podnikatelé, kteří využijí značkového financování 103% Service. Navíc při délce financování 3 roky a akontaci 35% přeplatí pouze 3 % z ceny vozu. Bez skrytých poplatků, naopak s atraktivní sazbou havarijního pojištění 1,8% (10% spoluúčast) – to je prostě skvělá nabídka určená pro budoucí majitele modelů Kangoo Express (servis zdarma na 4 roky / 100.000 km), Trafic Furgon či Master Furgon (servis zdarma na 4 roky / 150.000 km).
 • Business Days
 • V rámci pravidelné akce zaměřené na přestavby užitkových vozů Renault si můžete prohlédnout přestavby na bázi modelu Master. Valník, skříňová nástavba či chladírenské úpravy, to vše a mnohem víc dokáží dealeři Renault Pro+ spolu s certifikovanými dodavateli zajistit pro klienty přesně podle jejich potřeb a přání.
 • Horkou novinkou v nabídce je pak Master valník s plachtou s kabinou typu TwinCab. Její výhodou je spací vestavba situovaná nikoli nad sedadly a v prostoru za nimi. Posádka tak ocení nejen lepší dostupnost, ale také variabilitu tohoto prostoru – lůžko lze snadno proměnit na jídelní kout. Samozřejmostí široká nabídka doplňkové výbavy jako je nezávislé topení, pneumatické odpružení zadní nápravy atd.
 • Akce je proběhne v období duben – květen ve specializovaných dealerských centrech PRO+ a její součástí je i zvýhodněná nabídka pro přestavby na bázi modelu Master.

RENAULT Servis: JARNÍ SERVISNÍ AKCE : 1. 3. – 31. 5. 2016

 • S příchodem jara nastává čas pro kontrolu Vašeho vozu po zimní sezoně a samozřejmě i pro přezutí pneumatik ze zimních na letní. Při této příležitosti jsme pro Vás připravili širokou nabídku letních pneumatik a hliníkových disků za lákavé ceny.
 • V nabídce pneumatik si můžete vybrat z prémiových nebo ekonomických značek. Při koupi čtyř kusů hliníkových disků Alcar dostanete od nás navíc prémiový čistič kol jako dárek!
 • Abyste si při svých cestách mohli užívat svěží jarní vzduch plnými doušky, musí být Vaše klimatizace plně funkční. Proto jsme pro Vás také připravili speciální akci na čištění klimatizace pouze za 499 Kč.

Při návštěvě servisu můžete využít i další lákavé nabídky:

 • jarní prohlídku vozu za akčních 299 Kč
 • atraktivní nabídku nosičů jízdních kol
 • balíčky originálního příslušenství se zvýhodněním 20 %

Akce probíhá do konce května 2016.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ RENAULT

 • Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tematický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostatně.
 • S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na www.renault.cz/servis nebo navštivte přímo náš autorizovaný servis Renault, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

Vozy DACIA

Sandero

 • Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Sandero Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 199 900 Kč (cena verze 189 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč).
 • Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Sandero 5 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Sandero 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Logan, Logan MCV

 • Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Logan Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 194 900 Kč (cena verze 184 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč). Logan MCV Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 214 900 Kč (cena verze 204 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč).
 • Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Logan a Logan MCV 5 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Logan a Logan MCV 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Duster

 • Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Cool. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Duster Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 287 900 Kč. Verze 4×4 s klimatizací a rádiem je aktuálně dostupná za 337 900 Kč.
 • Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Duster 6 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 16“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Duster 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Lodgy

 • Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Lodgy Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 262 900 Kč (cena verze 252 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč). Připlatek za 7mi místnou variantu činí 15 000 Kč.
 • Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Lodgy 6 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Lodgy 6 000 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

Dokker

 • Nová limitovaná série Dacia Open nahradila úroveň výbavy Ambiance. Přidává přední mlhové světlomety a rádio s CD MP3 a Bluetooth handsfree. Dokker Open s klimatizací a rádiem nyní stojí 247 900 Kč (cena verze 237 900 Kč, příplatek za manuální klimatizaci 10 000 Kč).
 • Open nabízí více stylu a výbavy za rozumnou cenu a je dostupná pro celou modelovou řadu Dacia. Je dostupná s novým odstínem metalického laku hnědá Tourmaline za polovinu obvyklé ceny (pro Dokker 6 450 Kč) nebo disky kol z lehkých slitin 15“ v novém designu za polovinu obvyklé ceny (pro Dokker 4 500 Kč). Pro všechny modely Dacia je v ceně vozu navíc záruka na 3 roky nebo 100 000 km.

DACIA Servis: JARNÍ SERVISNÍ DNY : 1. 3. – 31. 5. 2016

 • S příchodem jara nastává čas pro kontrolu Vašeho vozu po zimní sezoně a samozřejmě i pro přezutí pneumatik ze zimních na letní. Při této příležitosti jsme pro Vás připravili širokou nabídku letních pneumatik a hliníkových disků za lákavé ceny.
 • V nabídce pneumatik si můžete vybrat z prémiových nebo ekonomických značek. Při koupi čtyř kusů hliníkových disků Alcar dostanete od nás navíc čistič kol jako dárek!
 • Abyste si při svých cestách mohli užívat svěží jarní vzduch plnými doušky, musí být Vaše klimatizace plně funkční. Proto jsme pro Vás i letos připravili speciální akci na čištění klimatizace pouze za 399 Kč.

Při návštěvě servisu můžete využít i další lákavé nabídky:

 • jarní prohlídku vozu za akčních 239 Kč
 • atraktivní nabídku nosičů jízdních kol
 • balíčky originálního příslušenství se zvýhodněním 20 %

Akce probíhá do konce května 2016.

Originální příslušenství Dacia

 • Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tématický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostatně.
 •   S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na www.dacia.cz nebo navštivte přímo náš autorizovaný servis Dacia, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

RENAULT

 • Hlavní novinkou je úvěr určený exkluzivně pro soukromou klientelu s názvem Fair credit. Je určen pro financování osobních modelů značky Renault a jeho hlavní devízou je poskytnutí nízkého až nulového úroku pro klienta, avšak bez žádných „ALE“. Úvěr je totiž poskytován bez poplatku za smlouvu a jiných nepříjemných skrytých překvapení.
 • V nabídce pro firemní klientelu značky Renault i pro tento rok zůstává nejtransparentnější financování na trhu: Financování 103%, při kterém klient přeplatí pouze 3 %* z ceny vozu, a to také bez poplatku a s velmi výhodným pojištěním.
 • Pro financování užitkových vozů přichází Renault Finance s atraktivní nabídkou 103% Service S tímto financováním přeplatíte pouze 3%* a k tomu získáte servisní kontrakt na 4 roky úplně zdarma! Nabídka platí pro modely Kangoo Express, Trafic Furgon a Master Furgon.
 • * přeplacení 3 % platí při akontaci 35% a délku splácení 36 měsíců.

DACIA

Hlavní novinkou ve financování značky Dacia je produkt Jasná volba pro soukromou klientelu, která nabízí nízký až nulový úrok a to bez jakýchkoliv poplatků. Druhou novinkou v nabídce Dacia Finance je financování PROFI+ určený výhradně pro firemní klientelu. Tento produkt nabízí kombinaci extra nízkého až nulového úroku a dodatečné služby na výběr (prodloužené záruka na 5 let nebo servisní kontrakt na 4 roky).

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
TAS Komplex s.r.o.
Svárovská 3135, 470 01 - Česká Lípa
487 853 913
tomas.taran@tascl.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Největší showroom značek Renault a Dacia otevřela skupina TUkas v Praze Malešicích pod názvem TUkas ČSAO

Největší showroom značek Renault a...

Na plochu více než 1000 m2 se vejde 13 vozů Renault, 7 vozů Dacia a 4 užitkové vozy z programu PRO+. Na fotografii zleva: Petr Lehký, Zdeněk Grund, Jiří Tůma Výstavba trvala 1,5 roku, náklady na...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Je Škoda Fabia nejlepší? Největší porovnávací test v ČR

Je Škoda Fabia nejlepší? Největší...

Ve spolupráci s UAMK.cz, usporne.info a ČRo1 jsme ji postavili proti sedmi dalším konkurentům. Fabia tak vyzvala Kia Rio, Citroen C3, Ford Ka+, Dacia Sandero, Renault Clio, Opel Corsa a Hyundai i20 a...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Za něco málo přes 10 let získala Dacia v Evropě a Středomoří více než 3 500 000 zákazníků

Za něco málo přes 10 let získala Dacia...

3 500 000. prodanou Dacií je vůz Sandero Stepway, který si koupila anglická zákaznice. Jody Panovová, vdaná matka dvou dětí – je nyní šťastnou majitelkou vozu Dacia Sandero Stepway a nové...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Včera se zaregistroval 4700 účastník na celodenní neformální setkání majitelů vozů Dacia „Dacia Piknik 2015“, které se uskuteční v sobotu 6.června 2015 od 10:00 do 21:00 v prostorách pro volnočasové rodinné aktivity v Šiklovu mlýnu

Včera se zaregistroval 4700 účastník...

V současné době se jedná o nejrychleji rostoucí značku v Evropě v i České republice. Celosvětově má značka Dacia přes 3 mil. spokojených zákazníků, v České republice je to přes 42 tis....

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...